Parker onder de indruk van Bruggeling: "Heeft die X-factor"

door
Parker onder de indruk van Bruggeling:

Club Brugge verloor al bij al kansloos met 0-2 van Benfica. Blauw-Zwart knokte voor wat het waard was,  maar aanvallend was het onmondig. Trainer Scott Parker was achteraf tevreden over zijn team en vooral één speler kon de Britse coach heel erg bekoren.


Club Brugge speelde de eerste 25 minuten goed, maar nadien was Benfica stevig baas. "Ik ben heel trots op mijn team. Mijn spelers toonden dat ze er stonden. Ze speelden met een groot hart en deden er alles aan om hier iets neer te zetten. In de eerste helft hadden we heel wat goede momenten. Met een beetje geluk konden we ook scoren. In de tweede helft werden we echter genekt door twee fouten, die ons ook twee goals kostten. We waren toen zelf ook minder gevaarlijk. We combineerden goed tot aan de zestien meter, maar konden te weinig gevaar creëren in de box. Dat moeten we bekijken. Je moet af en toe ook meer risico’s nemen, maar dan wel met de bedoeling om kansen te creëren. Ik begin in elk geval dingen te zien die stilaan een gewoonte beginnen te worden. Dat moeten we meenemen naar de competitie", zei hij op de website van Club.

Bij de Bruggelingen was Noa Lang veruit de beste speler. Hij was alomtegenwoordig en is duidelijk al weken zeer goed bezig. Parker is dan ook terecht zeer lovend. "Ik verwacht veel van hem. Vanaf dag één dat ik hier toekwam, heeft hij veel kwaliteit getoond. Hij heeft die X-factor dat hij op elk moment iets speciaals kan doen. Hij heeft veel kwaliteiten en heeft dat ook opnieuw getoond. Hij is een winnaar, maar kan ook zichzelf opofferen om het team te helpen. Het enige wat hij nog nodig heeft, is zijn statistieken opdrijven. Met zijn kwaliteiten moet hij zeker aan meer goals en assists geraken en daar moeten we samen aan werken.

LEES OOK: Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Is Lang aan zijn laatste maanden bij Club bezig?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

46
46
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

33
33
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

12
12
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

80
80
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

66
66
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

232
232
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

121
121
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

77
77
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

255
255
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

55
55
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

536
536
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

142
142
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

192
192
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

349
349
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

125
125
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

380
380
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

170
170
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

236
236
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

361
361
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

127
127
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

468
468
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

555
555
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

112
112
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws