Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

door
Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

Benito Raman werd enkele dagen geleden gespot in de tribune van KV Oostende met een biertje in de hand. De RSCA-spits was geschorst voor de wedstrijd tegen de Kustboys en besloot dan ook gewoon tussen de fans mee te genieten van de wedstrijd. Coach Brian Riemer was echter niet opgezet met het gedrag van zijn speler.


De Deense oefenmeester liet na het incident optekenen dat hij zijn spelers liever geen alcohol ziet drinken. Een begrijpelijke opmerking, maar sportdiëtist Gino Devriendt relativeert het pintje van Raman. "Een trainer wil dat zijn spelers positief in het nieuws komen en daar hoort geen bier bij. Al moeten we geen drama maken van dat pintje in Oostende", klinkt het in Het Nieuwsblad. "Raman moest daar geen inspanningen leveren. Een biertje meteen na een match is kwalijker.”



De boog kan niet altijd gespannen staan beseft Devriendt. Zo worden profs vaak gespot met een pizza meteen na de wedstrijd. "Na een zware fysieke inspanning heeft alcohol een negatieve invloed op de recuperatie. De lever moet ethanol afbreken die in die alcohol zit, terwijl dat orgaan dan nodig is om spiereiwitten op te bouwen om weer energiek te zijn. Een pint na de match vermijd je best. Met die pizza's heb ik minder problemen, zolang je het onder controle houdt. Je moet geen pizza met vier soorten kaas bestellen, hé."

Al zal Raman de pintjes de komende dagen beter links laten liggen, want Anderlecht reist donderdag af naar Hongarije voor het duel met Ludogorets in de Conference League. Een overwinning zou een enorme opsteker zijn voor de Brusselaars, die eindelijk opnieuw beginnen winnen in de eigen competitie. 

LEES OOK: Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Moet een occasioneel biertje kunnen voor een topspeler?

Meest recent

Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

9
9
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

250
250
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

47
47
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

28
28
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

119
119
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

139
139
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

198
198
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

107
107
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

142
142
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

359
359
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

80
80
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

522
522
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

320
320
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

141
141
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

146
146
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

73
73
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

103
103
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

116
116
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

243
243
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

90
90
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

646
646
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188

Meer sportnieuws