'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

230
'Jay-Z speelt bepalende rol in transferdeal Lukaku'

Na zes moeilijke maanden vol blessureleed en kritiek lijkt Lukaku eindelijk weer helemaal terug te zijn. De Rode Duivel kroonde zich woensdag voor de eerste keer in lange tijd nog eens tot matchwinnaar bij Internazionale, want in de Champions League maakte hij tegen FC Porto in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd. Daardoor lijkt de geruchtenmolen over zijn toekomst weer helemaal op gang te komen.


Het is immers nog niet duidelijk waar die zal liggen, want Internazionale huurt de spits dit seizoen slechts zonder aankoopoptie van Chelsea. De twee clubs zullen de komende maanden dus opnieuw aan tafel moeten gaan zitten om een nieuwe deal te sluiten, maar vanuit Engeland klonk het dat ook een terugkeer naar Stamford Bridge niet helemaal uitgesloten zou zijn. De voorkeur van Lukaku lijkt echter duidelijk bij een verlengd verblijf in Milaan te liggen.

Dat wordt financieel echter een zware dobber voor Inter en dus zal er nog veel onderhandeld moeten worden. Volgens La Gazzetta dello Sport beschikt Lukaku daarbij echter over een opvallende troef. Niemand minder dan rapper Jay-Z zou onze landgenoot weleens een stevige hand kunnen gaan helpen.

GOEDE BAND
Lukaku ligt sinds enkele jaren onder contract bij Roc Nation, het managementbedrijf dat in handen is van Jay-Z. Die onderhoudt bovendien nauwe banden met Todd Boehly, de eigenaar van Chelsea. De twee investeerden samen immers miljarden in de online kledingwinkel Fanatics, terwijl Boehly als eigenaar van honkbalclub LA Dodgers ook al uitgebreid zaken deed met Roc Nation. Die nauwe band zou er misschien weleens voor kunnen zorgen dat Chelsea zich wat inschikkelijker gaat opstellen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Denk je dat hij een rol zal spelen?

Meest recent

Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

2
2
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

23
23
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

52
52
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

136
136
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

314
314
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

147
147
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

132
132
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

282
282
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

53
53
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

319
319
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

59
59
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

110
110
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

262
262
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

140
140
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

376
376
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

223
223
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

201
201
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

212
212
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

104
104

Meer sportnieuws