Casillas genadeloos voor Piqué: "Een klein kind en idioot"

139 stemmen
Casillas genadeloos voor Piqué:

Iker Casillas en Gerard Piqué waren ploegmaats bij Spanje en jarenlang concurrenten bij Real Madrid en FC Barcelona. Beiden zijn ondertussen gestopt met voetballen, maar in Spanje is er nu wat 'ophef' omtrent een bericht via Whatsapp van Casillas over Piqué. Al zou het ook om een stunt kunnen gaan.


De Spaanse influencer Ibai Llanos deelde een bericht van WhatsApp waar hij het over Pique had met Casillas. Het internetfenomeen stelde aan Casillas de volgende vraag: "Iker, wat is jouw mening over Piqué? Is het niet een beetje een klootzak. Wees eerlijk?" Waarop Casillas antwoordde: "Het is een kinderachtige idioot".

KINGS LEAGUE

Llanos deelde het bericht via een screenshot op Twitter en loopt nu vooral te pronken hoeveel keer dit gedeeld werd. De kans is groot dat het om een publiciteitsstunt gaat. Er waren in het verleden nooit problemen tussen de twee ex-ploegmaats. Llanos, Casillas en Piqué zijn bovendien allen betrokken bij Kings League. De competitie bestaat uit twaalf teams, elk met zeven spelers per ploeg. Oude voetbalgrootheden uit het wereldvoetbal nemen het op tegen onbekende voetbalfans. Deze voetbalfans konden zich op 27 december online opgeven voor de competitie. De teams worden vervolgens aangevuld met ex-professionals zoals Iker Casillas, Sergio Agüero, Joan Capdevila, Chicharito Hernandez en Javier Saviola. 

Bovendien heeft de Kings League een aantal nieuwe regels geïntroduceerd, waardoor het heel anders is dan een traditioneel potje voetballen. Deelnemende teams kunnen eindeloos wisselen en de aftrap is geïnspireerd op waterpolo, waarbij beide teams vanaf de achterlijn starten. De meest onconventionele regel van de competitie is het trekken van een wildcard voorafgaand aan de aftrap. In totaal zijn er vijf wildcards te bemachtigen en deze kunnen leiden tot bonussen, zoals het krijgen van een penalty, het verdubbelen van een doelpunt of beginnen met een voorsprong. Tot slot werd er tijdens de laatste speelronde een mysterieuze speler, verkleed als een Mexicaanse worstelaar, geïntroduceerd.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

Een publiciteitsstunt?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

85
85
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

36
36
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

46
46
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

30
30
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

96
96
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

57
57
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

41
41
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

261
261
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

169
169
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

189
189
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

364
364
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

94
94
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

224
224
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

75
75
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

402
402
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

188
188
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

171
171
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

293
293
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

350
350
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1075
1075
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

520
520
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

445
445

Meer sportnieuws