Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

door
Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

Bij Anderlecht hopen ze dat de rust de komende weken terugkeert nadat eigenaar Marc Coucke maandag een constructieve meeting had met een groot deel van de supporters. Daarop werd vooral gediscussieerd over de positie van voorzitter Wouter Vandenhaute, om wiens ontslag het Fanboard nog steeds vraagt. Zij brachten ook andere details uit de meeting naar buiten.


Zo blijkt uit hun verslag van de meeting, dat ze via Anderlecht-Online naar buiten brengen. De fans hadden immers ook de nodige vragen over de toekomst van Jean Kindermans en Jesper Fredberg. Die eerste is momenteel bezig aan de opzegperiode van zijn contract, terwijl Fredberg als CEO Sports een contract van slechts anderhalf seizoen kreeg. Dat roept vragen op over de plannen op lange termijn.

Coucke verzekerde echter dat het absoluut de bedoeling is om met Kindermans verder te gaan. De club wil het contract van het hoofd jeugdopleiding echter 'moderniseren', waarmee wellicht vooral bedoeld wordt dat Kindermans zich zal moeten aanpassen aan de huidige financiële realiteit van Paars-Wit. Er wordt in ieder geval onderhandeld over een nieuwe overeenkomst.

VERLENGING?
Wat Fredberg betreft gaf Coucke enkel aan dat hij verwacht dat de Deen straks goed werk levert tijdens de zomermercato. De CEO Sports voegde er zelf wel aan toe dat hij de garantie gekregen had van de Raad van Bestuur dat een contractverlenging geen probleem zou zijn als hij goed werk zou leveren. Wellicht kijken Coucke en co dus nog enkele maanden de kat uit de boom om te kijken hoe de sportieve keuzes van Fredberg uitpakken.

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Vind je het goed dat Fredberg niet meteen een langdurig contract kreeg?

Meest recent

Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

3
3
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

19
19
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

28
28
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

284
284
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

34
34
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

53
53
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

194
194
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

119
119
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

43
43
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

148
148
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

151
151
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

190
190
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1194
1194
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

78
78
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

266
266
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

312
312
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

70
70
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

219
219
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

355
355
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

80
80
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

196
196
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

106
106
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

638
638
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

408
408
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

306
306

Meer sportnieuws