Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

door
Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

RSC Anderlecht moet vanavond een 1-0-nederlaag zien goed te maken tegen Ludogorets. Paars-Wit zal vooral aanvallend scherper moeten spelen en efficiënter zijn. Alleen heeft het pech dat het aanvallende wapen van Michael Murillo niet aanwezig is en zijn afwezigheid is een grote domper.


De Panamees is al weken sterk bezig en met zijn diepgang, goede connectie met Anders Dreyer en ook wel goede keuzes in de laatste zone (5 goals en 4 assists) een zéér belangrijke aanvallende schakel. Brian Riemer moet een oplossing zoeken. Killian Sardella op rechts en Moussa N’Diaye op links zijn opties. Alleen was N’Diaye in zijn laatste wedstrijden niet echt indrukwekkend.

"We hebben niet zoveel verdedigers in de kern, dus we moeten kijken wat we gaan doen. Het is een tactische puzzel die ik moet leggen, want ik moet kijken hoe we gaan aanvallen en verdedigen. We hebben een aantal oplossingen in gedachten en jullie zullen vandaag ontdekken wat volgens ons de juiste optie gaat zijn”, aldus Riemer.

KWALIFICEREN

De coach hoopt dat zijn team speelt zoals de laatste 80 minuten in Bulgarije en niet zoals de eerste 10. “De wedstrijd in Bulgarije verloren we maar als we op die manier zouden spelen, dan zouden we in negen van de tien duels die partij winnen. Ik was zeer tevreden over de laatste 80 minuten die we daar speelden, maar vandaag is het een heel andere partij. Ik heb er zeker vertrouwen in, want we tonen al een tijdje de nodige stabiliteit en progressie. Hopelijk kunnen we ons dan kwalificeren voor de volgende ronde.”

LEES OOK: Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

Is de afwezigheid van Murillo een groot verlies?

Meest recent

Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

24
24
Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

218
218
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

86
86
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

868
868
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

140
140
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

75
75
'Coucke onder grote druk: één uitweg in Anderlecht-malaise'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

854
854
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

181
181
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1572
1572
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

474
474
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

119
119
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

527
527
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

288
288
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

352
352
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

445
445
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

231
231
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

234
234
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

513
513
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

523
523
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

102
102
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

543
543
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

59
59
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

401
401
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

788
788
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

328
328

Meer sportnieuws