Liverpool maakt met vroege goals einde aan reeks Newcastle

door
Liverpool maakt met vroege goals einde aan reeks Newcastle

Newcastle United is zaterdagavond tegen zijn tweede nederlaag van het seizoen aangelopen. De Magpies waren al ongeslagen sinds 31 augustus, maar net als toen moesten ze nu het onderspit delven tegen Liverpool. De Reds bekroonden een sterke start met een 0-2-zege en lijken zo weer vertrokken te zijn na een moeilijke periode. Ze naderen ook wat dichter op de top vier.


Na 22 minuten lag de wedstrijd in het St. James' Park eigenlijk al in een beslissende plooi. Na tien minuten had Nuñez al een schitterende pass van Alexander-Arnold verzilverd, terwijl zeven minuten later Gakpo voor 0-2 zorgde. Vervolgens viel Newcastle op wel zeer knullige wijze met tien. Doelman Pope kwam ver uit zijn doel op een diepe bal, schatte die volledig verkeerd in en raakte de bal met zijn hand.

Pikant detail aan die rode kaart is dat Pope daardoor geschorst is voor de finale van de League Cup, volgende woensdag tegen Manchester United. Daarin kan Newcastle bovendien ook geen beroep doen op tweede keeper Martin Dubravka, omdat die eerder dit seizoen al in het toernooi uitkwam voor... Man Utd. Derde doelman Darlow werd in januari verhuurd, waardoor Loris Karius zowaar tussen de palen zal komen.

TOP VIER
Liverpool doet ook een uitstekende zaak in de strijd om de top vier en bijhorend ticket voor de Champions League. Het nadert immers tot op zes punten van Newcastle, dat op de vierde plaats blijft hangen. Het heeft bovendien nog een wedstrijd minder gespeeld. De hemel klaart zo weer op voor Jürgen Klopp en zijn troepen na enkele moeilijke weken.

POLL: Zal Liverpool nog in de top vier eindigen?

Meest recent

AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

5
5
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

41
41
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

120
120
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

24
24
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

170
170
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

145
145
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

74
74
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

62
62
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

215
215
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

265
265
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

73
73
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

219
219
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

78
78
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

114
114
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

103
103
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

79
79
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

554
554
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

106
106
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

111
111

Meer sportnieuws