Tottenham-coach krijgt nieuwe klap te verwerken: "Heb het onderschat"

door
Tottenham-coach krijgt nieuwe klap te verwerken:

De situatie van Antonio Conte lijkt maar niet te verbeteren. De Italiaanse oefenmeester zag zijn team dinsdag nog verliezen op het veld van AC Milan in de Champions League, en  besloot na de partij om in Italië te blijven. Hij zal er verder herstellen van zijn galblaasoperatie. 


Conte reisde niet met zijn ploeg mee terug naar Londen na het verloren Champions League-duel tegen AC Milan. De Spurs-trainer onderging een routinecheck nadat hij geopereerd werd aan zijn galblaas en daaruit bleek dat het verstandiger was om in Italië te blijven bij zijn familie en daar verder te revalideren. Christian Stellini neemt de rol van coach voorlopig over bij Tottenham. 

Begin februari kreeg Conte te kampen met hevige, aanhoudende buikpijn. Uit onderzoeken werd vastgesteld dat hij te maken had met cholecystitis, beter bekend als een galblaasontsteking. De Italiaan ging meteen onder het mes en liet zijn galblaas verwijderen. De Champions League-wedstrijd tegen AC Milan kwam te vroeg beseft hij nu zelf.  “Ik heb de operatie onderschat. Het was geen routine-ingreep maar een serieus, onverwacht noodgeval”, klinkt het op Instagram. “Mijn lichaam heeft het zwaar gehad en ik ben nu genoodzaakt te stoppen tot ik weer helemaal hersteld ben. De mensen die me kennen, weten hoeveel pijn dat doet, maar het is noodzakelijk.”

Get well soon, Antonio 💙 pic.twitter.com/pYPLxLwdrw

Tottenham zal het dus voor een tijdje zonder hun Italiaanse leermeester moeten stellen. Zondag krijgen de Spurs bezoek van Westham, de week daarna staat de Londense derby op het programma en geven ze partij aan Chelsea. 

Meest recent

Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

2
2
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

11
11
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

61
61
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

50
50
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

77
77
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

153
153
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

104
104
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

57
57
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

84
84
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

251
251
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

817
817
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

83
83
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

73
73
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

86
86
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

330
330
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

440
440
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

390
390
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

685
685
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

206
206
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

260
260
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

524
524
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

372
372
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

281
281
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

256
256

Meer sportnieuws