Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

door
Mignolet en Odoi luiden alarmbel na nieuwe wanprestatie

Club Brugge kreeg weinig voet aan de grond tegen Cercle Brugge. Simon Mignolet was de beste Bruggeling en dat zei genoeg. De doelman was samen met Denis Odoi uiteraard niet tevreden. Beiden maken zich toch stilaan zorgen. Club Brugge had immers geen antwoord op de aanpak van Cercle Brugge.


De 2-2 was zeer gevleid, want Simon Mignolet wist nog een aantal geweldige reddingen uit de mouwen te schudden. “Met 2-2 komen we gevleid weg. Cercle was de hele match beter en verdiende de winst. Dit was gewoon niet goed genoeg van ons. Wij moeten zo snel mogelijk in de spiegel kijken en het tij keren. Om weer die dominante ploeg worden. Dan zullen we uit een ander vaatje moeten tappen. Meer strijdlust tonen, je duels winnen. Dan pas kunnen we onze kwaliteiten benutten”, zei ‘Big Si’ aan Het Laatste Nieuws.

ZWAKKE REEKS

Het plan van Club Brugge werkte duidelijk niet. Denis Odoi baalde stevig. “De frustraties zijn hoog. Als je niet wint tegen Cercle, is de sfeer altijd somber. Als Club zijnde moet je in principe elke match winnen.” Club Brugge moest maar liefst 28 doelpogingen en 18 corners toestaan. “Dat zegt voldoende. Onze standaard ligt te laag. Maar er is geen magische oplossing. We kunnen de ommekeer alleen forceren door hard werken. Als spelers kunnen we alleen maar naar onszelf kijken, dit is niet de fout van de coach", besloot Odoi.

Volgende week moet Club Brugge in eigen huis aan de slag tegen AA Gent. Blauw-Zwart zal dringend punten moeten gaan pakken, want de resultaten in de competitie zijn al maanden zeer pover. In de laatste 10 wedstrijden wist het amper 11 punten te sprokkelen. Club Brugge won daarin slechts 1 keer. Sinds het gelijkspel tegen Union SG werd er zelfs maar een 15 op 39 geboekt.

LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Gaat Club de rug rechten tegen Gent?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

65
65
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

95
95
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

146
146
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

437
437
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

59
59
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

260
260
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

46
46
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

172
172
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

280
280
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

593
593
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

327
327
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

166
166
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

176
176
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

214
214
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

430
430
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

447
447
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

177
177
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

194
194
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

549
549
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

302
302
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

284
284
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws