Ex-speler Man City beoordeelde Vanzeir: "Veel potentieel"

101 stemmen
Ex-speler Man City beoordeelde Vanzeir:

New York Red Bulls haalde Dante Vanzeir voor ruim 5 miljoen euro, exclusief bonussen, weg bij Union SG. De Amerikaanse club ging uiteraard niet over één nacht ijs. Bij de scouting van de Belgische aanvaller kwamen er alvast positieve geluiden naar boven.


Bradley Wright-Phillips is een ex-voetballer die in zijn carrière uitkwam voor Manchester City, Southampton, Plymouth, Charlton, Brentford, New York Red Bulls, Los Angeles FC, Colombus Crew en uiteindelijk terug New York Red Bulls. Hij gaf zijn mening over de transfer van Vanzeir naar de Verenigde Staten.

GARANTIE OP GOALS

De ex-voetballer sprak bij het Engelse The Daily Mail over de komst van Vanzeir naar de Major League Soccer. "Ik denk dat hij het potentieel heeft om lange tijd voor Red Bull te spelen. Ik heb het genoegen gehad om vorig seizoen de nodige scoutingsverslagen te zien van hem. Ik zag veel video’s van hem. Hij heeft het potentieel om veel goals te maken, maar uiteraard is het afwachten of hij dat ook gaat doen”, aldus de voormalige speler.

Dat Vanzeir een mogelijke garantie kan zijn op goals, dat is een understatement. De Belgische aanvaller speelde in zijn carrière al voor KRC Genk, KV Mechelen, Beerschot en Union SG. Hij speelde in die periode 157 wedstrijden en Vanzeir wist er 70 keer de weg naar de netten te vinden. De aanvaller was ook goed voor 26 assists. De spits speelde 11.184 minuten en was goed voor een beslissende actie om de 116,5 minuten.

LEES OOK: Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Gaat hij deze lijn ook doortrekken in de MLS?

Meest recent

'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

24
24
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

23
23
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

26
26
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

246
246
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

32
32
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

196
196
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

563
563
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

334
334
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

112
112
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

887
887
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

168
168
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

67
67
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

561
561
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

203
203
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

453
453
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

222
222
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1150
1150
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

597
597
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

325
325
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

286
286
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

147
147
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

166
166
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

653
653
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

322
322

Meer sportnieuws