Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

door
Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

Club Brugge kreeg weinig voet aan de grond tegen Cercle Brugge. Simon Mignolet was de beste Bruggeling en dat zei genoeg. De doelman was samen met Denis Odoi uiteraard niet tevreden. Beiden maken zich toch stilaan zorgen. Club Brugge had immers geen antwoord op de aanpak van Cercle Brugge.


De 2-2 was zeer gevleid, want Simon Mignolet wist nog een aantal geweldige reddingen uit de mouwen te schudden. “Met 2-2 komen we gevleid weg. Cercle was de hele match beter en verdiende de winst. Dit was gewoon niet goed genoeg van ons. Wij moeten zo snel mogelijk in de spiegel kijken en het tij keren. Om weer die dominante ploeg worden. Dan zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Meer strijdlust tonen, je duels winnen. Dan pas kunnen we onze kwaliteiten benutten”, zei ‘Big Si’ aan Het Laatste Nieuws.

ZWAKKE REEKS

Het plan van Club Brugge werkte duidelijk niet. Denis Odoi baalde stevig. “De frustraties zijn hoog. Als je niet wint tegen Cercle, is de sfeer altijd somber. Als Club zijnde moet je in principe elke match winnen.” Club Brugge moest maar liefst 28 doelpogingen en 18 corners toestaan. “Dat zegt voldoende. Onze standaard ligt te laag. Maar er is geen magische oplossing. We kunnen de ommekeer alleen forceren door hard werken. Als spelers kunnen we alleen maar naar onszelf kijken, dit is niet de fout van de coach", besloot Odoi.

Volgende week moet Club Brugge in eigen huis aan de slag tegen AA Gent. Blauw-Zwart zal dringend punten moeten gaan pakken, want de resultaten in de competitie zijn al maanden zeer pover. In de laatste 10 wedstrijden wist het amper 11 punten te sprokkelen. Club Brugge won daarin slechts 1 keer. Sinds het gelijkspel tegen Union SG werd er zelfs maar een 15 op 39 geboekt.

LEES OOK: 'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Gaat Club de rug rechten tegen Gent?

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

18
18
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

113
113
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

33
33
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

96
96
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

323
323
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

37
37
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

70
70
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

137
137
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

184
184
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

140
140
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

76
76
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

167
167
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

130
130
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

195
195
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

72
72
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

262
262
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

381
381
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

198
198
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

101
101
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

494
494
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

187
187

Meer sportnieuws