Ibrahimovic: "Ik heb veel geleden, enorm veel"

door
Ibrahimovic:

Zlatan Ibrahimovic mocht tegen Atalante invallen. De ondertussen 41-jarige Zweed speelde 16 minuten en dat deed hem zeer veel deugd. De vraag is hoe het nu verder moet. Gaat Zlatan er na het seizoen de brui aan geven bij AC Milan? Hij is immers einde contract.


Ibrahimovic liet in zijn tweede boek weten dat hij vreest voor het zwarte gat na het voetbal. Daarom denkt hij nog niet aan stoppen, al is het duidelijk dat zijn lichaam steeds vaker begint tegen te pruttelen. "Als ik fit blijf, kan ik nog een paar jaar spelen, niet slechts één. Het is een jaar en twee maanden geleden dat ik echt met de bal aan mijn voeten heb kunnen trainen, maar vandaag (zondag, red). voelde het alsof er helemaal geen tijd was verstreken", aldus de spits.

BLESSURE

Ibrahimovic was vele maanden buiten strijd en dat was een helse periode voor hem, verklapte hij bij DAZN. "Als ik het hele verhaal moet vertellen, zit ik hier uren. Ik heb veel geleden, enorm veel. De laatste zes maanden van vorig seizoen wilde ik op alle mogelijke manieren het team helpen, zelfs toen ik niet echt kon spelen. Ik had me zes maanden eerder kunnen laten opereren, maar ik wist dat dit het seizoen was waarin we de Scudetto konden winnen."

Ibrahimovic is een zeer belangrijke figuur in de kleedkamer. Met zijn winnaarsmentaliteit trekt hij de ploeg naar een hoger niveau. Mogelijk kan de ex-topspits van onder meer FC Barcelona, Inter en Juventus Charles De Ketelaere de komende maanden bij de hand nemen. De Belg kent een zeer moeilijke periode in Milaan.

LEES OOK: Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Moet Zlatan nog verder blijven spelen?

Meest recent

Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

6
6
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

23
23
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

131
131
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

80
80
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

97
97
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

145
145
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

172
172
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

406
406
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

354
354
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

24
24
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

55
55
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

862
862
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

260
260
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

154
154
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

129
129
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

192
192
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

715
715
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

227
227
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

166
166
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

931
931
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

211
211
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

318
318

Meer sportnieuws