Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

door
Chelsea-flop komt met opmerkelijke uithaal naar Tuchel en Lukaku

Romelu Lukaku scoorde vorig weekend na zes maanden eindelijk weer voor Internazionale, waar hij vorige zomer terugkeerde na een mislukt seizoen bij Chelsea. De Blues hadden een gigantische som betaald om Big Rom terug te halen, maar onder Thomas Tuchel vond hij nooit zijn draai. Zijn passage op Stamford Bridge wordt hem ook door een ex-ploegmaat niet in dank afgenomen.


Eén van de voornaamste slachtoffers van de komst van Lukaku was Timo Werner. De Duitse spits kwam plots veel minder aan spelen toe en kon ook zelden nog overtuigen wanneer hij zijn kans kreeg. Net als Lukaku mocht ook hij vorige zomer Chelsea alweer verlaten. Hij keerde voor 20 miljoen euro terug naar RB Leipzig, minder dan de helft van de transfersom die ze twee jaar eerder hadden mogen incasseren.

In een interview met The Sun rekent Werner af met zijn ex-club en ex-ploegmaat. "Het grootste probleem was dat Tuchel plots Lukaku voor mij in de pikorde zette, nadat ik in mijn eerste seizoen de Champions League gewonnen had en bijna elke wedstrijd gespeeld had", verklaarde hij. "Dat was een klap, dat plots zo'n goede speler van 120 miljoen voor mij kwam. Romelu moest spelen omdat hij zoveel gekost had en ik voelde me niet genoeg gewaardeerd. Misschien was dat een reden waarom ik zo wisselvallig speelde."

Zijn terugkeer naar Leipzig heeft Werner alvast goed gedaan, want met elf goals en vier assists in 23 wedstrijden doet hij het daar meer dan behoorlijk. Hij keert straks even terug naar Engeland, want in de achtste finales van de Champions League kijkt Leipzig Manchester City in de ogen. De heenmatch wordt woensdagavond in Duitsland gespeeld, de return wordt binnen twee weken afgewerkt.

LEES OOK: ‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

Heb je begrip voor zijn klachten?

Meest recent

Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

10
10
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

31
31
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

14
14
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

20
20
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

69
69
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

259
259
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

98
98
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

194
194
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

57
57
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

88
88
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

38
38
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

76
76
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

49
49
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

375
375
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

189
189
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

121
121
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

513
513
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

205
205
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

111
111
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

114
114
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

223
223
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

63
63
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

57
57
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

641
641

Meer sportnieuws