Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

door
Riemer laat zich uit over vervanger van Murillo

RSC Anderlecht moet vanavond een 1-0-nederlaag zien goed te maken tegen Ludogorets. Paars-Wit zal vooral aanvallend scherper moeten spelen en efficiënter zijn. Alleen heeft het pech dat het aanvallende wapen van Michael Murillo niet aanwezig is en zijn afwezigheid is een grote domper.


De Panamees is al weken sterk bezig en met zijn diepgang, goede connectie met Anders Dreyer en ook wel goede keuzes in de laatste zone (5 goals en 4 assists) een zéér belangrijke aanvallende schakel. Brian Riemer moet een oplossing zoeken. Killian Sardella op rechts en Moussa N’Diaye op links zijn opties. Alleen was N’Diaye in zijn laatste wedstrijden niet echt indrukwekkend.

"We hebben niet zoveel verdedigers in de kern, dus we moeten kijken wat we gaan doen. Het is een tactische puzzel die ik moet leggen, want ik moet kijken hoe we gaan aanvallen en verdedigen. We hebben een aantal oplossingen in gedachten en jullie zullen vandaag ontdekken wat volgens ons de juiste optie gaat zijn”, aldus Riemer.

KWALIFICEREN

De coach hoopt dat zijn team speelt zoals de laatste 80 minuten in Bulgarije en niet zoals de eerste 10. “De wedstrijd in Bulgarije verloren we maar als we op die manier zouden spelen, dan zouden we in negen van de tien duels die partij winnen. Ik was zeer tevreden over de laatste 80 minuten die we daar speelden, maar vandaag is het een heel andere partij. Ik heb er zeker vertrouwen in, want we tonen al een tijdje de nodige stabiliteit en progressie. Hopelijk kunnen we ons dan kwalificeren voor de volgende ronde.”

LEES OOK: Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

Is de afwezigheid van Murillo een groot verlies?

Meest recent

Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

30
30
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

17
17
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

169
169
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

94
94
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

206
206
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

181
181
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

117
117
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

204
204
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

171
171
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

768
768
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

206
206
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

154
154
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

842
842
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

428
428
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

156
156
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

255
255
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

965
965
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

383
383
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

233
233
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

70
70
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

39
39
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

267
267
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

99
99
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

589
589
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

211
211

Meer sportnieuws