Coucke komt met uitleg na supportersoverleg

door
Coucke komt met uitleg na supportersoverleg

Het is nog steeds crisis bij RSC Anderlecht. Ondanks dat het de Brusselse club op sportief vlak steeds beter vergaat, is er toch nog heel wat onrust bij de fans omtrent de bestuurskamer van de recordkampioen. Vanavond stond dan ook een overleg tussen de supportersorganen van Anderlecht en enkele bestuursleden op het programma. Een tevreden voorzitter was achteraf transparant over de vergadering met de fans. 


In het Lotto Park vond vanavond overleg plaats tussen enkele supportersorganen van Anderlecht en enkele bestuursleden van de club. In totaal waren er zo een 32 supporters aanwezig bij de vergadering. Aan de zijde van de recordkampioen stonden Marc Coucke, Jesper Fredberg en Wouter Vandenhaute de fans te woord. Via Sporza gaf Marc Coucke alvast aan dat hij tevreden was over het overleg. "Iedereen heeft alles kunnen zeggen. Supporters richting de directie, en omgekeerd. Ik hoop dat het een nieuwe start is", klonk het bij de RSCA-voorzitter. 

Tijdens de vergadering werd aan de supporters een duidelijke uitleg gegeven rond het plan van de club, en rond de nieuwe functie van Wouter Vandenhaute. Daarnaast werd ook beslist om hetzelfde overleg te herhalen om de vier maanden. Een ontslag van Marc Coucke of Wouter Vandenhaute stond niet op de agenda, en is ook niet besproken. Toch bleef de mening tussen enkele supporters en de bestuurskamer van Anderlecht nog steeds verdeeld. 

"Een deel van de fans staat niet achter Vandenhaute"

"Of alle fans zich ondertussen achter Vandenhaute hebben gezet? Neen, dat blijft voor wat supporters een breekpunt. Je kan nooit voor iedereen goed doen. Voor een deel/deeltje zitten bepaalde dingen uit het verleden zodanig diep dat ze daar niet over geraken. Ook daar moeten we respect voor hebben", klonk het nog bij Coucke. 

LEES OOK: Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Was het overleg tussen de fans en het bestuur een stap in de goede richting?

Meest recent

'Jashari reageert na duidelijke transferboodschap Club'

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

4
4
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

44
44
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

46
46
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

105
105
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

187
187
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

529
529
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

94
94
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

292
292
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

199
199
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1519
1519
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

164
164
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

207
207
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

303
303
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

334
334
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

457
457
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

615
615
'Strijd om Rode Duivel barst los: Club Brugge gaat all-in'

Club Brugge wist de voorbije dagen enkele grote uitgaande deals te beklinken en er staan nog ...

1093
1093
'Tottenham gaat volledig los: 134 miljoen op 24 uur tijd'

Ondanks een behoorlijk dramatisch seizoen in eigen land, mag Tottenham Hotspur in de komende ...

157
157
'Bliksemvertrek Simic krijgt vorm: eerste contacten gelegd'

RSC Anderlecht haalde al een zestal aanwinsten voor komend seizoen in huis en speurt naar nog meer ...

612
612
Transfergeweld CPL: deals bij Beerschot, Lommel, KVK én RWDM

Binnen een tweetal maken trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ploegen uit de Challenger ...

125
125
'Alonso eist transferbom bij Real na gigantisch PSG-fiasco'

Het wereldkampioenschap voor clubs is uitgedraaid op een sisser voor Real Madrid. De Koninklijke ...

315
315
Transfergekte bij Club Brugge: paparazzi achtervolgt Madou

Ardon Jashari mag zijn droomtransfer naar AC Milan voorlopig op zijn buik schrijven. Toch werd het ...

743
743
'Overmars slaat toe: toptarget geeft jawoord aan Antwerp'

Na een lange adempauze schakelt Antwerp stilaan opnieuw een versnelling hoger op de transfermarkt, ...

599
599
'Grote schoonmaak in Anderlecht: Renard likt wonden'

Hoewel de kassa tot dusver nog niet rinkelde bij RSC Anderlecht bleef Olivier Renard niet bij de ...

779
779
'Doorbraak op til: bestuur Club Brugge gespot in Milaan'

Behoudens een astronomische som blijkt Club Brugge voorlopig niet bereid om Ardon Jashari naar AC ...

679
679

Meer sportnieuws