TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer De Ketelaere, Zidane naar Engeland'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zouden ze hun oog laten vallen hebben op een nieuw talent. Volgens Griekse media is Blauw-Zwart één van de gegadigden voor Giannis Konstantelias, een 19-jarige spelmaker die dit seizoen helemaal doorgebroken is bij PAOK. Ook Red Bull Salzburg en AC Milan zouden de ontwikkeling volgen van de Griek, die vorig seizoen nog even op huurbasis bij Eupen aan de slag was. PAOK zou hopen op een transfersom van 20 miljoen euro, maar dat lijkt moeilijk haalbaar.



Offensieve versterking zal wellicht nodig zijn, want de kans lijkt alsmaar groter dat Club in de zomer afscheid zal moeten nemen van Noa Lang. De Nederlander is momenteel een zeldzaam lichtpunt in een kwakkelend elftal en zijn voormalige stiefvader Nourdin Boukhari bevestigt dat hij in de zomer zijn zinnen gezet heeft op een stap hogerop. Daarvoor heeft Lang ook al Ali Dursun, de makelaar van onder meer Frenkie de Jong, onder de arm genomen.

Anderlecht zal in de zomer wellicht opnieuw op zoek gaan naar een nieuwe spits. Daarvoor zou het opnieuw kunnen aankloppen bij Petar Ratkov, wiens komst in januari niet rond raakte. De jonge Serviër speelt zich echter alsmaar meer in de kijker en daardoor groeit de concurrentie zienderogen. Ook Rangers zou zich inmiddels gemeld hebben voor zijn diensten.

BUITENLAND



Charles De Ketelaere beleeft een moeilijk debuutseizoen bij AC Milan, maar zou desondanks een absolute toptransfer kunnen maken. Hij zou namelijk één van de namen zijn op het lijstje van Real Madrid om de wellicht straks vertrekkende Marco Asensio te vervangen. Of dat op dit moment een goede stap zou zijn voor de Rode Duivel, is echter een andere vraag.

Zinedine Zidane liet onlangs weten dat hij graag weer als trainer aan de slag wil en zijn volgende uitdaging zou weleens in de Premier League kunnen liggen. Daar zou Chelsea hem een zeer stevig voorstel gedaan hebben. De Blues, waar Graham Potter onder zware druk staat, zouden een jaarloon van maar liefst 15 miljoen euro klaar hebben liggen.



Bij PSG zouden ze in de zomer af willen van Neymar, maar de Braziliaan zou zelf niet van een vertrek willen weten. Hij heeft nog een bijzonder zwaar contract tot 2027, waardoor een transfer sowieso al niet evident zou worden. Daardoor zouden enkel Chelsea en Newcastle United momenteel enigszins realistische bestemmingen kunnen zijn voor hem.

De kans lijkt wel reëel dat Lionel Messi het Parc des Princes zal verlaten. De Argentijn is einde contract en zou niet langer geneigd zijn om nog bij te tekenen. FC Barcelona zou de hoop op een terugkeer alvast nog niet helemaal opgegeven hebben, want deze week zou er een meeting geweest zijn tussen voorzitter Joan Laporta en vader Jorge Messi. Daarop zou onder meer de toekomst van de 35-jarige besproken zijn, al is een terugkeer zeker nog lang niet rond.



Het is nog hoogst onzeker of Romelu Lukaku ook volgend seizoen voor Inter zal spelen. De Italianen zouden door zijn matige seizoen alsmaar minder geneigd zijn om zijn uitleenbeurt te verlengen en intussen zouden ze in Milaan zelfs al een vervanger op het oog hebben. Ze zouden zich in de strijd willen mengen voor Marcus Thuram, die in de zomer transfervrij zal vertrekken bij Borussia Mönchengladbach.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Zal Lang in de zomer eindelijk zijn toptransfer krijgen?

Meest recent

Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

8
8
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

56
56
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

77
77
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

81
81
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

108
108
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

247
247
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

489
489
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

28
28
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

527
527
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

151
151
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

112
112
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

164
164
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

145
145
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

55
55
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

93
93
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

130
130
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

54
54
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

201
201
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

172
172
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

128
128
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

276
276
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

213
213
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

33
33
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

283
283

Meer sportnieuws