'Parker kiest 2 enorme verrassingen in Brugse basiself'

door
'Parker kiest 2 enorme verrassingen in Brugse basiself'

In eigen land loopt het nog steeds bijzonder moeizaam voor Scott Parker en Club Brugge, maar die zorgen kunnen ze woensdagavond even vergeten. Om 21u wacht hen immers een prestigestrijd in de Champions League, waarin ze voor het eerst mogen aantreden in de achtste finales. Benfica komt op bezoek in het Jan Breydelstadion voor een kraker.


De voorbije weken sleutelde Scott Parker elke wedstrijd wel een beetje aan zijn elftal en het lijkt erop dat de Engelsman ook tegen Benfica weer zijn puzzel anders zal gaan leggen. In tegenstelling tot wat algemeen verwacht werd, zou hij volgens Het Laatste Nieuws zelfs voor twee enorme verrassingen in zijn basiself zal kiezen.

De meest opmerkelijke beslissing van Parker is die om Denis Odoi op het middenveld te posteren. De ervaren verdediger depanneerde daar vorig seizoen al met succes en zou nu samen met Raphael Onyedika een extra buffer voor de defensie moeten zorgen. Dat betekent dat Clinton Mata als rechtsachter speelt en zowel Mats Rits als Casper Nielsen vrede moeten nemen met een plaats op de bank.

GEEN YAREMCHUK
Voorin zou Parker dan weer toch niet kiezen voor Roman Yaremchuk tegen zijn oude club. De trainer zou teruggrijpen naar Noa Lang als valse negen. Daardoor zou er nog eens een basisplaats weggelegd zijn voor Kamal Sowah, die vanaf de linkerkant mag komen.

De basiself volgens HLN:
Mignolet; Mata, Mechele, Hendry, Meijer; Odoi, Onyedika, Vanaken; Buchanan, Lang, Sowah

LEES OOK: 'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

Kan deze elf een goed resultaat halen tegen Benfica?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

1
1
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

7
7
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

116
116
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

83
83
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

342
342
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

187
187
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

286
286
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

248
248
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

632
632
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

581
581
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

78
78
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

92
92
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

219
219
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

81
81
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

165
165
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

93
93
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

189
189
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

314
314
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

384
384

Meer sportnieuws