Defour niet eens met bestuur: "Dat hoefde voor mij niet"

328 stemmen
Defour niet eens met bestuur:

KV Mechelen beleeft een moeilijk seizoen. Vorig weekend had het een goede zaak kunnen doen om weg te raken uit de degradatiestrijd, maar op het veld van Eupen gaf het in de slotfase een voorsprong nog helemaal uit handen. Daardoor moet het nog steeds bang achterom kijken en dat is niet ideaal met het bezoek van leider KRC Genk op vrijdag.


Steven Defour kan voor die partij wel rekenen op enkele extra krachten. Hij mocht deze week immers Dries Wouters en Iebe Swers opnieuw op training verwelkomen. Het duo vertoefde een tijdlang in de B-kern, maar werd opnieuw in de armen gesloten met het oog op de vele afwezigen in de defensie en op het middenveld. Bijker, Walsh, Vanlerberghe en Bolingoli zijn immers allemaal out, terwijl Verstraete en Schoofs geschorst zijn.

"Hun verwijzing naar de B-kern had voor mij niet gehoeven", verrast Defour bij Gazet van Antwerpen. "Al vond de club, met het oog op een verkoop, dat het beter was dat die jongens niet meer meetrainden. Die verkoop kwam er niet, dus heeft men mij gevraagd of ze opnieuw welkom waren. Volgens de feedback die ik kreeg hebben ze altijd goed getraind bij de beloften. Ze zitten dan ook in de selectie tegen Genk."

GEEN OUM GOUET
Ondanks de vele afwezigen blijft Samuel Oum Gouet wel in de B-kern zitten. De Kameroense WK-ganger miste naar verluidt een aantal trainingen en Defour vond zijn terugkeer daarom onbespreekbaar.

LEES OOK: 'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Moeten zij opnieuw speelkansen krijgen?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

6
6
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

11
11
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

12
12
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

48
48
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

46
46
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

56
56
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

46
46
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

70
70
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

22
22
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

77
77
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

129
129
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

212
212
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

475
475
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

54
54
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

169
169
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

405
405
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

827
827
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

119
119
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

350
350
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

170
170
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

668
668
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

577
577
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

173
173
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

365
365

Meer sportnieuws