'Nieuwe miljoenentransfer lonkt voor Club Brugge'

658 stemmen
'Nieuwe miljoenentransfer lonkt voor Club Brugge'

Club Brugge gaat door een lastige periode, want de resultaten vallen na het WK drastisch tegen. Ook de aanstelling van Scott Parker als nieuwe trainer heeft geen zoden aan de dijk gebracht. De Engelsman lijkt voorlopig een miscast, maar het probleem lijkt ook dieper te zitten. De spelersgroep lijkt aan opfrissing toe en Club zou in de zomer de nodige spelers kunnen gaan verkopen.


Interesse is er alvast meer dan genoeg, zeker voor de sterkhouders die zich voor Nieuwjaar in de Champions League in de kijker speelden. De laatste weken wordt er vooral gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Noa Lang en Tajon Buchanan, maar zij zijn niet de enige spelers die gegeerd zijn. Ook Raphael Onyedika geniet al de nodige interesse.

Volgens Score Nigeria geniet de middenvelder nadrukkelijke interesse van een niet nader genoemde club uit de Premier League, die onder de indruk zou zijn van zijn prestaties in zijn eerste seizoen bij Club. Onyedika speelde een zeer sterke eerste seizoenshelft, maar na het WK zakte hij mee weg met de rest van de ploeg en was hij nog een schim van zichzelf.

JACKPOT
Desondanks kan Club straks dus een stevige som vangen voor de Nigeriaan. In de zomer betaalden ze nog 10 miljoen euro om de 21-jarige weg te plukken bij FC Midtjylland en intussen is zijn waarde volgens Transfermarkt gestegen naar 13 miljoen. Wellicht zal er nog een pak meer nodig zijn om Club tot een transfer te verleiden, want het lijkt moeilijk denkbaar dat ze een speler van zijn kaliber voor minder dan 20 miljoen zouden laten gaan, zeker gezien de transfersommen die het recent incasseerde.

LEES OOK: 'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Moet Club hem laten vertrekken bij een goed bod?

Meest recent

Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

18
18
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

52
52
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

43
43
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

69
69
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

171
171
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

141
141
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

112
112
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

129
129
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

254
254
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

190
190
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

409
409
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

202
202
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

95
95
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

439
439
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

259
259
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

258
258
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

357
357
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

189
189
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

214
214
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

235
235
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

891
891

Meer sportnieuws