Parker onder de indruk van Bruggeling: "Heeft die X-factor"

door
Parker onder de indruk van Bruggeling:

Club Brugge verloor al bij al kansloos met 0-2 van Benfica. Blauw-Zwart knokte voor wat het waard was,  maar aanvallend was het onmondig. Trainer Scott Parker was achteraf tevreden over zijn team en vooral één speler kon de Britse coach heel erg bekoren.


Club Brugge speelde de eerste 25 minuten goed, maar nadien was Benfica stevig baas. "Ik ben heel trots op mijn team. Mijn spelers toonden dat ze er stonden. Ze speelden met een groot hart en deden er alles aan om hier iets neer te zetten. In de eerste helft hadden we heel wat goede momenten. Met een beetje geluk konden we ook scoren. In de tweede helft werden we echter genekt door twee fouten, die ons ook twee goals kostten. We waren toen zelf ook minder gevaarlijk. We combineerden goed tot aan de zestien meter, maar konden te weinig gevaar creëren in de box. Dat moeten we bekijken. Je moet af en toe ook meer risico’s nemen, maar dan wel met de bedoeling om kansen te creëren. Ik begin in elk geval dingen te zien die stilaan een gewoonte beginnen te worden. Dat moeten we meenemen naar de competitie", zei hij op de website van Club.

Bij de Bruggelingen was Noa Lang veruit de beste speler. Hij was alomtegenwoordig en is duidelijk al weken zeer goed bezig. Parker is dan ook terecht zeer lovend. "Ik verwacht veel van hem. Vanaf dag één dat ik hier toekwam, heeft hij veel kwaliteit getoond. Hij heeft die X-factor dat hij op elk moment iets speciaals kan doen. Hij heeft veel kwaliteiten en heeft dat ook opnieuw getoond. Hij is een winnaar, maar kan ook zichzelf opofferen om het team te helpen. Het enige wat hij nog nodig heeft, is zijn statistieken opdrijven. Met zijn kwaliteiten moet hij zeker aan meer goals en assists geraken en daar moeten we samen aan werken.

LEES OOK: Van der Elst is glashelder: “De titel gaat naar hen”

Is Lang aan zijn laatste maanden bij Club bezig?

Meest recent

Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

1
1
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

7
7
Van der Elst is glashelder: “De titel gaat naar hen”

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

117
117
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

139
139
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

45
45
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

255
255
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

256
256
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

496
496
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

118
118
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

93
93
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

118
118
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

151
151
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

178
178
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

65
65
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

222
222
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

83
83
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

97
97
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

515
515
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

446
446
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

908
908
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

350
350
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

44
44
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

482
482
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

307
307
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1141
1141

Meer sportnieuws