Defour niet eens met bestuur: "Dat hoefde voor mij niet"

door
Defour niet eens met bestuur:

KV Mechelen beleeft een moeilijk seizoen. Vorig weekend had het een goede zaak kunnen doen om weg te raken uit de degradatiestrijd, maar op het veld van Eupen gaf het in de slotfase een voorsprong nog helemaal uit handen. Daardoor moet het nog steeds bang achterom kijken en dat is niet ideaal met het bezoek van leider KRC Genk op vrijdag.


Steven Defour kan voor die partij wel rekenen op enkele extra krachten. Hij mocht deze week immers Dries Wouters en Iebe Swers opnieuw op training verwelkomen. Het duo vertoefde een tijdlang in de B-kern, maar werd opnieuw in de armen gesloten met het oog op de vele afwezigen in de defensie en op het middenveld. Bijker, Walsh, Vanlerberghe en Bolingoli zijn immers allemaal out, terwijl Verstraete en Schoofs geschorst zijn.

"Hun verwijzing naar de B-kern had voor mij niet gehoeven", verrast Defour bij Gazet van Antwerpen. "Al vond de club, met het oog op een verkoop, dat het beter was dat die jongens niet meer meetrainden. Die verkoop kwam er niet, dus heeft men mij gevraagd of ze opnieuw welkom waren. Volgens de feedback die ik kreeg hebben ze altijd goed getraind bij de beloften. Ze zitten dan ook in de selectie tegen Genk."

GEEN OUM GOUET
Ondanks de vele afwezigen blijft Samuel Oum Gouet wel in de B-kern zitten. De Kameroense WK-ganger miste naar verluidt een aantal trainingen en Defour vond zijn terugkeer daarom onbespreekbaar.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Moeten zij opnieuw speelkansen krijgen?

Meest recent

Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

1
1
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

25
25
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

65
65
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

133
133
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

192
192
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

174
174
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

361
361
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

15
15
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

56
56
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

469
469
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

361
361
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

246
246
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

294
294
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

88
88
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

679
679
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

249
249
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

475
475
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

718
718
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

216
216
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

425
425
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

186
186
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

176
176
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

81
81
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

275
275

Meer sportnieuws