TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

664 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze hun oog laten vallen hebben op een nieuw talent. Volgens Griekse media is Blauw-Zwart één van de gegadigden voor Giannis Konstantelias, een 19-jarige spelmaker die dit seizoen helemaal doorgebroken is bij PAOK. Ook Red Bull Salzburg en AC Milan zouden de ontwikkeling volgen van de Griek, die vorig seizoen nog even op huurbasis bij Eupen aan de slag was. PAOK zou hopen op een transfersom van 20 miljoen euro, maar dat lijkt moeilijk haalbaar.



Offensieve versterking zal wellicht nodig zijn, want de kans lijkt alsmaar groter dat Club in de zomer afscheid zal moeten nemen van Noa Lang. De Nederlander is momenteel een zeldzaam lichtpunt in een kwakkelend elftal en zijn voormalige stiefvader Nourdin Boukhari bevestigt dat hij in de zomer zijn zinnen gezet heeft op een stap hogerop. Daarvoor heeft Lang ook al Ali Dursun, de makelaar van onder meer Frenkie de Jong, onder de arm genomen.

Anderlecht zal in de zomer wellicht opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe spits. Daarvoor zou het opnieuw kunnen aankloppen bij Petar Ratkov, wiens komst in januari niet rond raakte. De jonge Serviër speelt zich echter alsmaar meer in de kijker en daardoor groeit de concurrentie zienderogen. Ook Rangers zou zich inmiddels gemeld hebben voor zijn diensten.

BUITENLAND



Charles De Ketelaere beleeft een moeilijk debuutseizoen bij AC Milan, maar zou desondanks een absolute toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk één van de namen zijn op het lijstje van Real Madrid om de wellicht straks vertrekkende Marco Asensio te vervangen. Of dat op dit moment een goede stap zou zijn voor de Rode Duivel, is echter een andere vraag.

Zinedine Zidane liet onlangs weten dat hij graag weer als trainer aan de slag wil en zijn volgende uitdaging zou weleens in de Premier League kunnen liggen. Daar zou Chelsea hem een zeer stevig voorstel gedaan hebben. De Blues, waar Graham Potter onder zware druk staat, zouden een jaarloon van maar liefst 15 miljoen euro klaar hebben liggen.



Bij PSG zouden ze in de zomer af willen van Neymar, maar de Braziliaan zou zelf niet van een vertrek willen weten. Hij heeft nog een bijzonder zwaar contract tot 2027, waardoor een transfer sowieso al niet evident zou worden. Daardoor zouden enkel Chelsea en Newcastle United momenteel enigszins realistische bestemmingen kunnen zijn voor hem.

De kans lijkt wel reëel dat Lionel Messi het Parc des Princes zal verlaten. De Argentijn is einde contract en zou niet langer geneigd zijn om nog bij te tekenen. FC Barcelona zou de hoop op een terugkeer alvast nog niet helemaal opgegeven hebben, want deze week zou er een meeting geweest zijn tussen voorzitter Joan Laporta en vader Jorge Messi. Daarop zou onder meer de toekomst van de 35-jarige besproken zijn, al is een terugkeer zeker nog lang niet rond.



Het is nog hoogst onzeker of Romelu Lukaku ook volgend seizoen voor Inter zal spelen. De Italianen zouden door zijn matige seizoen alsmaar minder geneigd zijn om zijn uitleenbeurt te verlengen en intussen zouden ze in Milaan zelfs al een vervanger op het oog hebben. Ze zouden zich in de strijd willen mengen voor Marcus Thuram, die in de zomer transfervrij zal vertrekken bij Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Zal Lang in de zomer eindelijk zijn toptransfer krijgen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

2
2
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

19
19
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

87
87
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

44
44
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

183
183
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

181
181
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

266
266
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

422
422
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

299
299
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

350
350
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

138
138
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

118
118
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

265
265
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

781
781
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

525
525
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

284
284

Meer sportnieuws