Charleroi deelt STVV klap toe: "Top acht is ons doel"

26 stemmen
Charleroi deelt STVV klap toe:

De strijd om de laatste tickets voor de play-offs belooft de komende weken nog razend spannend te worden. Vooral in de strijd om de top acht lijkt alles nog open te liggen. Er dienen zich zelfs nog nieuwe kandidaten aan, want ook Charleroi doet plots weer helemaal mee in de strijd om de achtste plaats. De Carolo's naderden zondagavond tot op twee punten van Cercle Brugge.


Dat deden ze door STVV met 1-0 te verslaan, waardoor de Kanaries zelf nalaten om weer de top acht binnen te sluiten. Bernd Hollerbach had die strijd echter al min of meer opgegeven en was dus niet al te zwaar aangedaan. "Het resultaat vandaag is niet zo belangrijk voor mij, wel de manier hoe we gespeeld hebben", verklaarde de trainer aan Sporza.

"In de eerste helft waren we het betere team, maar het was duidelijk dat vandaag het team dat als eerste een fout zou maken, zou verliezen. Helaas waren wij dat. Of de derby tegen Genk volgende week een lastige match wordt? Nee, dat is net de fijnste wedstrijd van het jaar voor ons. In een derby kan alles", kijkt hij wel reikhalzend uit naar volgende week.

TOP ACHT ALS DOEL
"Ik ben trots dat ik mijn team opnieuw kon helpen.", klonk het dan weer bij matchwinnaar Adem Zorgane. "We hebben er hard voor gewerkt vandaag. Het was niet gemakkelijk tegen de organisatie van STVV. We hebben op ons moment gewacht. We kruipen weer wat dichter bij de top acht, dat is het doel. Er resten ons nog zeven matchen en we gaan er alles aan doen, te beginnen volgende week in Kortrijk."

LEES OOK: Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

🚀

Zal Charleroi nog in de top acht eindigen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

4
4
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

8
8
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

14
14
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

178
178
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

289
289
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

40
40
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

95
95
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

10
10
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

195
195
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

112
112
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

76
76
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

134
134
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

284
284
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

215
215
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

105
105
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

382
382
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

708
708
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

126
126
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

313
313
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

85
85
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

244
244
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

766
766
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

62
62

Meer sportnieuws