AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

door
AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

AA Gent liet vorig weekend opnieuw de kans liggen om de top vier binnen te lopen door niet verder te raken dan een 3-3-gelijkspel in Westerlo. Het was voor Hein Vanhaezebrouck opnieuw puzzelen in het Kuipje, want door de krappe kern en vele blessures moest hij met Rune Van den Bergh (20) en Ahmed Abdullahi (18) opnieuw twee spelers van Jong AA Gent op de bank zetten.


Dat voorspelde weinig goeds voor de Europese partij van deze week, want donderdag moeten de Buffalo's opnieuw aan de bak in de Conference League. Vanhaezebrouck zag in Westerlo bovendien ook nog eens Kamil Piatkowski uitvallen, al sprak hij wel de hoop uit dat hij een aantal pionnen zou recupereren. Dat lijkt inderdaad ook gebeurd te zijn.

Woensdagochtend reisde Gent vanuit de luchthaven van Oostende naar Azerbeidzjan, waar ze hun heenmatch in de play-offs tegen Qarabag spelen. Het Laatste Nieuws zag dat daarbij - zoals Vanhaezebrouck gehoopt had - Nurio Fortuna en Andrew Hjulsager ook mee op het vliegtuig stapten. Daarnaast recupereert de coach ook nog eens Laurent Depoitre. De ervaren spits is weer speelklaar nadat hij door rugklachten Westerlo had moeten laten schieten.

AA Gent heeft zo wat meer opties tegen de huidige leider in Azerbeidzjan. Qarabag verzeilde in de play-offs van de Conference League nadat ze derde werden in hun poule in de Europa League. Ze moesten (nipt) de duimen leggen voor Freiburg en FC Nantes, maar bleven wel de Griekse grootmacht Olympiakos voor. Een makkelijke tegenstander zullen ze dus wellicht niet worden.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zal AA Gent een goed resultaat neerzetten in Azerbeidzjan?

Meest recent

Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

4
4
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

73
73
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

70
70
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

27
27
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

94
94
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

99
99
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

167
167
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

957
957
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

62
62
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

214
214
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

266
266
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

64
64
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

179
179
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

323
323
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

75
75
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

185
185
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

96
96
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

604
604
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

372
372
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

293
293
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

322
322
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

618
618
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

279
279
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

70
70
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

192
192

Meer sportnieuws