Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

door
Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

Club Brugge kreeg weinig voet aan de grond tegen Cercle Brugge. Simon Mignolet was de beste Bruggeling en dat zei genoeg. De doelman was samen met Denis Odoi uiteraard niet tevreden. Beiden maken zich toch stilaan zorgen. Club Brugge had immers geen antwoord op de aanpak van Cercle Brugge.


De 2-2 was zeer gevleid, want Simon Mignolet wist nog een aantal geweldige reddingen uit de mouwen te schudden. “Met 2-2 komen we gevleid weg. Cercle was de hele match beter en verdiende de winst. Dit was gewoon niet goed genoeg van ons. Wij moeten zo snel mogelijk in de spiegel kijken en het tij keren. Om weer die dominante ploeg worden. Dan zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Meer strijdlust tonen, je duels winnen. Dan pas kunnen we onze kwaliteiten benutten”, zei ‘Big Si’ aan Het Laatste Nieuws.

ZWAKKE REEKS

Het plan van Club Brugge werkte duidelijk niet. Denis Odoi baalde stevig. “De frustraties zijn hoog. Als je niet wint tegen Cercle, is de sfeer altijd somber. Als Club zijnde moet je in principe elke match winnen.” Club Brugge moest maar liefst 28 doelpogingen en 18 corners toestaan. “Dat zegt voldoende. Onze standaard ligt te laag. Maar er is geen magische oplossing. We kunnen de ommekeer alleen forceren door hard werken. Als spelers kunnen we alleen maar naar onszelf kijken, dit is niet de fout van de coach", besloot Odoi.

Volgende week moet Club Brugge in eigen huis aan de slag tegen AA Gent. Blauw-Zwart zal dringend punten moeten gaan pakken, want de resultaten in de competitie zijn al maanden zeer pover. In de laatste 10 wedstrijden wist het amper 11 punten te sprokkelen. Club Brugge won daarin slechts 1 keer. Sinds het gelijkspel tegen Union SG werd er zelfs maar een 15 op 39 geboekt.

LEES OOK: 'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Gaat Club de rug rechten tegen Gent?

Meest recent

De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

0
0
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

19
19
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

12
12
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

55
55
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

58
58
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

216
216
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

261
261
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

141
141
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

69
69
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

49
49
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

163
163
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

77
77
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

58
58
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

329
329
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

140
140
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

121
121
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

193
193
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

207
207
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

61
61
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

79
79
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

149
149
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

958
958
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

279
279
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

297
297
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

125
125

Meer sportnieuws