'Dries Mertens kent club voor komend seizoen al'

door
'Dries Mertens kent club voor komend seizoen al'

Dries Mertens tekende afgelopen zomer voor een jaar bij Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller kende een moeilijke start bij de Turkse topclub, maar is nu al maanden zeer sterk bezig. Er is duidelijkheid gekomen over zijn toekomst voor komend seizoen.


Volgens Turkse media zal Galatasaray snel bekendmaken dat Mertens nog een jaar bij de club uit Istanboel zal spelen. Galatasaray is zeer tevreden over de prestaties van Mertens, die ook naast het veld zich enorm goed heeft aangepast. Galatasaray licht de optie en Mertens kan dus nog een jaartje genieten van het Turkse voetbal.

STERK BEZIG

De aanvaller speelde tot op heden 22 wedstrijden voor Galatasaray en daarin was hij met 6 goals en 3 assists best bepalend. Mertens is uitgegroeid tot een van de gangmakers die ervoor heeft gezegd dat Galatasaray weer de nummer één is in Turkije. Het boekte een straffe 54 op 66 en ze staan zes punten voor op Fenerbahçe. Mertens kan zo mogelijk een landstitel vieren, nadat hem dat de afgelopen jaren telkens niet lukte bij Napoli.

De Mertens in deze huidige vorm mag ook zeker hopen op een selectie voor de Rode Duivels. Domenico Tedesco liet al weten dat hij de beste spelers zal oproepen en niet naar leeftijd gaat kijken. Aangezien Mertens wekelijks speelt én vaak bepalend is, lijkt het zeker niet uitgesloten dat hij er in maart zal bij zijn voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. Mertens zelf gaf na het WK al aan dat hij nog niet aan stoppen dacht bij de nationale ploeg.

Moet Tedesco hem volgende maand oproepen?

Meest recent

'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

3
3
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

4
4
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

15
15
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

100
100
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

26
26
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

152
152
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

247
247
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

652
652
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

124
124
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

40
40
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

368
368
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

97
97
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

560
560
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

569
569
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

421
421
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

61
61
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1078
1078
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

309
309
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1266
1266
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

236
236
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

368
368
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126

Meer sportnieuws