TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

door
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze hun oog laten vallen hebben op een nieuw talent. Volgens Griekse media is Blauw-Zwart één van de gegadigden voor Giannis Konstantelias, een 19-jarige spelmaker die dit seizoen helemaal doorgebroken is bij PAOK. Ook Red Bull Salzburg en AC Milan zouden de ontwikkeling volgen van de Griek, die vorig seizoen nog even op huurbasis bij Eupen aan de slag was. PAOK zou hopen op een transfersom van 20 miljoen euro, maar dat lijkt moeilijk haalbaar.



Offensieve versterking zal wellicht nodig zijn, want de kans lijkt alsmaar groter dat Club in de zomer afscheid zal moeten nemen van Noa Lang. De Nederlander is momenteel een zeldzaam lichtpunt in een kwakkelend elftal en zijn voormalige stiefvader Nourdin Boukhari bevestigt dat hij in de zomer zijn zinnen gezet heeft op een stap hogerop. Daarvoor heeft Lang ook al Ali Dursun, de makelaar van onder meer Frenkie de Jong, onder de arm genomen.

Anderlecht zal in de zomer wellicht opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe spits. Daarvoor zou het opnieuw kunnen aankloppen bij Petar Ratkov, wiens komst in januari niet rond raakte. De jonge Serviër speelt zich echter alsmaar meer in de kijker en daardoor groeit de concurrentie zienderogen. Ook Rangers zou zich inmiddels gemeld hebben voor zijn diensten.

BUITENLAND



Charles De Ketelaere beleeft een moeilijk debuutseizoen bij AC Milan, maar zou desondanks een absolute toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk één van de namen zijn op het lijstje van Real Madrid om de wellicht straks vertrekkende Marco Asensio te vervangen. Of dat op dit moment een goede stap zou zijn voor de Rode Duivel, is echter een andere vraag.

Zinedine Zidane liet onlangs weten dat hij graag weer als trainer aan de slag wil en zijn volgende uitdaging zou weleens in de Premier League kunnen liggen. Daar zou Chelsea hem een zeer stevig voorstel gedaan hebben. De Blues, waar Graham Potter onder zware druk staat, zouden een jaarloon van maar liefst 15 miljoen euro klaar hebben liggen.



Bij PSG zouden ze in de zomer af willen van Neymar, maar de Braziliaan zou zelf niet van een vertrek willen weten. Hij heeft nog een bijzonder zwaar contract tot 2027, waardoor een transfer sowieso al niet evident zou worden. Daardoor zouden enkel Chelsea en Newcastle United momenteel enigszins realistische bestemmingen kunnen zijn voor hem.

De kans lijkt wel reëel dat Lionel Messi het Parc des Princes zal verlaten. De Argentijn is einde contract en zou niet langer geneigd zijn om nog bij te tekenen. FC Barcelona zou de hoop op een terugkeer alvast nog niet helemaal opgegeven hebben, want deze week zou er een meeting geweest zijn tussen voorzitter Joan Laporta en vader Jorge Messi. Daarop zou onder meer de toekomst van de 35-jarige besproken zijn, al is een terugkeer zeker nog lang niet rond.



Het is nog hoogst onzeker of Romelu Lukaku ook volgend seizoen voor Inter zal spelen. De Italianen zouden door zijn matige seizoen alsmaar minder geneigd zijn om zijn uitleenbeurt te verlengen en intussen zouden ze in Milaan zelfs al een vervanger op het oog hebben. Ze zouden zich in de strijd willen mengen voor Marcus Thuram, die in de zomer transfervrij zal vertrekken bij Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Zal Lang in de zomer eindelijk zijn toptransfer krijgen?

Meest recent

Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

2
2
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

107
107
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

68
68
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

11
11
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

161
161
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

353
353
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

142
142
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

177
177
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

75
75
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

126
126
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

304
304
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

551
551
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

204
204
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

93
93
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

210
210
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

119
119
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

93
93
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

147
147
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

295
295
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

255
255
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

76
76
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

180
180
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

59
59
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0

Meer sportnieuws