Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

735 stemmen
Coucke schept klaarheid over toekomst Kindermans en Fredberg

Bij Anderlecht hopen ze dat de rust de komende weken terugkeert nadat eigenaar Marc Coucke maandag een constructieve meeting had met een groot deel van de supporters. Daarop werd vooral gediscussieerd over de positie van voorzitter Wouter Vandenhaute, om wiens ontslag het Fanboard nog steeds vraagt. Zij brachten ook andere details uit de meeting naar buiten.


Zo blijkt uit hun verslag van de meeting, dat ze via Anderlecht-Online naar buiten brengen. De fans hadden immers ook de nodige vragen over de toekomst van Jean Kindermans en Jesper Fredberg. Die eerste is momenteel bezig aan de opzegperiode van zijn contract, terwijl Fredberg als CEO Sports een contract van slechts anderhalf seizoen kreeg. Dat roept vragen op over de plannen op lange termijn.

Coucke verzekerde echter dat het absoluut de bedoeling is om met Kindermans verder te gaan. De club wil het contract van het hoofd jeugdopleiding echter 'moderniseren', waarmee wellicht vooral bedoeld wordt dat Kindermans zich zal moeten aanpassen aan de huidige financiële realiteit van Paars-Wit. Er wordt in ieder geval onderhandeld over een nieuwe overeenkomst.

VERLENGING?
Wat Fredberg betreft gaf Coucke enkel aan dat hij verwacht dat de Deen straks goed werk levert tijdens de zomermercato. De CEO Sports voegde er zelf wel aan toe dat hij de garantie gekregen had van de Raad van Bestuur dat een contractverlenging geen probleem zou zijn als hij goed werk zou leveren. Wellicht kijken Coucke en co dus nog enkele maanden de kat uit de boom om te kijken hoe de sportieve keuzes van Fredberg uitpakken.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Vind je het goed dat Fredberg niet meteen een langdurig contract kreeg?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

18
18
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

427
427
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

26
26
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

25
25
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

45
45
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

111
111
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

186
186
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

202
202
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

364
364
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

838
838
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

729
729
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

586
586
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

195
195
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

181
181
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

158
158
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

880
880
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

587
587
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws