Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

door
Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

RSC Anderlecht moet vanavond een 1-0-nederlaag zien goed te maken tegen Ludogorets. Paars-Wit zal vooral aanvallend scherper moeten spelen en efficiënter zijn. Alleen heeft het pech dat het aanvallende wapen van Michael Murillo niet aanwezig is en zijn afwezigheid is een grote domper.


De Panamees is al weken sterk bezig en met zijn diepgang, goede connectie met Anders Dreyer en ook wel goede keuzes in de laatste zone (5 goals en 4 assists) een zéér belangrijke aanvallende schakel. Brian Riemer moet een oplossing zoeken. Killian Sardella op rechts en Moussa N’Diaye op links zijn opties. Alleen was N’Diaye in zijn laatste wedstrijden niet echt indrukwekkend.

"We hebben niet zoveel verdedigers in de kern, dus we moeten kijken wat we gaan doen. Het is een tactische puzzel die ik moet leggen, want ik moet kijken hoe we gaan aanvallen en verdedigen. We hebben een aantal oplossingen in gedachten en jullie zullen vandaag ontdekken wat volgens ons de juiste optie gaat zijn”, aldus Riemer.

KWALIFICEREN

De coach hoopt dat zijn team speelt zoals de laatste 80 minuten in Bulgarije en niet zoals de eerste 10. “De wedstrijd in Bulgarije verloren we maar als we op die manier zouden spelen, dan zouden we in negen van de tien duels die partij winnen. Ik was zeer tevreden over de laatste 80 minuten die we daar speelden, maar vandaag is het een heel andere partij. Ik heb er zeker vertrouwen in, want we tonen al een tijdje de nodige stabiliteit en progressie. Hopelijk kunnen we ons dan kwalificeren voor de volgende ronde.”

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Is de afwezigheid van Murillo een groot verlies?

Meest recent

Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

7
7
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

12
12
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

65
65
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

72
72
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

50
50
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

40
40
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

76
76
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

273
273
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

169
169
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

253
253
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

107
107
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

190
190
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

252
252
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

551
551
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

221
221
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

204
204
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

112
112
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

395
395
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

304
304
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

293
293
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

448
448
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

196
196
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1314
1314
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104

Meer sportnieuws