Inter-baas spuit mist over toekomst Lukaku

62 stemmen
Inter-baas spuit mist over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku lijkt stilaan opnieuw boven water te komen bij Internazionale. Onze landgenoot scoorde onlangs in de Serie A en deed ook in de Champions League de netten trillen. Maar waar ligt de toekomst van Big Rom?


Lukaku wordt door Chelsea tot het einde van het seizoen uitgeleend aan Inter. Daarna keert hij in principe terug naar Londen, maar de Rode Duivel wil graag in Milaan blijven. Beppe Marotta, de baas van Inter, liet zich bij Sky uit over de toekomst van onze landgenoot. "Het is nog vroeg om te beslissen, maar we weten dat hij wil blijven. We weten Romelu’s intentie en dus zullen we zien of een definitieve terugkeer mogelijk is", klonk het bij de Italiaan.

De financiële situatie van de Nerazzurri lijkt een definitieve transfer in de zomer echter heel erg te bemoeilijken. Chelsea zal ongetwijfeld een groot deel willen recupereren van de 115 miljoen euro die het in het verleden neertelde voor Lukaku, maar het is maar zeer de vraag hoe diep Inter in de buidel wil tasten voor de spits. Dinsdag kwamen de Italianen alvast naar buiten met slecht nieuws. Hoofdsponsor DigitalBits moet de club nog miljoenen van een sponsorovereenkomst. Dat zou de transfer van Lukaku wel eens in het gedrang kunnen brengen.

REAL MADRID?
Krijgt Lukaku vanuit Spaanse hoek een reddingsboei toegeworpen? Fichajes linkt hem namelijk aan een transfer naar Real Madrid. De Koninklijke is dringend op zoek naar een nieuwe spits, nu Karim Benzema een dagje ouder wordt. De Madrilenen denken ook aan Dusan Vlahovic (Juventus). Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Waar speelt Lukaku volgend seizoen?

Meest recent

Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

0
0
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

39
39
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

25
25
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

25
25
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

12
12
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

28
28
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

24
24
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

60
60
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

210
210
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

178
178
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

98
98
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

581
581
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

242
242
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

545
545
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

65
65
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

380
380
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

166
166
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

107
107
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

570
570
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

88
88
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

667
667
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

977
977
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

337
337
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1025
1025

Meer sportnieuws