AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

door
AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

AA Gent liet vorig weekend opnieuw de kans liggen om de top vier binnen te lopen door niet verder te raken dan een 3-3-gelijkspel in Westerlo. Het was voor Hein Vanhaezebrouck opnieuw puzzelen in het Kuipje, want door de krappe kern en vele blessures moest hij met Rune Van den Bergh (20) en Ahmed Abdullahi (18) opnieuw twee spelers van Jong AA Gent op de bank zetten.


Dat voorspelde weinig goeds voor de Europese partij van deze week, want donderdag moeten de Buffalo's opnieuw aan de bak in de Conference League. Vanhaezebrouck zag in Westerlo bovendien ook nog eens Kamil Piatkowski uitvallen, al sprak hij wel de hoop uit dat hij een aantal pionnen zou recupereren. Dat lijkt inderdaad ook gebeurd te zijn.

Woensdagochtend reisde Gent vanuit de luchthaven van Oostende naar Azerbeidzjan, waar ze hun heenmatch in de play-offs tegen Qarabag spelen. Het Laatste Nieuws zag dat daarbij - zoals Vanhaezebrouck gehoopt had - Nurio Fortuna en Andrew Hjulsager ook mee op het vliegtuig stapten. Daarnaast recupereert de coach ook nog eens Laurent Depoitre. De ervaren spits is weer speelklaar nadat hij door rugklachten Westerlo had moeten laten schieten.

AA Gent heeft zo wat meer opties tegen de huidige leider in Azerbeidzjan. Qarabag verzeilde in de play-offs van de Conference League nadat ze derde werden in hun poule in de Europa League. Ze moesten (nipt) de duimen leggen voor Freiburg en FC Nantes, maar bleven wel de Griekse grootmacht Olympiakos voor. Een makkelijke tegenstander zullen ze dus wellicht niet worden.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Zal AA Gent een goed resultaat neerzetten in Azerbeidzjan?

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

19
19
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

40
40
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

55
55
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

45
45
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

74
74
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

31
31
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

110
110
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

185
185
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

76
76
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

59
59
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

305
305
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

293
293
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

178
178
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

182
182

Meer sportnieuws