'Club Brugge deed poging om Vanzeir los te weken'

408 stemmen
'Club Brugge deed poging om Vanzeir los te weken'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Casper Nielsen weg bij Union SG. Na zware onderhandelingen werd hij voor 5,5 miljoen euro losgeweekt. Opvallend: Dante Vanzeir meldt dat de landskampioen ook een bod deed op hem om hem naar het Jan Breydelstadion te halen. Het bod was echter véél te laag.


Club Brugge deed volgens Het Belang van Limburg een transfervoorstel van 2,5 miljoen euro, wat uiteraard werd weggelachen door Union SG. Vanzeir laat weten dat dit wellicht was om druk te zetten op het dossier van Nielsen en dat Club Brugge wel een hoger bod had gedaan als het Vanzeir echt wilde. Nochtans was Club Brugge afgelopen zomer op zoek naar een spits met diepgang, waardoor het Ferran Jutgla en Cyle Larin haalde. De Spanjaard was een schot in de roos, ook al kent hij momenteel een dipje. Larin werd al doorgesluisd naar Real Valladolid.

MLS

Vanzeir liet het echter niet aan zijn hart komen en bleef in het Dudenpark. Hij kende nog een zeer goede eerste seizoenshelft bij de Brusselse club en New York Red Bulls kwam danig onder de indruk. De Amerikanen betaalden 5 miljoen euro aan Union SG en die som kan via allerhande bonussen nog oplopen tot 6,25 miljoen euro. Dat is dus een stuk meer dan wat Club Brugge afgelopen zomer veil had voor de eenvoudige Rode Duivel. Vanzeir kan dit weekend zijn debuut maken in de Major League Soccer, waar de eerste speeldag van het seizoen op het programma staat.

LEES OOK: Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Had Club moeten doorduwen?

Meest recent

Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

73
73
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

60
60
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

93
93
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

56
56
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

300
300
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

77
77
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

204
204
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

656
656
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

491
491
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

97
97
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

231
231
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

800
800
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

117
117
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

211
211
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

209
209
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

563
563
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

530
530
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

969
969
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

336
336
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

529
529
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

323
323
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

206
206
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

451
451
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

51
51

Meer sportnieuws