Charleroi deelt STVV klap toe: "Top acht is ons doel"

door
Charleroi deelt STVV klap toe:

De strijd om de laatste tickets voor de play-offs belooft de komende weken nog razend spannend te worden. Vooral in de strijd om de top acht lijkt alles nog open te liggen. Er dienen zich zelfs nog nieuwe kandidaten aan, want ook Charleroi doet plots weer helemaal mee in de strijd om de achtste plaats. De Carolo's naderden zondagavond tot op twee punten van Cercle Brugge.


Dat deden ze door STVV met 1-0 te verslaan, waardoor de Kanaries zelf nalaten om weer de top acht binnen te sluiten. Bernd Hollerbach had die strijd echter al min of meer opgegeven en was dus niet al te zwaar aangedaan. "Het resultaat vandaag is niet zo belangrijk voor mij, wel de manier hoe we gespeeld hebben", verklaarde de trainer aan Sporza.

"In de eerste helft waren we het betere team, maar het was duidelijk dat vandaag het team dat als eerste een fout zou maken, zou verliezen. Helaas waren wij dat. Of de derby tegen Genk volgende week een lastige match wordt? Nee, dat is net de fijnste wedstrijd van het jaar voor ons. In een derby kan alles", kijkt hij wel reikhalzend uit naar volgende week.

TOP ACHT ALS DOEL
"Ik ben trots dat ik mijn team opnieuw kon helpen.", klonk het dan weer bij matchwinnaar Adem Zorgane. "We hebben er hard voor gewerkt vandaag. Het was niet gemakkelijk tegen de organisatie van STVV. We hebben op ons moment gewacht. We kruipen weer wat dichter bij de top acht, dat is het doel. Er resten ons nog zeven matchen en we gaan er alles aan doen, te beginnen volgende week in Kortrijk."

LEES OOK: ‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

Zal Charleroi nog in de top acht eindigen?

Meest recent

Pocognoli alweer ontslagen? CEO Monaco spreekt

Sébastien Pocognoli verraste in oktober vriend en vijand door plots te vertrekken bij Union. ...

173
173
De Ketelaere klopt ex-trainer, Barça wint derby maar net

Belgische clubs genieten op dit moment van een welverdiende winterstop, maar in onder meer ...

42
42
Saintfiet naar kwartfinale Africa Cup na penaltythriller

Er staat alvast minstens één Belg straks in de kwartfinales van de Africa Cup. ...

64
64
'Nieuwe miljoenentransfer voor Cercle Brugge'

Cercle Brugge beleeft op sportief vlak alweer een moeilijk seizoen. De Vereniging staat na twee ...

91
91
'Nieuwe transferoptie voor Lucas Stassin'

Voor Lucas Stassin is het voorbije halfjaar bijzonder frustrerend geweest. De 21-jarige spits hoopte ...

64
64
Anderlecht trekt op stage met één grote verrassing

Anderlecht sloot 2025 af met een flinke kater. Het verloor in zijn laatste wedstrijd van het ...

152
152
'Club blijft verbaasd achter na Ordoñez-wending'

Club Brugge is zaterdag vertrokken op winterstage naar Marbella. Onder de Spaanse zon stoomt het ...

237
237
Carrière weer gelanceerd? Delcroix heeft transfer beet

Enkele jaren geleden werd Hannes Delcroix bij Anderlecht nog gezien als een groot talent. Hij werd ...

38
38
'Man Utd stuurt toptalent naar Jupiler Pro League'

De wintermercato is stilaan helemaal aan de gang en Belgische clubs zijn al volop aan het zoeken ...

108
108
'Club moet vrezen: grootmacht gaat voor Tzolis'

Voor Club Brugge belooft het een zeer bewogen wintermercato te worden. Niet alleen zoekt de ...

439
439
Arsenal gaat door op elan en trekt moeizame zege over streep

Arsenal is in zijn eerste wedstrijd van 2026 gewoon doorgegaan op het elan van voor de ...

16
16
'Anderlecht gaat hard: oplossing voor Hatenboer gevonden'

Bij Anderlecht is de eerste prioriteit van deze winter om de veel te ruime spelerskern af te ...

369
369
‘Vuurwerk bij Anderlecht: ‘bad boy’-toptransfer op komst’

Anderlecht zoekt een verdediger die meteen orde op zaken zet. Maar de naam die nu rondgaat, ruikt ...

299
299
Charai maakt transferplannen Westerlo wereldkundig

Bij KVC Westerlo vertrokken ze op stage naar Antalya in Turkije. Coach Issame Charai sprak met Het ...

84
84
'PSV weigert absoluut monsterbod uit de Premier League'

PSV verkocht de afgelopen jaren voor heel veel geld. De Nederlandse topclub kon de afgelopen dagen ...

65
65
Serie A 'droomt' van nieuwe historische landstitel

Napoli speelde enkele jaren geleden na tientallen jaren weer eens kampioen in de Serie A. In ...

124
124
'OHL hoopt op jackpot: drie spelers grof wild'

Bij OH Leuven draaien ze alweer een bijzonder grijs seizoen. De club gaat spelers moeten verkopen om ...

134
134
Alonso geeft transferplannen Real Madrid prijs

Real Madrid kent een stroef seizoen. Xabi Alons kreeg al de nodige kritiek, maar voorlopig is een ...

68
68
Jan Mulder gaat volledig los: 'Het is pure erotiek'

Jan Mulder verdween geruisloos van de Belgische televisie, maar stil is hij allerminst. De ...

112
112
Mannaert geeft De Cat raad: "Zou niet naar die club gaan"

Nathan De Cat is een toptalent en dat zien de buitenlande ploegen uiteraard ook. Vincent Mannaert ...

392
392
Sensatie in Premier League, pech voor De Cuyper

Om 16u begonnen er twee matchen in de Premier League. Wolverhampton probeerde tegen West Ham United ...

97
97
Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

90
90
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

200
200
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

368
368
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

134
134

Meer sportnieuws