Zidane geeft saillante hint over toekomst

110 stemmen
Zidane geeft saillante hint over toekomst

In de zomer van 2021 gaf Zinedine Zidane er voor de tweede keer de brui aan als trainer van Real Madrid en sindsdien zagen we de Fransman niet meer terug in de voetbalwereld. Na twee slopende maar succesvolle passages had hij even nood aan rust en bovendien was Zidane ook niet van plan om gelijk welke uitdaging aan te gaan.


Hij had naar verluidt zijn zinnen gezet op een job als Frans bondscoach, maar moet die droom voorlopig opbergen. Nadat hij Frankrijk op het WK in Qatar opnieuw naar de finale loodste, verlengde Didier Deschamps immers zijn contract tot na het WK 2026. Dat betekent echter niet dat we nog eens drie of vier jaar zullen moeten wachten om Zidane opnieuw aan het werk te zien als coach.

"Ik heb zin om opnieuw trainer te worden", verklaarde hij immers in een zeldzaam interview met Le Figaro. "Vandaag heb ik tijd en ik weet niet hoelang dat zal duren. Misschien tot juni, maar het kan ook snel gaan. Dat maakt ook deel uit van mijn akkoord met Alpine (Zidane is ambassadeur van het Formule 1-team, nvdr). Als ik morgen bij een club aan de slag moet, zal me dat niet hinderen."

PSG
De uitspraken van Zidane zullen bij veel clubs als muziek in de oren klinken. Een aantal clubs azen immers op zijn diensten, waarbij zijn naam de voorbije dagen vooral weer rondzoemt bij Paris Saint-Germain. In Parijs dromen ze al langer van de komst van het Franse icoon en misschien zal hun droom weldra ook werkelijkheid worden.

Zal Zidane nog voor het einde van het seizoen weer trainer worden?

Meest recent

Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

27
27
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

17
17
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

23
23
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

16
16
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

136
136
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

70
70
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

47
47
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

155
155
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

265
265
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

78
78
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

145
145
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

36
36
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

228
228
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

68
68
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

38
38
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

582
582
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

570
570
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

70
70
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

153
153
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

303
303
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

163
163
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

191
191
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

114
114

Meer sportnieuws