Ex-speler Man City beoordeelde Vanzeir: "Veel potentieel"

door
Ex-speler Man City beoordeelde Vanzeir:

New York Red Bulls haalde Dante Vanzeir voor ruim 5 miljoen euro, exclusief bonussen, weg bij Union SG. De Amerikaanse club ging uiteraard niet over één nacht ijs. Bij de scouting van de Belgische aanvaller kwamen er alvast positieve geluiden naar boven.


Bradley Wright-Phillips is een ex-voetballer die in zijn carrière uitkwam voor Manchester City, Southampton, Plymouth, Charlton, Brentford, New York Red Bulls, Los Angeles FC, Colombus Crew en uiteindelijk terug New York Red Bulls. Hij gaf zijn mening over de transfer van Vanzeir naar de Verenigde Staten.

GARANTIE OP GOALS

De ex-voetballer sprak bij het Engelse The Daily Mail over de komst van Vanzeir naar de Major League Soccer. "Ik denk dat hij het potentieel heeft om lange tijd voor Red Bull te spelen. Ik heb het genoegen gehad om vorig seizoen de nodige scoutingsverslagen te zien van hem. Ik zag veel video’s van hem. Hij heeft het potentieel om veel goals te maken, maar uiteraard is het afwachten of hij dat ook gaat doen”, aldus de voormalige speler.

Dat Vanzeir een mogelijke garantie kan zijn op goals, dat is een understatement. De Belgische aanvaller speelde in zijn carrière al voor KRC Genk, KV Mechelen, Beerschot en Union SG. Hij speelde in die periode 157 wedstrijden en Vanzeir wist er 70 keer de weg naar de netten te vinden. De aanvaller was ook goed voor 26 assists. De spits speelde 11.184 minuten en was goed voor een beslissende actie om de 116,5 minuten.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Gaat hij deze lijn ook doortrekken in de MLS?

Meest recent

Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

17
17
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

55
55
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

132
132
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

198
198
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

90
90
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

420
420
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

121
121
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

118
118
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

37
37
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

38
38
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

147
147
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

148
148
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

498
498
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

115
115
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

207
207
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

45
45
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

158
158
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

353
353
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

150
150
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

100
100
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

413
413
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

161
161
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

176
176

Meer sportnieuws