Charleroi deelt STVV klap toe: "Top acht is ons doel"

26 stemmen
Charleroi deelt STVV klap toe:

De strijd om de laatste tickets voor de play-offs belooft de komende weken nog razend spannend te worden. Vooral in de strijd om de top acht lijkt alles nog open te liggen. Er dienen zich zelfs nog nieuwe kandidaten aan, want ook Charleroi doet plots weer helemaal mee in de strijd om de achtste plaats. De Carolo's naderden zondagavond tot op twee punten van Cercle Brugge.


Dat deden ze door STVV met 1-0 te verslaan, waardoor de Kanaries zelf nalaten om weer de top acht binnen te sluiten. Bernd Hollerbach had die strijd echter al min of meer opgegeven en was dus niet al te zwaar aangedaan. "Het resultaat vandaag is niet zo belangrijk voor mij, wel de manier hoe we gespeeld hebben", verklaarde de trainer aan Sporza.

"In de eerste helft waren we het betere team, maar het was duidelijk dat vandaag het team dat als eerste een fout zou maken, zou verliezen. Helaas waren wij dat. Of de derby tegen Genk volgende week een lastige match wordt? Nee, dat is net de fijnste wedstrijd van het jaar voor ons. In een derby kan alles", kijkt hij wel reikhalzend uit naar volgende week.

TOP ACHT ALS DOEL
"Ik ben trots dat ik mijn team opnieuw kon helpen.", klonk het dan weer bij matchwinnaar Adem Zorgane. "We hebben er hard voor gewerkt vandaag. Het was niet gemakkelijk tegen de organisatie van STVV. We hebben op ons moment gewacht. We kruipen weer wat dichter bij de top acht, dat is het doel. Er resten ons nog zeven matchen en we gaan er alles aan doen, te beginnen volgende week in Kortrijk."

LEES OOK: Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

🚀

Zal Charleroi nog in de top acht eindigen?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

26
26
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

41
41
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

81
81
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

46
46
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

165
165
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

228
228
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

383
383
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

327
327
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

407
407
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

232
232
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

477
477
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

327
327
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

336
336
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

162
162
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

274
274
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

337
337
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

471
471
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1690
1690
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

635
635
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

267
267
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

165
165
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

368
368

Meer sportnieuws