'Union haalt nieuwe verdediger op in de JPL'

door
'Union haalt nieuwe verdediger op in de JPL'

Voor Union zijn het spannende weken. Het kent vrijdagmiddag zijn tegenstander in de achtste finales van de Europa League en kan volgende week tegen Antwerp een ticket voor bekerfinale afdwingen, terwijl het in de competitie nog altijd op de tweede plaats prijkt. De Brusselaars zijn dus weer aan een straf seizoen bezig en denken nu al aan de toekomst.


In januari moest Union al afscheid nemen van Dante Vanzeir en de kans bestaat dat ze in de zomer opnieuw een aantal sterkhouders verliezen. Siebe Van der Heyden gaat bijvoorbeeld zijn laatste contractjaar in en de eenmalige Rode Duivel zou op zijn 24ste weleens voor een stap hogerop kunnen kiezen. Volgens Sudpresse heeft Union echter al een vervanger op het oog.

Daarvoor hebben ze een jonge Belg op het oog, want Boris Lambert zou in de zomer de overstap naar het Dudenpark kunnen maken. De 22-jarige verdediger is dit seizoen een vaste waarde bij AS Eupen en kwam tot dusver 24 keer in actie, waarin hij ook drie keer scoorde. Union zou in januari al geïnformeerd hebben en zijn prestaties op de voet blijven volgen.

INTERESSANT PROFIEL
Als jong Belg heeft Lambert sowieso al een interessant profiel, maar ook zijn polyvalentie zou een troef voor Union kunnen zijn. De Ardennees kan immers niet alleen centraal achterin uit de voeten, maar ook op rechtsachter en op het middenveld. Wellicht zal Union wel een navenante transfersom op tafel moeten leggen om Lambert bij Eupen weg te lokken, want de speler heeft er nog een contract tot 2027.

LEES OOK: Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Zou dat een goede transfer zijn van Union?

Meest recent

Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

11
11
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

54
54
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

122
122
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

41
41
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

176
176
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

320
320
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

178
178
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

130
130
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

454
454
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

108
108
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

371
371
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

114
114
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

42
42
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

119
119
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

261
261
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

162
162
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

512
512
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

177
177
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

134
134
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

310
310
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

323
323
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

470
470
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

269
269
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87

Meer sportnieuws