Coach bevestigt: "We willen Messi en Busquets halen"

364 stemmen
Coach bevestigt:

Er zal de komende maanden nog zeer veel gespeculeerd worden over de toekomst van Lionel Messi. Vlak na het WK had het er nog alle schijn van dat de 35-jarige Argentijn zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain gewoon zou gaan verlengen, maar intussen zou er toch een kink in de kabel gekomen zijn. Volgens de geruchtenmolen is een vertrek momenteel waarschijnlijk.


Dan rijst natuurlijk de vraag waar Messi volgend seizoen dan wel zal spelen. Doorgaans worden twee pistes geopperd: een terugkeer naar FC Barcelona of een overstap naar de Amerikaanse MLS, want Messi gaf in het verleden al aan dat hij graag nog in de Verenigde Staten zou voetballen. Die laatste piste wordt stilaan concreet. Phil Neville, trainer van Inter Miami, bevestigt immers dat zijn club aan de mouw van Messi trekt.

"Ik ga niet zeggen dat er geen waarheid zit in de geruchten over onze interesse in Messi en Busquets", verklaarde de Engelsman immers aan The Times. "We willen de beste spelers ter wereld naar deze club halen. Messi en Busquets zijn twee spelers die er de afgelopen jaren bovenuit steken. Ze zijn geweldige spelers die nog altijd een enorm grote rol kunnen spelen bij deze club. Voor de MLS zou het echt een gamechanger zijn."

DROOM
Inter Miami werd in 2018 opgericht door onder meer David Beckham en maakte in 2020 zijn intrede in de MLS. Al die tijd droomde de club al van de komst van Messi, die al een huis in de stad bezit. De kans om herenigd te worden met zijn oude maatje van bij Barça kan een extra factor zijn die de steraanvaller kunnen overtuigen om nu eindelijk de stap te zetten. Net als Messi is Busquets einde contract, al maken ze zich in Barcelona sterk dat de ervaren middenvelder een jaar zal bijtekenen.

Zal Inter Miami erin slagen om Messi te strikken?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

0
0
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

23
23
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

69
69
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

290
290
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

295
295
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

326
326
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

124
124
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

278
278
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

555
555
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

531
531
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

224
224
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

126
126
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

218
218
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

438
438
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

178
178
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

112
112
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

417
417
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

280
280
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

288
288
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

492
492
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

194
194
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

154
154
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

492
492
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

162
162

Meer sportnieuws