Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

door
Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

RSC Anderlecht moet vanavond een 1-0-nederlaag zien goed te maken tegen Ludogorets. Paars-Wit zal vooral aanvallend scherper moeten spelen en efficiënter zijn. Alleen heeft het pech dat het aanvallende wapen van Michael Murillo niet aanwezig is en zijn afwezigheid is een grote domper.


De Panamees is al weken sterk bezig en met zijn diepgang, goede connectie met Anders Dreyer en ook wel goede keuzes in de laatste zone (5 goals en 4 assists) een zéér belangrijke aanvallende schakel. Brian Riemer moet een oplossing zoeken. Killian Sardella op rechts en Moussa N’Diaye op links zijn opties. Alleen was N’Diaye in zijn laatste wedstrijden niet echt indrukwekkend.

"We hebben niet zoveel verdedigers in de kern, dus we moeten kijken wat we gaan doen. Het is een tactische puzzel die ik moet leggen, want ik moet kijken hoe we gaan aanvallen en verdedigen. We hebben een aantal oplossingen in gedachten en jullie zullen vandaag ontdekken wat volgens ons de juiste optie gaat zijn”, aldus Riemer.

KWALIFICEREN

De coach hoopt dat zijn team speelt zoals de laatste 80 minuten in Bulgarije en niet zoals de eerste 10. “De wedstrijd in Bulgarije verloren we maar als we op die manier zouden spelen, dan zouden we in negen van de tien duels die partij winnen. Ik was zeer tevreden over de laatste 80 minuten die we daar speelden, maar vandaag is het een heel andere partij. Ik heb er zeker vertrouwen in, want we tonen al een tijdje de nodige stabiliteit en progressie. Hopelijk kunnen we ons dan kwalificeren voor de volgende ronde.”

LEES OOK: Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Is de afwezigheid van Murillo een groot verlies?

Meest recent

'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

7
7
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

165
165
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

148
148
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

46
46
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

41
41
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

549
549
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

130
130
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

329
329
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

53
53
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

175
175
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

65
65
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

151
151
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

253
253
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

352
352
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

185
185
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

258
258
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

354
354
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

121
121
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

451
451
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

244
244

Meer sportnieuws