Casillas genadeloos voor Piqué: "Een klein kind en idioot"

139 stemmen
Casillas genadeloos voor Piqué:

Iker Casillas en Gerard Piqué waren ploegmaats bij Spanje en jarenlang concurrenten bij Real Madrid en FC Barcelona. Beiden zijn ondertussen gestopt met voetballen, maar in Spanje is er nu wat 'ophef' omtrent een bericht via Whatsapp van Casillas over Piqué. Al zou het ook om een stunt kunnen gaan.


De Spaanse influencer Ibai Llanos deelde een bericht van WhatsApp waar hij het over Pique had met Casillas. Het internetfenomeen stelde aan Casillas de volgende vraag: "Iker, wat is jouw mening over Piqué? Is het niet een beetje een klootzak. Wees eerlijk?" Waarop Casillas antwoordde: "Het is een kinderachtige idioot".

KINGS LEAGUE

Llanos deelde het bericht via een screenshot op Twitter en loopt nu vooral te pronken hoeveel keer dit gedeeld werd. De kans is groot dat het om een publiciteitsstunt gaat. Er waren in het verleden nooit problemen tussen de twee ex-ploegmaats. Llanos, Casillas en Piqué zijn bovendien allen betrokken bij Kings League. De competitie bestaat uit twaalf teams, elk met zeven spelers per ploeg. Oude voetbalgrootheden uit het wereldvoetbal nemen het op tegen onbekende voetbalfans. Deze voetbalfans konden zich op 27 december online opgeven voor de competitie. De teams worden vervolgens aangevuld met ex-professionals zoals Iker Casillas, Sergio Agüero, Joan Capdevila, Chicharito Hernandez en Javier Saviola. 

Bovendien heeft de Kings League een aantal nieuwe regels geïntroduceerd, waardoor het heel anders is dan een traditioneel potje voetballen. Deelnemende teams kunnen eindeloos wisselen en de aftrap is geïnspireerd op waterpolo, waarbij beide teams vanaf de achterlijn starten. De meest onconventionele regel van de competitie is het trekken van een wildcard voorafgaand aan de aftrap. In totaal zijn er vijf wildcards te bemachtigen en deze kunnen leiden tot bonussen, zoals het krijgen van een penalty, het verdubbelen van een doelpunt of beginnen met een voorsprong. Tot slot werd er tijdens de laatste speelronde een mysterieuze speler, verkleed als een Mexicaanse worstelaar, geïntroduceerd.

LEES OOK: Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Een publiciteitsstunt?

Meest recent

Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

87
87
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

162
162
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

102
102
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

256
256
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

75
75
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

116
116
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

154
154
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

361
361
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

504
504
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

181
181
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

361
361
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

289
289
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

69
69
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

281
281
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

119
119
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

137
137
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

583
583
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

156
156
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

199
199
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

756
756
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

308
308
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

457
457
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1615
1615
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

680
680

Meer sportnieuws