Thalhammer ziet één enorm probleem bij KV Oostende

225 stemmen
Thalhammer ziet één enorm probleem bij KV Oostende

KV Oostende ging met 3-0 de boot in bij KRC Genk. Weer geen zege voor de jongens van Dominik Thalhammer, die het team maar niet aan het draaien krijgt. De coach van KV Oostende was dan ook zeer teleurgesteld na de nieuwe nederlaag. Is KVO stilaan een vogel voor de kat?


Cameron McGeehan baalde na de 3-0 in de Cegeka Arena. "We hoopten dat we vanavond iets speciaal konden doen. Al snel werd het duidelijk dat het moeilijk zou worden. Dan zal het maar in de volgende wedstrijd tegen Club Brugge moeten gebruiken. We moeten sterk blijven, onze rug rechten en vechten", liet de energieke middenvelder weten bij Sporza.

DRAMATISCHE CIJFERS

Thalhammer was uiteraard niet tevreden na de wedstrijd. "Het is niet onlogisch dat we tegen de competitieleider zo doelpunten moeten incasseren, maar zo kan je natuurlijk geen resultaat neerzetten. We krijgen te gemakkelijk doelpunten binnen en dus ben ik ontgoocheld", vertelde hij.

Het aanstellen van Thalhammer bleek voorlopig niet bepaald een geslaagde zet van het bestuur van KV Oostende. De voormalige trainer van Cercle Brugge bakt er immers zeer weinig van aan de kust. Sinds zijn komst naar KVO boekte het team in 12 competitiewedstrijden namelijk... 1 zege. Er werd 3 keer gelijkgespeeld en KV Oostende verloor 8 keer. KV Oostende staat momenteel op een zeventiende plaats in het klassement en het heeft 20 punten. Dat zijn er al zes minder dan KAS Eupen, dat op de eerstvolgende veilige plaats staat in de Jupiler Pro League.

Gaat KVO degraderen?

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

4
4
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

91
91
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

331
331
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

70
70
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

62
62
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

206
206
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

77
77
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

28
28
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

65
65
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

151
151
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

302
302
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

31
31
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

194
194
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

40
40
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

366
366
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

500
500
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

399
399
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

738
738
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

265
265
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

376
376
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

180
180
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

616
616
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

677
677
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

473
473

Meer sportnieuws