Parker onder de indruk van Bruggeling: "Heeft die X-factor"

448 stemmen
Parker onder de indruk van Bruggeling:

Club Brugge verloor al bij al kansloos met 0-2 van Benfica. Blauw-Zwart knokte voor wat het waard was,  maar aanvallend was het onmondig. Trainer Scott Parker was achteraf tevreden over zijn team en vooral één speler kon de Britse coach heel erg bekoren.


Club Brugge speelde de eerste 25 minuten goed, maar nadien was Benfica stevig baas. "Ik ben heel trots op mijn team. Mijn spelers toonden dat ze er stonden. Ze speelden met een groot hart en deden er alles aan om hier iets neer te zetten. In de eerste helft hadden we heel wat goede momenten. Met een beetje geluk konden we ook scoren. In de tweede helft werden we echter genekt door twee fouten, die ons ook twee goals kostten. We waren toen zelf ook minder gevaarlijk. We combineerden goed tot aan de zestien meter, maar konden te weinig gevaar creëren in de box. Dat moeten we bekijken. Je moet af en toe ook meer risico’s nemen, maar dan wel met de bedoeling om kansen te creëren. Ik begin in elk geval dingen te zien die stilaan een gewoonte beginnen te worden. Dat moeten we meenemen naar de competitie", zei hij op de website van Club.

Bij de Bruggelingen was Noa Lang veruit de beste speler. Hij was alomtegenwoordig en is duidelijk al weken zeer goed bezig. Parker is dan ook terecht zeer lovend. "Ik verwacht veel van hem. Vanaf dag één dat ik hier toekwam, heeft hij veel kwaliteit getoond. Hij heeft die X-factor dat hij op elk moment iets speciaals kan doen. Hij heeft veel kwaliteiten en heeft dat ook opnieuw getoond. Hij is een winnaar, maar kan ook zichzelf opofferen om het team te helpen. Het enige wat hij nog nodig heeft, is zijn statistieken opdrijven. Met zijn kwaliteiten moet hij zeker aan meer goals en assists geraken en daar moeten we samen aan werken.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Is Lang aan zijn laatste maanden bij Club bezig?

Meest recent

‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

37
37
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

41
41
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

600
600
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

35
35
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

230
230
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

117
117
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

428
428
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

492
492
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

70
70
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

127
127
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

686
686
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

85
85
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

62
62
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

144
144
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

117
117
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

109
109
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

140
140
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

110
110
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

222
222
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

276
276
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

644
644

Meer sportnieuws