Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

door
Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

Romelu Lukaku scoorde vorig weekend na zes maanden eindelijk weer voor Internazionale, waar hij vorige zomer terugkeerde na een mislukt seizoen bij Chelsea. De Blues hadden een gigantische som betaald om Big Rom terug te halen, maar onder Thomas Tuchel vond hij nooit zijn draai. Zijn passage op Stamford Bridge wordt hem ook door een ex-ploegmaat niet in dank afgenomen.


Eén van de voornaamste slachtoffers van de komst van Lukaku was Timo Werner. De Duitse spits kwam plots veel minder aan spelen toe en kon ook zelden nog overtuigen wanneer hij zijn kans kreeg. Net als Lukaku mocht ook hij vorige zomer Chelsea alweer verlaten. Hij keerde voor 20 miljoen euro terug naar RB Leipzig, minder dan de helft van de transfersom die ze twee jaar eerder hadden mogen incasseren.

In een interview met The Sun rekent Werner af met zijn ex-club en ex-ploegmaat. "Het grootste probleem was dat Tuchel plots Lukaku voor mij in de pikorde zette, nadat ik in mijn eerste seizoen de Champions League gewonnen had en bijna elke wedstrijd gespeeld had", verklaarde hij. "Dat was een klap, dat plots zo'n goede speler van 120 miljoen voor mij kwam. Romelu moest spelen omdat hij zoveel gekost had en ik voelde me niet genoeg gewaardeerd. Misschien was dat een reden waarom ik zo wisselvallig speelde."

Zijn terugkeer naar Leipzig heeft Werner alvast goed gedaan, want met elf goals en vier assists in 23 wedstrijden doet hij het daar meer dan behoorlijk. Hij keert straks even terug naar Engeland, want in de achtste finales van de Champions League kijkt Leipzig Manchester City in de ogen. De heenmatch wordt woensdagavond in Duitsland gespeeld, de return wordt binnen twee weken afgewerkt.

LEES OOK: Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Heb je begrip voor zijn klachten?

Meest recent

Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

10
10
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

10
10
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

26
26
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

71
71
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

185
185
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

395
395
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

405
405
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

251
251
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

122
122
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

94
94
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

316
316
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

176
176
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

258
258
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

314
314
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

46
46
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

116
116
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

168
168
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

617
617
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

166
166
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

228
228
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

432
432
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

101
101
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

234
234
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

233
233
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

112
112

Meer sportnieuws