AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

551
AA Gent krijgt driedubbele opsteker voor clash

AA Gent liet vorig weekend opnieuw de kans liggen om de top vier binnen te lopen door niet verder te raken dan een 3-3-gelijkspel in Westerlo. Het was voor Hein Vanhaezebrouck opnieuw puzzelen in het Kuipje, want door de krappe kern en vele blessures moest hij met Rune Van den Bergh (20) en Ahmed Abdullahi (18) opnieuw twee spelers van Jong AA Gent op de bank zetten.


Dat voorspelde weinig goeds voor de Europese partij van deze week, want donderdag moeten de Buffalo's opnieuw aan de bak in de Conference League. Vanhaezebrouck zag in Westerlo bovendien ook nog eens Kamil Piatkowski uitvallen, al sprak hij wel de hoop uit dat hij een aantal pionnen zou recupereren. Dat lijkt inderdaad ook gebeurd te zijn.

Woensdagochtend reisde Gent vanuit de luchthaven van Oostende naar Azerbeidzjan, waar ze hun heenmatch in de play-offs tegen Qarabag spelen. Het Laatste Nieuws zag dat daarbij - zoals Vanhaezebrouck gehoopt had - Nurio Fortuna en Andrew Hjulsager ook mee op het vliegtuig stapten. Daarnaast recupereert de coach ook nog eens Laurent Depoitre. De ervaren spits is weer speelklaar nadat hij door rugklachten Westerlo had moeten laten schieten.

AA Gent heeft zo wat meer opties tegen de huidige leider in Azerbeidzjan. Qarabag verzeilde in de play-offs van de Conference League nadat ze derde werden in hun poule in de Europa League. Ze moesten (nipt) de duimen leggen voor Freiburg en FC Nantes, maar bleven wel de Griekse grootmacht Olympiakos voor. Een makkelijke tegenstander zullen ze dus wellicht niet worden.

LEES OOK: AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Zal AA Gent een goed resultaat neerzetten in Azerbeidzjan?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

30
30
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

32
32
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

99
99
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

75
75
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

42
42
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

215
215
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws