TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

664 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze hun oog laten vallen hebben op een nieuw talent. Volgens Griekse media is Blauw-Zwart één van de gegadigden voor Giannis Konstantelias, een 19-jarige spelmaker die dit seizoen helemaal doorgebroken is bij PAOK. Ook Red Bull Salzburg en AC Milan zouden de ontwikkeling volgen van de Griek, die vorig seizoen nog even op huurbasis bij Eupen aan de slag was. PAOK zou hopen op een transfersom van 20 miljoen euro, maar dat lijkt moeilijk haalbaar.



Offensieve versterking zal wellicht nodig zijn, want de kans lijkt alsmaar groter dat Club in de zomer afscheid zal moeten nemen van Noa Lang. De Nederlander is momenteel een zeldzaam lichtpunt in een kwakkelend elftal en zijn voormalige stiefvader Nourdin Boukhari bevestigt dat hij in de zomer zijn zinnen gezet heeft op een stap hogerop. Daarvoor heeft Lang ook al Ali Dursun, de makelaar van onder meer Frenkie de Jong, onder de arm genomen.

Anderlecht zal in de zomer wellicht opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe spits. Daarvoor zou het opnieuw kunnen aankloppen bij Petar Ratkov, wiens komst in januari niet rond raakte. De jonge Serviër speelt zich echter alsmaar meer in de kijker en daardoor groeit de concurrentie zienderogen. Ook Rangers zou zich inmiddels gemeld hebben voor zijn diensten.

BUITENLAND



Charles De Ketelaere beleeft een moeilijk debuutseizoen bij AC Milan, maar zou desondanks een absolute toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk één van de namen zijn op het lijstje van Real Madrid om de wellicht straks vertrekkende Marco Asensio te vervangen. Of dat op dit moment een goede stap zou zijn voor de Rode Duivel, is echter een andere vraag.

Zinedine Zidane liet onlangs weten dat hij graag weer als trainer aan de slag wil en zijn volgende uitdaging zou weleens in de Premier League kunnen liggen. Daar zou Chelsea hem een zeer stevig voorstel gedaan hebben. De Blues, waar Graham Potter onder zware druk staat, zouden een jaarloon van maar liefst 15 miljoen euro klaar hebben liggen.



Bij PSG zouden ze in de zomer af willen van Neymar, maar de Braziliaan zou zelf niet van een vertrek willen weten. Hij heeft nog een bijzonder zwaar contract tot 2027, waardoor een transfer sowieso al niet evident zou worden. Daardoor zouden enkel Chelsea en Newcastle United momenteel enigszins realistische bestemmingen kunnen zijn voor hem.

De kans lijkt wel reëel dat Lionel Messi het Parc des Princes zal verlaten. De Argentijn is einde contract en zou niet langer geneigd zijn om nog bij te tekenen. FC Barcelona zou de hoop op een terugkeer alvast nog niet helemaal opgegeven hebben, want deze week zou er een meeting geweest zijn tussen voorzitter Joan Laporta en vader Jorge Messi. Daarop zou onder meer de toekomst van de 35-jarige besproken zijn, al is een terugkeer zeker nog lang niet rond.



Het is nog hoogst onzeker of Romelu Lukaku ook volgend seizoen voor Inter zal spelen. De Italianen zouden door zijn matige seizoen alsmaar minder geneigd zijn om zijn uitleenbeurt te verlengen en intussen zouden ze in Milaan zelfs al een vervanger op het oog hebben. Ze zouden zich in de strijd willen mengen voor Marcus Thuram, die in de zomer transfervrij zal vertrekken bij Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Zal Lang in de zomer eindelijk zijn toptransfer krijgen?

Meest recent

'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

10
10
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

62
62
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

188
188
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

139
139
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

348
348
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

277
277
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

341
341
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

303
303
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

127
127
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

120
120
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

49
49
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

139
139
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

347
347
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

543
543
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

91
91
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

328
328
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

456
456
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

433
433
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

379
379
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

320
320
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

278
278
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

551
551
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

334
334
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

330
330
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

337
337

Meer sportnieuws