Coach bevestigt: "We willen Messi en Busquets halen"

364 stemmen
Coach bevestigt:

Er zal de komende maanden nog zeer veel gespeculeerd worden over de toekomst van Lionel Messi. Vlak na het WK had het er nog alle schijn van dat de 35-jarige Argentijn zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain gewoon zou gaan verlengen, maar intussen zou er toch een kink in de kabel gekomen zijn. Volgens de geruchtenmolen is een vertrek momenteel waarschijnlijk.


Dan rijst natuurlijk de vraag waar Messi volgend seizoen dan wel zal spelen. Doorgaans worden twee pistes geopperd: een terugkeer naar FC Barcelona of een overstap naar de Amerikaanse MLS, want Messi gaf in het verleden al aan dat hij graag nog in de Verenigde Staten zou voetballen. Die laatste piste wordt stilaan concreet. Phil Neville, trainer van Inter Miami, bevestigt immers dat zijn club aan de mouw van Messi trekt.

"Ik ga niet zeggen dat er geen waarheid zit in de geruchten over onze interesse in Messi en Busquets", verklaarde de Engelsman immers aan The Times. "We willen de beste spelers ter wereld naar deze club halen. Messi en Busquets zijn twee spelers die er de afgelopen jaren bovenuit steken. Ze zijn geweldige spelers die nog altijd een enorm grote rol kunnen spelen bij deze club. Voor de MLS zou het echt een gamechanger zijn."

DROOM
Inter Miami werd in 2018 opgericht door onder meer David Beckham en maakte in 2020 zijn intrede in de MLS. Al die tijd droomde de club al van de komst van Messi, die al een huis in de stad bezit. De kans om herenigd te worden met zijn oude maatje van bij Barça kan een extra factor zijn die de steraanvaller kunnen overtuigen om nu eindelijk de stap te zetten. Net als Messi is Busquets einde contract, al maken ze zich in Barcelona sterk dat de ervaren middenvelder een jaar zal bijtekenen.

Zal Inter Miami erin slagen om Messi te strikken?

Meest recent

'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

11
11
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

30
30
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

113
113
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

88
88
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

154
154
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

183
183
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

67
67
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

722
722
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

254
254
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

285
285
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

391
391
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

123
123
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

95
95
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

156
156
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

244
244
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

330
330
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

220
220
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

40
40
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

40
40
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

167
167
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

277
277
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

77
77
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

233
233
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39

Meer sportnieuws