TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

664 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze hun oog laten vallen hebben op een nieuw talent. Volgens Griekse media is Blauw-Zwart één van de gegadigden voor Giannis Konstantelias, een 19-jarige spelmaker die dit seizoen helemaal doorgebroken is bij PAOK. Ook Red Bull Salzburg en AC Milan zouden de ontwikkeling volgen van de Griek, die vorig seizoen nog even op huurbasis bij Eupen aan de slag was. PAOK zou hopen op een transfersom van 20 miljoen euro, maar dat lijkt moeilijk haalbaar.



Offensieve versterking zal wellicht nodig zijn, want de kans lijkt alsmaar groter dat Club in de zomer afscheid zal moeten nemen van Noa Lang. De Nederlander is momenteel een zeldzaam lichtpunt in een kwakkelend elftal en zijn voormalige stiefvader Nourdin Boukhari bevestigt dat hij in de zomer zijn zinnen gezet heeft op een stap hogerop. Daarvoor heeft Lang ook al Ali Dursun, de makelaar van onder meer Frenkie de Jong, onder de arm genomen.

Anderlecht zal in de zomer wellicht opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe spits. Daarvoor zou het opnieuw kunnen aankloppen bij Petar Ratkov, wiens komst in januari niet rond raakte. De jonge Serviër speelt zich echter alsmaar meer in de kijker en daardoor groeit de concurrentie zienderogen. Ook Rangers zou zich inmiddels gemeld hebben voor zijn diensten.

BUITENLAND



Charles De Ketelaere beleeft een moeilijk debuutseizoen bij AC Milan, maar zou desondanks een absolute toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk één van de namen zijn op het lijstje van Real Madrid om de wellicht straks vertrekkende Marco Asensio te vervangen. Of dat op dit moment een goede stap zou zijn voor de Rode Duivel, is echter een andere vraag.

Zinedine Zidane liet onlangs weten dat hij graag weer als trainer aan de slag wil en zijn volgende uitdaging zou weleens in de Premier League kunnen liggen. Daar zou Chelsea hem een zeer stevig voorstel gedaan hebben. De Blues, waar Graham Potter onder zware druk staat, zouden een jaarloon van maar liefst 15 miljoen euro klaar hebben liggen.



Bij PSG zouden ze in de zomer af willen van Neymar, maar de Braziliaan zou zelf niet van een vertrek willen weten. Hij heeft nog een bijzonder zwaar contract tot 2027, waardoor een transfer sowieso al niet evident zou worden. Daardoor zouden enkel Chelsea en Newcastle United momenteel enigszins realistische bestemmingen kunnen zijn voor hem.

De kans lijkt wel reëel dat Lionel Messi het Parc des Princes zal verlaten. De Argentijn is einde contract en zou niet langer geneigd zijn om nog bij te tekenen. FC Barcelona zou de hoop op een terugkeer alvast nog niet helemaal opgegeven hebben, want deze week zou er een meeting geweest zijn tussen voorzitter Joan Laporta en vader Jorge Messi. Daarop zou onder meer de toekomst van de 35-jarige besproken zijn, al is een terugkeer zeker nog lang niet rond.



Het is nog hoogst onzeker of Romelu Lukaku ook volgend seizoen voor Inter zal spelen. De Italianen zouden door zijn matige seizoen alsmaar minder geneigd zijn om zijn uitleenbeurt te verlengen en intussen zouden ze in Milaan zelfs al een vervanger op het oog hebben. Ze zouden zich in de strijd willen mengen voor Marcus Thuram, die in de zomer transfervrij zal vertrekken bij Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Zal Lang in de zomer eindelijk zijn toptransfer krijgen?

Meest recent

Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

50
50
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

115
115
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

98
98
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

92
92
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

40
40
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

40
40
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

42
42
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

123
123
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

116
116
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

461
461
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

86
86
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

162
162
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

330
330
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

975
975
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

509
509
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

961
961
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

161
161
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

461
461
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

843
843
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

574
574
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

358
358

Meer sportnieuws