Parker onder de indruk van Bruggeling: "Heeft die X-factor"

448 stemmen
Parker onder de indruk van Bruggeling:

Club Brugge verloor al bij al kansloos met 0-2 van Benfica. Blauw-Zwart knokte voor wat het waard was,  maar aanvallend was het onmondig. Trainer Scott Parker was achteraf tevreden over zijn team en vooral één speler kon de Britse coach heel erg bekoren.


Club Brugge speelde de eerste 25 minuten goed, maar nadien was Benfica stevig baas. "Ik ben heel trots op mijn team. Mijn spelers toonden dat ze er stonden. Ze speelden met een groot hart en deden er alles aan om hier iets neer te zetten. In de eerste helft hadden we heel wat goede momenten. Met een beetje geluk konden we ook scoren. In de tweede helft werden we echter genekt door twee fouten, die ons ook twee goals kostten. We waren toen zelf ook minder gevaarlijk. We combineerden goed tot aan de zestien meter, maar konden te weinig gevaar creëren in de box. Dat moeten we bekijken. Je moet af en toe ook meer risico’s nemen, maar dan wel met de bedoeling om kansen te creëren. Ik begin in elk geval dingen te zien die stilaan een gewoonte beginnen te worden. Dat moeten we meenemen naar de competitie", zei hij op de website van Club.

Bij de Bruggelingen was Noa Lang veruit de beste speler. Hij was alomtegenwoordig en is duidelijk al weken zeer goed bezig. Parker is dan ook terecht zeer lovend. "Ik verwacht veel van hem. Vanaf dag één dat ik hier toekwam, heeft hij veel kwaliteit getoond. Hij heeft die X-factor dat hij op elk moment iets speciaals kan doen. Hij heeft veel kwaliteiten en heeft dat ook opnieuw getoond. Hij is een winnaar, maar kan ook zichzelf opofferen om het team te helpen. Het enige wat hij nog nodig heeft, is zijn statistieken opdrijven. Met zijn kwaliteiten moet hij zeker aan meer goals en assists geraken en daar moeten we samen aan werken.

LEES OOK: Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Is Lang aan zijn laatste maanden bij Club bezig?

Meest recent

Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

0
0
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

26
26
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

54
54
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

201
201
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

40
40
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

201
201
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

288
288
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

350
350
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

207
207
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

279
279
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

160
160
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

146
146
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

307
307
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

293
293
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

124
124
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

614
614
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

211
211
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

452
452
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

553
553
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

191
191
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

163
163

Meer sportnieuws