'Parker kiest 2 enorme verrassingen in Brugse basiself'

820 stemmen
'Parker kiest 2 enorme verrassingen in Brugse basiself'

In eigen land loopt het nog steeds bijzonder moeizaam voor Scott Parker en Club Brugge, maar die zorgen kunnen ze woensdagavond even vergeten. Om 21u wacht hen immers een prestigestrijd in de Champions League, waarin ze voor het eerst mogen aantreden in de achtste finales. Benfica komt op bezoek in het Jan Breydelstadion voor een kraker.


De voorbije weken sleutelde Scott Parker elke wedstrijd wel een beetje aan zijn elftal en het lijkt erop dat de Engelsman ook tegen Benfica weer zijn puzzel anders zal gaan leggen. In tegenstelling tot wat algemeen verwacht werd, zou hij volgens Het Laatste Nieuws zelfs voor twee enorme verrassingen in zijn basiself zal kiezen.

De meest opmerkelijke beslissing van Parker is die om Denis Odoi op het middenveld te posteren. De ervaren verdediger depanneerde daar vorig seizoen al met succes en zou nu samen met Raphael Onyedika een extra buffer voor de defensie moeten zorgen. Dat betekent dat Clinton Mata als rechtsachter speelt en zowel Mats Rits als Casper Nielsen vrede moeten nemen met een plaats op de bank.

GEEN YAREMCHUK
Voorin zou Parker dan weer toch niet kiezen voor Roman Yaremchuk tegen zijn oude club. De trainer zou teruggrijpen naar Noa Lang als valse negen. Daardoor zou er nog eens een basisplaats weggelegd zijn voor Kamal Sowah, die vanaf de linkerkant mag komen.

De basiself volgens HLN:
Mignolet; Mata, Mechele, Hendry, Meijer; Odoi, Onyedika, Vanaken; Buchanan, Lang, Sowah

LEES OOK: Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Kan deze elf een goed resultaat halen tegen Benfica?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

27
27
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

324
324
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

25
25
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

239
239
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

24
24
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

13
13
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

25
25
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

151
151
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

219
219
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

177
177
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

665
665
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

499
499
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

374
374
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

98
98
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

436
436
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

250
250
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

513
513
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws