Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

door
Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

Club Brugge kreeg weinig voet aan de grond tegen Cercle Brugge. Simon Mignolet was de beste Bruggeling en dat zei genoeg. De doelman was samen met Denis Odoi uiteraard niet tevreden. Beiden maken zich toch stilaan zorgen. Club Brugge had immers geen antwoord op de aanpak van Cercle Brugge.


De 2-2 was zeer gevleid, want Simon Mignolet wist nog een aantal geweldige reddingen uit de mouwen te schudden. “Met 2-2 komen we gevleid weg. Cercle was de hele match beter en verdiende de winst. Dit was gewoon niet goed genoeg van ons. Wij moeten zo snel mogelijk in de spiegel kijken en het tij keren. Om weer die dominante ploeg worden. Dan zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Meer strijdlust tonen, je duels winnen. Dan pas kunnen we onze kwaliteiten benutten”, zei ‘Big Si’ aan Het Laatste Nieuws.

ZWAKKE REEKS

Het plan van Club Brugge werkte duidelijk niet. Denis Odoi baalde stevig. “De frustraties zijn hoog. Als je niet wint tegen Cercle, is de sfeer altijd somber. Als Club zijnde moet je in principe elke match winnen.” Club Brugge moest maar liefst 28 doelpogingen en 18 corners toestaan. “Dat zegt voldoende. Onze standaard ligt te laag. Maar er is geen magische oplossing. We kunnen de ommekeer alleen forceren door hard werken. Als spelers kunnen we alleen maar naar onszelf kijken, dit is niet de fout van de coach", besloot Odoi.

Volgende week moet Club Brugge in eigen huis aan de slag tegen AA Gent. Blauw-Zwart zal dringend punten moeten gaan pakken, want de resultaten in de competitie zijn al maanden zeer pover. In de laatste 10 wedstrijden wist het amper 11 punten te sprokkelen. Club Brugge won daarin slechts 1 keer. Sinds het gelijkspel tegen Union SG werd er zelfs maar een 15 op 39 geboekt.

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Gaat Club de rug rechten tegen Gent?

Meest recent

Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

8
8
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

22
22
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

112
112
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

36
36
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

40
40
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

33
33
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

66
66
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

101
101
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

121
121
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

288
288
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

187
187
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

93
93
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

238
238
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

80
80
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

309
309
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

161
161
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

266
266
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

642
642
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

516
516
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

211
211
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

160
160
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

23
23

Meer sportnieuws