STVV geeft belangrijke update over trainersdossier

door
STVV geeft belangrijke update over trainersdossier

Bij STVV gaat er héél veel gebeuren de komende maanden. De Truienaars zien wellicht heel wat spelers Stayen verlaten in de zomer. Trainer Bernd Hollerbach maakte al bekend dat hij de club verlaat en voorzitter David Meekers sprak over die beslissing.


"We hebben nooit echt gesproken over een verlengd verblijf, want hij is zeer snel geweest in zijn communicatie dat hij de club gaat verlaten aan het einde van het seizoen. Ik was zeker een voorstander om hem langer bij STVV te houden”, aldus Meekers bij TVL Sportcafé. De Truienaars moeten dus op zoek gaan naar een opvolger en kregen hierdoor ook genoeg tijd.

STVV wil in april al een nieuwe trainer aanstellen. De afgelopen jaren vonden er veel trainerswissels plaats bij de Limburgers. Zo trokken Peter Maes, Marc Brys en nu ook Bernd Hollerbach de deur achter zich toe nadat ze het niet eens waren met de visie van het bestuur.

LIJST GEMAAKT

"Het zijn drie verschillende verhalen. Ik had onlangs bijvoorbeeld nog een gesprek met Maes en hij gaf aan dat hij te vroeg was vertrokken. We hopen in april de nieuwe coach aan te stellen. Er is een lijst gemaakt, die nog korter moet worden, om dan binnen een week of acht een nieuwe trainer te hebben. Het is een must dat die kennis heeft van de Belgische competitie”, liet Meekers alvast noteren. Zo deden onder meer al de namen van Carl Hoefkens en Yannick Ferrera, beiden zonder club, de ronde.

LEES OOK: 'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Is het vertrek van Hollerbach een verlies voor STVV?

Meest recent

AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

40
40
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

44
44
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

144
144
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

196
196
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

137
137
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

86
86
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

365
365
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

89
89
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

142
142
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

139
139
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

71
71
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

78
78
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

216
216
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

189
189
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

322
322
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

473
473
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

209
209
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

393
393
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

173
173
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

93
93
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

213
213
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63

Meer sportnieuws