Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

239 stemmen
Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

Romelu Lukaku scoorde vorig weekend na zes maanden eindelijk weer voor Internazionale, waar hij vorige zomer terugkeerde na een mislukt seizoen bij Chelsea. De Blues hadden een gigantische som betaald om Big Rom terug te halen, maar onder Thomas Tuchel vond hij nooit zijn draai. Zijn passage op Stamford Bridge wordt hem ook door een ex-ploegmaat niet in dank afgenomen.


Eén van de voornaamste slachtoffers van de komst van Lukaku was Timo Werner. De Duitse spits kwam plots veel minder aan spelen toe en kon ook zelden nog overtuigen wanneer hij zijn kans kreeg. Net als Lukaku mocht ook hij vorige zomer Chelsea alweer verlaten. Hij keerde voor 20 miljoen euro terug naar RB Leipzig, minder dan de helft van de transfersom die ze twee jaar eerder hadden mogen incasseren.

In een interview met The Sun rekent Werner af met zijn ex-club en ex-ploegmaat. "Het grootste probleem was dat Tuchel plots Lukaku voor mij in de pikorde zette, nadat ik in mijn eerste seizoen de Champions League gewonnen had en bijna elke wedstrijd gespeeld had", verklaarde hij. "Dat was een klap, dat plots zo'n goede speler van 120 miljoen voor mij kwam. Romelu moest spelen omdat hij zoveel gekost had en ik voelde me niet genoeg gewaardeerd. Misschien was dat een reden waarom ik zo wisselvallig speelde."

Zijn terugkeer naar Leipzig heeft Werner alvast goed gedaan, want met elf goals en vier assists in 23 wedstrijden doet hij het daar meer dan behoorlijk. Hij keert straks even terug naar Engeland, want in de achtste finales van de Champions League kijkt Leipzig Manchester City in de ogen. De heenmatch wordt woensdagavond in Duitsland gespeeld, de return wordt binnen twee weken afgewerkt.

LEES OOK: 'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Heb je begrip voor zijn klachten?

Meest recent

Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

32
32
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

55
55
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

63
63
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

277
277
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

273
273
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

90
90
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

272
272
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

60
60
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

231
231
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

302
302
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

472
472
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

154
154
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

233
233
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

177
177
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

852
852
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

206
206
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

344
344
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

212
212
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

502
502
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

361
361
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

579
579
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

494
494
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

151
151

Meer sportnieuws