Vandenbempt fileert Liverpool-Real: "Strijd tussen 2 ambulances"

door
Vandenbempt fileert Liverpool-Real:

Liverpool krijgt vanavond bezoek van Real Madrid in de achtste finale van de Champions Leauge. Het duel wordt een heruitgave van de finale van vorig jaar, al verwacht analist Peter Vandenbempt dat de wedstrijd er helemaal anders zal aan toe gaan.


Want beide teams sukkelen al een tijdje met een torenhoge blessurelast. De Engelse grootmacht moet het immers stellen zonder Thiago Alancatara, Luis Diaz en Ibrahimani Konaté. Sterkhouders als Van Dijk, Matip en Gomez zijn nog maar net terug van de ziekenboeg en zullen er meteen moeten staan. Bij Real Madrid liggen zowel Kroos als Tchouameni in de lappenmand. 

"Het is geen finale avant-la-lettre, wel een strijd tussen 2 ambulances", aldus Peter Vandenbempt. "Het wordt de koers der kreupele paarden, we zullen moeten zien wie als eerste over de lijn geraakt. Maar in de huidige vorm zou het een stunt zijn als dat Liverpool wordt." 

COURTOIS EN BENZEMA
Bij de 'Koninklijke' rekenen ze dit seizoen, zoals zo vaak al in het verleden, op sterkhouders Courtois en Benzema. "Real brengt nu in heel wat wedstrijden dezelfde kwaliteit als vorig jaar, alleen werden ze toen gered door de saves van Courtois en de goals van Benzema. Courtois kan ook niet alles tegenhouden en Benzema is gewoon net ietsje minder. De jaren beginnen te wegen en die WK-saga zal hem toch geen goed gedaan hebben. Eigenlijk is hij daar gewoon opzijgeschoven door Deschamps."

LEES OOK: 'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Wie wint er denk jij?

Meest recent

Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

0
0
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

15
15
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

60
60
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

100
100
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

231
231
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

203
203
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

644
644
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

327
327
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

701
701
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

450
450
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

490
490
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

448
448
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

147
147
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

162
162
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

339
339
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

90
90
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

171
171
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

586
586
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

194
194
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

351
351
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

651
651
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

208
208
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

208
208
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

184
184

Meer sportnieuws