Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

door
Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

Club Brugge kreeg weinig voet aan de grond tegen Cercle Brugge. Simon Mignolet was de beste Bruggeling en dat zei genoeg. De doelman was samen met Denis Odoi uiteraard niet tevreden. Beiden maken zich toch stilaan zorgen. Club Brugge had immers geen antwoord op de aanpak van Cercle Brugge.


De 2-2 was zeer gevleid, want Simon Mignolet wist nog een aantal geweldige reddingen uit de mouwen te schudden. “Met 2-2 komen we gevleid weg. Cercle was de hele match beter en verdiende de winst. Dit was gewoon niet goed genoeg van ons. Wij moeten zo snel mogelijk in de spiegel kijken en het tij keren. Om weer die dominante ploeg worden. Dan zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Meer strijdlust tonen, je duels winnen. Dan pas kunnen we onze kwaliteiten benutten”, zei ‘Big Si’ aan Het Laatste Nieuws.

ZWAKKE REEKS

Het plan van Club Brugge werkte duidelijk niet. Denis Odoi baalde stevig. “De frustraties zijn hoog. Als je niet wint tegen Cercle, is de sfeer altijd somber. Als Club zijnde moet je in principe elke match winnen.” Club Brugge moest maar liefst 28 doelpogingen en 18 corners toestaan. “Dat zegt voldoende. Onze standaard ligt te laag. Maar er is geen magische oplossing. We kunnen de ommekeer alleen forceren door hard werken. Als spelers kunnen we alleen maar naar onszelf kijken, dit is niet de fout van de coach", besloot Odoi.

Volgende week moet Club Brugge in eigen huis aan de slag tegen AA Gent. Blauw-Zwart zal dringend punten moeten gaan pakken, want de resultaten in de competitie zijn al maanden zeer pover. In de laatste 10 wedstrijden wist het amper 11 punten te sprokkelen. Club Brugge won daarin slechts 1 keer. Sinds het gelijkspel tegen Union SG werd er zelfs maar een 15 op 39 geboekt.

LEES OOK: Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Gaat Club de rug rechten tegen Gent?

Meest recent

Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

13
13
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

76
76
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

68
68
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

49
49
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

26
26
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

152
152
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

50
50
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

142
142
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

236
236
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

70
70
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

142
142
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

60
60
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

103
103
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

190
190
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

161
161
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

594
594
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

133
133
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

79
79
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

108
108
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

205
205
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

185
185

Meer sportnieuws