Zidane geeft saillante hint over toekomst

door
Zidane geeft saillante hint over toekomst

In de zomer van 2021 gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en sindsdien zagen we de Fransman niet meer terug in de voetbalwereld. Na twee slopende maar succesvolle passages had hij even nood aan rust en bovendien was Zidane ook niet van plan om gelijk welke uitdaging aan te gaan.


Hij had naar verluidt zijn zinnen gezet op een job als Frans bondscoach, maar moet die droom voorlopig opbergen. Nadat hij Frankrijk op het WK in Qatar opnieuw naar de finale loodste, verlengde Didier Deschamps immers zijn contract tot na het WK 2026. Dat betekent echter niet dat we nog eens drie of vier jaar zullen moeten wachten om Zidane opnieuw aan het werk te zien als coach.

"Ik heb zin om opnieuw trainer te worden", verklaarde hij immers in een zeldzaam interview met Le Figaro. "Vandaag heb ik tijd en ik weet niet hoelang dat zal duren. Misschien tot juni, maar het kan ook snel gaan. Dat maakt ook deel uit van mijn akkoord met Alpine (Zidane is ambassadeur van het Formule 1-team, nvdr). Als ik morgen bij een club aan de slag moet, zal me dat niet hinderen."

PSG
De uitspraken van Zidane zullen bij veel clubs als muziek in de oren klinken. Een aantal clubs azen immers op zijn diensten, waarbij zijn naam de voorbije dagen vooral weer rondzoemt bij Paris Saint-Germain. In Parijs dromen ze al langer van de komst van het Franse icoon en misschien zal hun droom weldra ook werkelijkheid worden.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Zal Zidane nog voor het einde van het seizoen weer trainer worden?

Meest recent

Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

1
1
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

102
102
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

226
226
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

35
35
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

51
51
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

249
249
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

209
209
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

129
129
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

31
31
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

258
258
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

105
105
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

314
314
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

189
189
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

249
249
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

252
252
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

363
363
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

65
65
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

179
179
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

132
132
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

253
253
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

200
200
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

221
221
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

244
244

Meer sportnieuws