'Deinze ziet smaakmaker naar Jupiler Pro League trekken'

145 stemmen
'Deinze ziet smaakmaker naar Jupiler Pro League trekken'

KMSK Deinze beleefde niet het seizoen waarop het gehoopt had in de Challenger Pro League. Het slaagde er niet in om een plaats in de top zes te bemachtigen en moet de komende maanden dus aan de bak in de Relegation Play-Off, waarin er eigenlijk amper nog iets voor hen op het spel staat met zestien punten voorsprong op rode lantaarn Virton. Ze dreigen ook nog eens één van hun smaakmakers te verliezen.


De clubs uit de Jupiler Pro League lijken alsmaar meer hun weg te vinden naar de Oost-Vlamingen. KV Kortrijk kwam vorige zomer al Tom Vandenberghe en Youssef Challouk weghalen en nu maakt opnieuw een speler van Deinze mogelijk de overstap naar het hoogste niveau. La Dernière Heure weet dat een niet nader genoemde eersteklasser in gevorderde onderhandeling is met Bafodé Dansoko.

De 27-jarige aanvaller speelt sinds 2020 voor Deinze, dat hem destijds in de amateurreeksen oppikte bij La Louvière. Hij deed het dit seizoen niet onaardig met zes goals in 22 wedstrijden. Dansoko, die ook vier caps voor Guinee achter zijn naam heeft, is bovendien extra interessant omdat zijn contract eind juni afloopt. Hij is dus gratis op te halen in de zomer.

FRANKRIJK
Er is echter concurrentie uit het buitenland, want ook een club uit de Franse Ligue 2 zou gesprekken voeren met de speler. Dansoko zou daarmee kunnen terugkeren naar zijn geboorteland, waar hij ook zijn profcarrière begon. Hij speelde er in de lagere reeksen voor FC Nantes B, Wasquehal en FC Vaulx-en-Vel, alvorens in 2018 in België te belanden.

Zou hij meekunnen in de Jupiler Pro League?

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

15
15
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

15
15
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

26
26
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

148
148
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

475
475
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

151
151
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

419
419
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

188
188
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

504
504
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

474
474
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

472
472
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

345
345
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

181
181
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

570
570
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

981
981
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

320
320
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

644
644
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

462
462
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

731
731
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws