'Dries Mertens kent club voor komend seizoen al'

door
'Dries Mertens kent club voor komend seizoen al'

Dries Mertens tekende afgelopen zomer voor een jaar bij Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller kende een moeilijke start bij de Turkse topclub, maar is nu al maanden zeer sterk bezig. Er is duidelijkheid gekomen over zijn toekomst voor komend seizoen.


Volgens Turkse media zal Galatasaray snel bekendmaken dat Mertens nog een jaar bij de club uit Istanboel zal spelen. Galatasaray is zeer tevreden over de prestaties van Mertens, die ook naast het veld zich enorm goed heeft aangepast. Galatasaray licht de optie en Mertens kan dus nog een jaartje genieten van het Turkse voetbal.

STERK BEZIG

De aanvaller speelde tot op heden 22 wedstrijden voor Galatasaray en daarin was hij met 6 goals en 3 assists best bepalend. Mertens is uitgegroeid tot een van de gangmakers die ervoor heeft gezegd dat Galatasaray weer de nummer één is in Turkije. Het boekte een straffe 54 op 66 en ze staan zes punten voor op Fenerbahçe. Mertens kan zo mogelijk een landstitel vieren, nadat hem dat de afgelopen jaren telkens niet lukte bij Napoli.

De Mertens in deze huidige vorm mag ook zeker hopen op een selectie voor de Rode Duivels. Domenico Tedesco liet al weten dat hij de beste spelers zal oproepen en niet naar leeftijd gaat kijken. Aangezien Mertens wekelijks speelt én vaak bepalend is, lijkt het zeker niet uitgesloten dat hij er in maart zal bij zijn voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. Mertens zelf gaf na het WK al aan dat hij nog niet aan stoppen dacht bij de nationale ploeg.

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Moet Tedesco hem volgende maand oproepen?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

11
11
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

18
18
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

34
34
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

70
70
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

218
218
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

196
196
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

639
639
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

469
469
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

45
45
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

418
418
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

127
127
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

130
130
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

257
257
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

121
121
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

67
67
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

246
246
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

133
133
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

254
254
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

352
352
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

445
445
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

227
227
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

381
381

Meer sportnieuws