'Deinze ziet smaakmaker naar Jupiler Pro League trekken'

145
'Deinze ziet smaakmaker naar Jupiler Pro League trekken'

KMSK Deinze beleefde niet het seizoen waarop het gehoopt had in de Challenger Pro League. Het slaagde er niet in om een plaats in de top zes te bemachtigen en moet de komende maanden dus aan de bak in de Relegation Play-Off, waarin er eigenlijk amper nog iets voor hen op het spel staat met zestien punten voorsprong op rode lantaarn Virton. Ze dreigen ook nog eens één van hun smaakmakers te verliezen.


De clubs uit de Jupiler Pro League lijken alsmaar meer hun weg te vinden naar de Oost-Vlamingen. KV Kortrijk kwam vorige zomer al Tom Vandenberghe en Youssef Challouk weghalen en nu maakt opnieuw een speler van Deinze mogelijk de overstap naar het hoogste niveau. La Dernière Heure weet dat een niet nader genoemde eersteklasser in gevorderde onderhandeling is met Bafodé Dansoko.

De 27-jarige aanvaller speelt sinds 2020 voor Deinze, dat hem destijds in de amateurreeksen oppikte bij La Louvière. Hij deed het dit seizoen niet onaardig met zes goals in 22 wedstrijden. Dansoko, die ook vier caps voor Guinee achter zijn naam heeft, is bovendien extra interessant omdat zijn contract eind juni afloopt. Hij is dus gratis op te halen in de zomer.

FRANKRIJK
Er is echter concurrentie uit het buitenland, want ook een club uit de Franse Ligue 2 zou gesprekken voeren met de speler. Dansoko zou daarmee kunnen terugkeren naar zijn geboorteland, waar hij ook zijn profcarrière begon. Hij speelde er in de lagere reeksen voor FC Nantes B, Wasquehal en FC Vaulx-en-Vel, alvorens in 2018 in België te belanden.

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Zou hij meekunnen in de Jupiler Pro League?

Meest recent

'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

9
9
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

25
25
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

24
24
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

196
196
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

36
36
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

47
47
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

210
210
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

218
218
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

179
179
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

142
142
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

93
93
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

186
186
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

182
182
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

238
238
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

110
110
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

132
132
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

214
214
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

391
391
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

107
107
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

484
484
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

718
718

Meer sportnieuws