Vanhaezebrouck krijgt drievoudige opsteker voor Anderlecht

715 stemmen
Vanhaezebrouck krijgt drievoudige opsteker voor Anderlecht

AA Gent krijgt zondag het bezoek van RSC Anderlecht. De Buffalo's hopen in eigen stadion te profiteren van de misstap van Club Brugge op het veld van KV Oostende. Hein Vanhaezebrouck krijgt alvast een drievoudige opsteker voor het treffen met de recordkampioen.


Vanhaezebrouck en co worden al het hele seizoen geteisterd door blessureleed, maar tegen RSCA ziet de Gent-coach drie pionnen terugkeren. Zo behoort Vadis Odjidja opnieuw tot de Gentse selectie. De middenvelder blesseerde zich in januari aan de knie en moest onder het mes. Hij raakt nu dus net klaar voor de confrontatie met een van zijn ex-ploegen.

Ook Kamil Piatkowski is opnieuw klaar voor de strijd. De Poolse verdediger miste de voorbije tweede competitieduels van Gent door een dijbeenblessure, maart viert zondag mogelijk zijn rentree. Last but not least is ook Alessio Castro-Montes klaar voor zondag. De flankspeler miste de Slag om Vlaanderen door een blessure. Tegen Anderlecht kan Vanhaezebrouck opnieuw rekenen op de Belg met Spaanse roots.

DUEL MET INZET

Voor zowel Gent als Anderlecht hangt er heel wat af van de wedstrijd van zondag. Gent wil zich koste wat kost nog in de top vier voetballen. RSCA strijdt dan weer nog volop voor de top acht. Brian Riemer en co hebben één puntje achterstand op Cercle Brugge, de huidige nummer acht in de stand in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

Wat wordt het?

Meest recent

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

2
2
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

16
16
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

53
53
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

397
397
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

125
125
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

471
471
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

196
196
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

359
359
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

151
151
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

113
113
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

347
347
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

442
442
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

88
88
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

299
299
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

564
564
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

227
227
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

362
362
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

579
579
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

443
443
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

192
192
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

440
440

Meer sportnieuws