Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

door
Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

Romelu Lukaku scoorde vorig weekend na zes maanden eindelijk weer voor Internazionale, waar hij vorige zomer terugkeerde na een mislukt seizoen bij Chelsea. De Blues hadden een gigantische som betaald om Big Rom terug te halen, maar onder Thomas Tuchel vond hij nooit zijn draai. Zijn passage op Stamford Bridge wordt hem ook door een ex-ploegmaat niet in dank afgenomen.


Eén van de voornaamste slachtoffers van de komst van Lukaku was Timo Werner. De Duitse spits kwam plots veel minder aan spelen toe en kon ook zelden nog overtuigen wanneer hij zijn kans kreeg. Net als Lukaku mocht ook hij vorige zomer Chelsea alweer verlaten. Hij keerde voor 20 miljoen euro terug naar RB Leipzig, minder dan de helft van de transfersom die ze twee jaar eerder hadden mogen incasseren.

In een interview met The Sun rekent Werner af met zijn ex-club en ex-ploegmaat. "Het grootste probleem was dat Tuchel plots Lukaku voor mij in de pikorde zette, nadat ik in mijn eerste seizoen de Champions League gewonnen had en bijna elke wedstrijd gespeeld had", verklaarde hij. "Dat was een klap, dat plots zo'n goede speler van 120 miljoen voor mij kwam. Romelu moest spelen omdat hij zoveel gekost had en ik voelde me niet genoeg gewaardeerd. Misschien was dat een reden waarom ik zo wisselvallig speelde."

Zijn terugkeer naar Leipzig heeft Werner alvast goed gedaan, want met elf goals en vier assists in 23 wedstrijden doet hij het daar meer dan behoorlijk. Hij keert straks even terug naar Engeland, want in de achtste finales van de Champions League kijkt Leipzig Manchester City in de ogen. De heenmatch wordt woensdagavond in Duitsland gespeeld, de return wordt binnen twee weken afgewerkt.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Heb je begrip voor zijn klachten?

Meest recent

Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

18
18
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

58
58
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

37
37
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

211
211
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

107
107
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

48
48
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

257
257
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

110
110
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

492
492
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

58
58
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

78
78
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

250
250
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

172
172
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

144
144
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

199
199
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

300
300
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

292
292
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

84
84
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

51
51
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

197
197
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

484
484
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

372
372

Meer sportnieuws