Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

door
Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

Benito Raman werd enkele dagen geleden gespot in de tribune van KV Oostende met een biertje in de hand. De RSCA-spits was geschorst voor de wedstrijd tegen de Kustboys en besloot dan ook gewoon tussen de fans mee te genieten van de wedstrijd. Coach Brian Riemer was echter niet opgezet met het gedrag van zijn speler.


De Deense oefenmeester liet na het incident optekenen dat hij zijn spelers liever geen alcohol ziet drinken. Een begrijpelijke opmerking, maar sportdiëtist Gino Devriendt relativeert het pintje van Raman. "Een trainer wil dat zijn spelers positief in het nieuws komen en daar hoort geen bier bij. Al moeten we geen drama maken van dat pintje in Oostende", klinkt het in Het Nieuwsblad. "Raman moest daar geen inspanningen leveren. Een biertje meteen na een match is kwalijker.”



De boog kan niet altijd gespannen staan beseft Devriendt. Zo worden profs vaak gespot met een pizza meteen na de wedstrijd. "Na een zware fysieke inspanning heeft alcohol een negatieve invloed op de recuperatie. De lever moet ethanol afbreken die in die alcohol zit, terwijl dat orgaan dan nodig is om spiereiwitten op te bouwen om weer energiek te zijn. Een pint na de match vermijd je best. Met die pizza's heb ik minder problemen, zolang je het onder controle houdt. Je moet geen pizza met vier soorten kaas bestellen, hé."

Al zal Raman de pintjes de komende dagen beter links laten liggen, want Anderlecht reist donderdag af naar Hongarije voor het duel met Ludogorets in de Conference League. Een overwinning zou een enorme opsteker zijn voor de Brusselaars, die eindelijk opnieuw beginnen winnen in de eigen competitie. 

LEES OOK: Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

Moet een occasioneel biertje kunnen voor een topspeler?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

2
2
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

13
13
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

65
65
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

234
234
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

314
314
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

60
60
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

269
269
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

155
155
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

33
33
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

267
267
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

222
222
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

267
267
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

259
259
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

388
388
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

66
66
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

142
142
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

270
270

Meer sportnieuws