Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

56 stemmen
Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

In België besliste men al enige tijd om het maandagavondvoetbal af te schaffen. In tal van Europese topcompetities is het echter nog steeds een vast onderdeel van de competitie. Zo waren er vandaag heel wat interessante partijen te volgen. Liverpool nam het in eigen huis op in de stadsderby tegen Everton, en Inter keek met Sampdoria een lastige klant in de ogen. 


De stadions van Liverpool en Everton liggen amper enkele honderden meters van elkaar verwijderd. Vuurwerk verzekerd dus in de Engelse metropool. Bij de bezoekers uit Everton mocht Onana aan de partij beginnen. Jurgen Klopp kon dan weer rekenen op sterren als Salah, Gakpo en Nunez. Na een rustig wedstrijdbegin kwam Everton als eerste dicht bij een treffer. De kopbal van Tarkowski trof de paal, en Liverpool maakte meteen gebruik van de counteropportuniteit door razendsnel om te schakelen. Op enkele seconden waren de Reds aan de overkant, waar Nunez niemand minder dan Mohamed Salah kon bedienen. De Egyptenaar faalde niet en knalde de openingstreffer makkelijk tegen de touwen. 

In de tweede helft trok Liverpool meteen ten aanval. De Reds wilden de partij zo snel mogelijk 'lam leggen', en daar slaagden ze al vrij snel in. Na luttele minuten kon Salah de vrijstaande Gakpo bedienen, en de Nederlander schoof zijn eerste in loondienst van Liverpool makkelijk binnen. Everton probeerde het tij nog te keren,  maar slaagde er niet in om de stadsgenoot te doen kraken. Door de zege wipt Liverpool over Chelsea naar een negende plaats in het klassement. 

Internazionale - met Lukaku - sputtert

Internazionale kon met heel wat vertrouwen richting Genoa trekken na het winnen van de stadsderby tegen Milan vorige week. Bij de Nerazzurri mocht Romelu Lukaku voor een eerste keer dit jaar in de basis beginnen, en de Rode Duivel was meteen de gevaarlijkste man bij de Italianen. Big Rom zag zijn kansen echter steeds gepareerd worden door een sterke Emil Audero. Inter slaagde er niet in om Sampdoria weg te drukken, en de thuisploeg counterde er lustig op los. Na 66' besloot Inzaghi om de Rode Duivel naar de kant te halen voor Edin Dzeko. De Bosniër kon evenmin voor het verschil zorgen, en zag Inter uiteindelijk billijk gelijkspelen tegen de voorlaatste in de Serie A. 

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Zal Liverpool nog Europees voetbal behalen dit seizoen?

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

16
16
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

153
153
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

46
46
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

35
35
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

59
59
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

172
172
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

259
259
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

132
132
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

247
247
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

101
101
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

296
296
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

582
582
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

73
73
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

100
100
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

116
116
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

500
500
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

55
55
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws