Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

door
Sportdiëtist heeft duidelijke mening over pintje van Raman

Benito Raman werd enkele dagen geleden gespot in de tribune van KV Oostende met een biertje in de hand. De RSCA-spits was geschorst voor de wedstrijd tegen de Kustboys en besloot dan ook gewoon tussen de fans mee te genieten van de wedstrijd. Coach Brian Riemer was echter niet opgezet met het gedrag van zijn speler.


De Deense oefenmeester liet na het incident optekenen dat hij zijn spelers liever geen alcohol ziet drinken. Een begrijpelijke opmerking, maar sportdiëtist Gino Devriendt relativeert het pintje van Raman. "Een trainer wil dat zijn spelers positief in het nieuws komen en daar hoort geen bier bij. Al moeten we geen drama maken van dat pintje in Oostende", klinkt het in Het Nieuwsblad. "Raman moest daar geen inspanningen leveren. Een biertje meteen na een match is kwalijker.”



De boog kan niet altijd gespannen staan beseft Devriendt. Zo worden profs vaak gespot met een pizza meteen na de wedstrijd. "Na een zware fysieke inspanning heeft alcohol een negatieve invloed op de recuperatie. De lever moet ethanol afbreken die in die alcohol zit, terwijl dat orgaan dan nodig is om spiereiwitten op te bouwen om weer energiek te zijn. Een pint na de match vermijd je best. Met die pizza's heb ik minder problemen, zolang je het onder controle houdt. Je moet geen pizza met vier soorten kaas bestellen, hé."

Al zal Raman de pintjes de komende dagen beter links laten liggen, want Anderlecht reist donderdag af naar Hongarije voor het duel met Ludogorets in de Conference League. Een overwinning zou een enorme opsteker zijn voor de Brusselaars, die eindelijk opnieuw beginnen winnen in de eigen competitie. 

LEES OOK: Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

Moet een occasioneel biertje kunnen voor een topspeler?

Meest recent

Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

1
1
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

17
17
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

114
114
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

146
146
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

94
94
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

197
197
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

131
131
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

87
87
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

50
50
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

258
258
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

369
369
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

85
85
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

577
577
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

277
277
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

111
111
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

127
127
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

440
440
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

99
99
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

341
341
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

308
308
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

305
305
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

92
92

Meer sportnieuws