Vanzeir: "Daarom koos ik voor New York Red Bulls"

111 stemmen
Vanzeir:

New York Red Bulls stelde Dante Vanzeir via de clubkanalen officieel voor als de nieuwe spits. De aanvaller werd voor 5 miljoen euro weggehaald bij Union SG en dat bedrag kan mits bonussen oplopen tot 6,25 miljoen euro. De Belgische aanvaller sprak over zijn transfer naar de Major League Soccer.


“New York Red Bulls en Red Bull in het algemeen hadden meteen een goed plan voor mij. Bovendien is de Major League Soccer een competitie die mij wel goed gaat liggen", opende de aanvaller. "Dat ik weinig voorbereiding had? Ik ben topfit want ik speelde in België. Ik heb nu een maand niet gespeeld, dus ik moet enkel nog mijn beste vorm halen. Hopelijk kan ik snel goals scoren voor het team."

TEVREDEN COACH

Vanzeir is van mening dat hij als gegoten past in de visie van de Red Bull-groep. "Of het type voetbal hetzelfde is als bij Union? Jazeker. Ik ben geen aanvaller die zou weggaan als mijn ander team geen type voetbal zou spelen dat bij mij past. Ik maakte deze keuze omdat NewYork Red Bull een grote club is die helemaal bij mij past. Ik zal wel wat tijd nodig hebben om mij aan te passen."

Trainer Gerhard Struber was uiteraard zeer tevreden met de komst van Vanzeir. "Dante is een geweldige aanwinst voor ons. Hij heeft een neus voor goals en hij is de missing link bij ons en met hem denken we een speler te hebben aangetrokken die vlot kan scoren. Ik heb een zeer goed gevoel over hem, want hij leert al snel. Dante gaat de komende jaren een zeer belangrijke speler voor ons worden, daar ben ik zeker van."

LEES OOK: 'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Gaat Vanzeir een sensatie worden in de MLS?

Meest recent

Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

17
17
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

17
17
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

23
23
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

38
38
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

133
133
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

107
107
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

27
27
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

145
145
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

119
119
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

104
104
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

74
74
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

342
342
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

269
269
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

118
118
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

110
110
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

82
82
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

28
28
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

148
148
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

181
181
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

38
38
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

121
121
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

343
343
'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle Brugge beleefde alweer een moeilijk seizoen, maar verzekerde in de Relegation Play-Off alsnog ...

389
389
'AA Gent wil transferslag slaan in Duitsland'

AA Gent pakte dit seizoen op de valreep nog een Europees ticket, maar dat betekent wel dat ze deze ...

253
253
'Lewandowski krijgt Belgische spitsbroeder na straffe transfer'

Het wereldkampioenschap moet hij vanuit de zetel volgen. Toch zou Robert Lewandowski wel eens snel ...

76
76

Meer sportnieuws