'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

door
'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

Na zes moeilijke maanden vol blessureleed en kritiek lijkt Lukaku eindelijk weer helemaal terug te zijn. De Rode Duivel kroonde zich woensdag voor de eerste keer in lange tijd nog eens tot matchwinnaar bij Internazionale, want in de Champions League maakte hij tegen FC Porto in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor lijkt de geruchtenmolen over zijn toekomst weer helemaal op gang te komen.


Het is immers nog niet duidelijk waar die zal liggen, want Internazionale huurt de spits dit seizoen slechts zonder aankoopoptie van Chelsea. De twee clubs zullen de komende maanden dus opnieuw aan tafel moeten gaan zitten om een nieuwe deal te sluiten, maar vanuit Engeland klonk het dat ook een terugkeer naar Stamford Bridge niet helemaal uitgesloten zou zijn. De voorkeur van Lukaku lijkt echter duidelijk bij een verlengd verblijf in Milaan te liggen.

Dat wordt financieel echter een zware dobber voor Inter en dus zal er nog veel onderhandeld moeten worden. Volgens La Gazzetta dello Sport beschikt Lukaku daarbij echter over een opvallende troef. Niemand minder dan rapper Jay-Z zou onze landgenoot weleens een stevige hand kunnen gaan helpen.

GOEDE BAND
Lukaku ligt sinds enkele jaren onder contract bij Roc Nation, het managementbedrijf dat in handen is van Jay-Z. Die onderhoudt bovendien nauwe banden met Todd Boehly, de eigenaar van Chelsea. De twee investeerden samen immers miljarden in de online kledingwinkel Fanatics, terwijl Boehly als eigenaar van honkbalclub LA Dodgers ook al uitgebreid zaken deed met Roc Nation. Die nauwe band zou er misschien weleens voor kunnen zorgen dat Chelsea zich wat inschikkelijker gaat opstellen.

LEES OOK: 'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Denk je dat hij een rol zal spelen?

Meest recent

Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

0
0
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

48
48
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

105
105
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

45
45
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

20
20
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

115
115
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

61
61
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

56
56
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

78
78
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

37
37
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

199
199
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

227
227
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

223
223
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

183
183
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

293
293
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

308
308
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

404
404
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

699
699
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

489
489
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

119
119
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

73
73
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

197
197
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

372
372
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

312
312
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

315
315

Meer sportnieuws