'Man City krijgt loodzware concurrentie voor Mac Allistar'

door
'Man City krijgt loodzware concurrentie voor Mac Allistar'

Het WK in Qatar was voor veel spelers het ideale decor om zich te laten zien op het grote toneel. Alexis Mac Allistar greep die kans met beide handen en speelde zich in de kijker met uitstekende prestaties.


De Argentijn van Brighton & Hove Albion had al naam gemaakt in Engeland, maar schitterde nu ook voor de ogen van de hele wereld. Mac Allistar was een van de steunpilaren in het team van Lionel Scaloni en had een groot aandeel in de wereldtitel van La Albiceleste. In de finale pakte hij bijvoorbeeld uit met een schitterende assist voor Angel Di Maria, die de 2-0 op het bord zette.

Mac Allistar verscheen door het WK op de radar van enkele grote clubs. Volgens Fichajes zijn er momenteel drie ploegen die doorduwen voor de komst van de middenvelder. Eerst en vooral zou Manchester City de speler er graag bij willen. De Citizens zouden volgens de genoemde bron in polepositie liggen om Mac Allistar te strikken. City krijgt af te rekenen met concurrentie uit eigen land, waar ook Liverpool lonkt naar de Argentijn. Dat meldt Matteo Moretto (Relevo). De Reds zijn bezig aan een tegenvallend seizoen en Jürgen Klopp kan wel vers bloed gebruiken op het middenveld. Een transfer van Mac Allistar zou perfect in die plannen passen.

SPANJE

Ook in Spanje kennen ze de naam van Mac Allistar. Atlético Madrid zou hem al maanden hoog op het lijstje staan hebben, maar Los Rojiblancos dreigen financieel wel het onderspit te moeten delven tegenover City. Atlético is net als Liverpool bezig aan een pover seizoen en kan versterking zeker gebruiken. Afwachten wie de strijd wint om de handtekening van Mac Allistar.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Wie zal Mac Allistar strikken?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

6
6
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

3
3
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

34
34
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

31
31
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

123
123
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

115
115
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

93
93
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

19
19
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

210
210
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

69
69
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

207
207
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

252
252
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

42
42
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

210
210
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

105
105
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

253
253
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

93
93
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

193
193
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

397
397
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

161
161
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

356
356

Meer sportnieuws