Thalhammer ziet één enorm probleem bij KV Oostende

door
Thalhammer ziet één enorm probleem bij KV Oostende

KV Oostende ging met 3-0 de boot in bij KRC Genk. Weer geen zege voor de jongens van Dominik Thalhammer, die het team maar niet aan het draaien krijgt. De coach van KV Oostende was dan ook zeer teleurgesteld na de nieuwe nederlaag. Is KVO stilaan een vogel voor de kat?


Cameron McGeehan baalde na de 3-0 in de Cegeka Arena. "We hoopten dat we vanavond iets speciaal konden doen. Al snel werd het duidelijk dat het moeilijk zou worden. Dan zal het maar in de volgende wedstrijd tegen Club Brugge moeten gebruiken. We moeten sterk blijven, onze rug rechten en vechten", liet de energieke middenvelder weten bij Sporza.

DRAMATISCHE CIJFERS

Thalhammer was uiteraard niet tevreden na de wedstrijd. "Het is niet onlogisch dat we tegen de competitieleider zo doelpunten moeten incasseren, maar zo kan je natuurlijk geen resultaat neerzetten. We krijgen te gemakkelijk doelpunten binnen en dus ben ik ontgoocheld", vertelde hij.

Het aanstellen van Thalhammer bleek voorlopig niet bepaald een geslaagde zet van het bestuur van KV Oostende. De voormalige trainer van Cercle Brugge bakt er immers zeer weinig van aan de kust. Sinds zijn komst naar KVO boekte het team in 12 competitiewedstrijden namelijk... 1 zege. Er werd 3 keer gelijkgespeeld en KV Oostende verloor 8 keer. KV Oostende staat momenteel op een zeventiende plaats in het klassement en het heeft 20 punten. Dat zijn er al zes minder dan KAS Eupen, dat op de eerstvolgende veilige plaats staat in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Peperdure fout bij Antwerp: sterkhouder per direct weg

Trending:

'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'
'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'

Gaat KVO degraderen?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

1
1
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

90
90
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

39
39
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

32
32
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

341
341
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

129
129
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

145
145
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

999
999
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

39
39
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

218
218
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

506
506
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

678
678
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

908
908
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

351
351
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

213
213
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

102
102
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

343
343
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1048
1048
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

196
196
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

342
342
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

899
899
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

363
363
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

470
470
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws