'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

door
'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

Na zes moeilijke maanden vol blessureleed en kritiek lijkt Lukaku eindelijk weer helemaal terug te zijn. De Rode Duivel kroonde zich woensdag voor de eerste keer in lange tijd nog eens tot matchwinnaar bij Internazionale, want in de Champions League maakte hij tegen FC Porto in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor lijkt de geruchtenmolen over zijn toekomst weer helemaal op gang te komen.


Het is immers nog niet duidelijk waar die zal liggen, want Internazionale huurt de spits dit seizoen slechts zonder aankoopoptie van Chelsea. De twee clubs zullen de komende maanden dus opnieuw aan tafel moeten gaan zitten om een nieuwe deal te sluiten, maar vanuit Engeland klonk het dat ook een terugkeer naar Stamford Bridge niet helemaal uitgesloten zou zijn. De voorkeur van Lukaku lijkt echter duidelijk bij een verlengd verblijf in Milaan te liggen.

Dat wordt financieel echter een zware dobber voor Inter en dus zal er nog veel onderhandeld moeten worden. Volgens La Gazzetta dello Sport beschikt Lukaku daarbij echter over een opvallende troef. Niemand minder dan rapper Jay-Z zou onze landgenoot weleens een stevige hand kunnen gaan helpen.

GOEDE BAND
Lukaku ligt sinds enkele jaren onder contract bij Roc Nation, het managementbedrijf dat in handen is van Jay-Z. Die onderhoudt bovendien nauwe banden met Todd Boehly, de eigenaar van Chelsea. De twee investeerden samen immers miljarden in de online kledingwinkel Fanatics, terwijl Boehly als eigenaar van honkbalclub LA Dodgers ook al uitgebreid zaken deed met Roc Nation. Die nauwe band zou er misschien weleens voor kunnen zorgen dat Chelsea zich wat inschikkelijker gaat opstellen.

LEES OOK: Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

Denk je dat hij een rol zal spelen?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

101
101
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

104
104
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

285
285
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

403
403
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

327
327
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

157
157
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

91
91
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

562
562
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

340
340
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

392
392
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

220
220
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

354
354
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

812
812
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

278
278
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws