AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

551
AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

AA Gent liet vorig weekend opnieuw de kans liggen om de top vier binnen te lopen door niet verder te raken dan een 3-3-gelijkspel in Westerlo. Het was voor Hein Vanhaezebrouck opnieuw puzzelen in het Kuipje, want door de krappe kern en vele blessures moest hij met Rune Van den Bergh (20) en Ahmed Abdullahi (18) opnieuw twee spelers van Jong AA Gent op de bank zetten.


Dat voorspelde weinig goeds voor de Europese partij van deze week, want donderdag moeten de Buffalo's opnieuw aan de bak in de Conference League. Vanhaezebrouck zag in Westerlo bovendien ook nog eens Kamil Piatkowski uitvallen, al sprak hij wel de hoop uit dat hij een aantal pionnen zou recupereren. Dat lijkt inderdaad ook gebeurd te zijn.

Woensdagochtend reisde Gent vanuit de luchthaven van Oostende naar Azerbeidzjan, waar ze hun heenmatch in de play-offs tegen Qarabag spelen. Het Laatste Nieuws zag dat daarbij - zoals Vanhaezebrouck gehoopt had - Nurio Fortuna en Andrew Hjulsager ook mee op het vliegtuig stapten. Daarnaast recupereert de coach ook nog eens Laurent Depoitre. De ervaren spits is weer speelklaar nadat hij door rugklachten Westerlo had moeten laten schieten.

AA Gent heeft zo wat meer opties tegen de huidige leider in Azerbeidzjan. Qarabag verzeilde in de play-offs van de Conference League nadat ze derde werden in hun poule in de Europa League. Ze moesten (nipt) de duimen leggen voor Freiburg en FC Nantes, maar bleven wel de Griekse grootmacht Olympiakos voor. Een makkelijke tegenstander zullen ze dus wellicht niet worden.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Zal AA Gent een goed resultaat neerzetten in Azerbeidzjan?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

13
13
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

117
117
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

64
64
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

100
100
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

123
123
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

289
289
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

640
640
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

81
81
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

155
155
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

187
187
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

664
664
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws