Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

door
Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

Bij Anderlecht hopen ze dat de rust de komende weken terugkeert nadat eigenaar Marc Coucke maandag een constructieve meeting had met een groot deel van de supporters. Daarop werd vooral gediscussieerd over de positie van voorzitter Wouter Vandenhaute, om wiens ontslag het Fanboard nog steeds vraagt. Zij brachten ook andere details uit de meeting naar buiten.


Zo blijkt uit hun verslag van de meeting, dat ze via Anderlecht-Online naar buiten brengen. De fans hadden immers ook de nodige vragen over de toekomst van Jean Kindermans en Jesper Fredberg. Die eerste is momenteel bezig aan de opzegperiode van zijn contract, terwijl Fredberg als CEO Sports een contract van slechts anderhalf seizoen kreeg. Dat roept vragen op over de plannen op lange termijn.

Coucke verzekerde echter dat het absoluut de bedoeling is om met Kindermans verder te gaan. De club wil het contract van het hoofd jeugdopleiding echter 'moderniseren', waarmee wellicht vooral bedoeld wordt dat Kindermans zich zal moeten aanpassen aan de huidige financiële realiteit van Paars-Wit. Er wordt in ieder geval onderhandeld over een nieuwe overeenkomst.

VERLENGING?
Wat Fredberg betreft gaf Coucke enkel aan dat hij verwacht dat de Deen straks goed werk levert tijdens de zomermercato. De CEO Sports voegde er zelf wel aan toe dat hij de garantie gekregen had van de Raad van Bestuur dat een contractverlenging geen probleem zou zijn als hij goed werk zou leveren. Wellicht kijken Coucke en co dus nog enkele maanden de kat uit de boom om te kijken hoe de sportieve keuzes van Fredberg uitpakken.

LEES OOK: Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

Vind je het goed dat Fredberg niet meteen een langdurig contract kreeg?

Meest recent

'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

34
34
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

88
88
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

90
90
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

154
154
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

61
61
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

82
82
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

55
55
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

301
301
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

175
175
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

405
405
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

38
38
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

423
423
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

219
219
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

360
360
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

224
224
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

138
138
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

180
180
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

186
186
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

708
708
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

710
710
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

346
346
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

114
114

Meer sportnieuws