Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

735 stemmen
Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

Bij Anderlecht hopen ze dat de rust de komende weken terugkeert nadat eigenaar Marc Coucke maandag een constructieve meeting had met een groot deel van de supporters. Daarop werd vooral gediscussieerd over de positie van voorzitter Wouter Vandenhaute, om wiens ontslag het Fanboard nog steeds vraagt. Zij brachten ook andere details uit de meeting naar buiten.


Zo blijkt uit hun verslag van de meeting, dat ze via Anderlecht-Online naar buiten brengen. De fans hadden immers ook de nodige vragen over de toekomst van Jean Kindermans en Jesper Fredberg. Die eerste is momenteel bezig aan de opzegperiode van zijn contract, terwijl Fredberg als CEO Sports een contract van slechts anderhalf seizoen kreeg. Dat roept vragen op over de plannen op lange termijn.

Coucke verzekerde echter dat het absoluut de bedoeling is om met Kindermans verder te gaan. De club wil het contract van het hoofd jeugdopleiding echter 'moderniseren', waarmee wellicht vooral bedoeld wordt dat Kindermans zich zal moeten aanpassen aan de huidige financiële realiteit van Paars-Wit. Er wordt in ieder geval onderhandeld over een nieuwe overeenkomst.

VERLENGING?
Wat Fredberg betreft gaf Coucke enkel aan dat hij verwacht dat de Deen straks goed werk levert tijdens de zomermercato. De CEO Sports voegde er zelf wel aan toe dat hij de garantie gekregen had van de Raad van Bestuur dat een contractverlenging geen probleem zou zijn als hij goed werk zou leveren. Wellicht kijken Coucke en co dus nog enkele maanden de kat uit de boom om te kijken hoe de sportieve keuzes van Fredberg uitpakken.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Vind je het goed dat Fredberg niet meteen een langdurig contract kreeg?

Meest recent

Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

4
4
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

11
11
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

15
15
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

140
140
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

148
148
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

434
434
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

123
123
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

14
14
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

346
346
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

114
114
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

117
117
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

589
589
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

669
669
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

304
304
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

379
379
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

95
95
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

166
166
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

226
226
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

93
93
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

171
171
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

81
81
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

200
200
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225

Meer sportnieuws