Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

door
Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

In België besliste men al enige tijd om het maandagavondvoetbal af te schaffen. In tal van Europese topcompetities is het echter nog steeds een vast onderdeel van de competitie. Zo waren er vandaag heel wat interessante partijen te volgen. Liverpool nam het in eigen huis op in de stadsderby tegen Everton, en Inter keek met Sampdoria een lastige klant in de ogen. 


De stadions van Liverpool en Everton liggen amper enkele honderden meters van elkaar verwijderd. Vuurwerk verzekerd dus in de Engelse metropool. Bij de bezoekers uit Everton mocht Onana aan de partij beginnen. Jurgen Klopp kon dan weer rekenen op sterren als Salah, Gakpo en Nunez. Na een rustig wedstrijdbegin kwam Everton als eerste dicht bij een treffer. De kopbal van Tarkowski trof de paal, en Liverpool maakte meteen gebruik van de counteropportuniteit door razendsnel om te schakelen. Op enkele seconden waren de Reds aan de overkant, waar Nunez niemand minder dan Mohamed Salah kon bedienen. De Egyptenaar faalde niet en knalde de openingstreffer makkelijk tegen de touwen. 

In de tweede helft trok Liverpool meteen ten aanval. De Reds wilden de partij zo snel mogelijk 'lam leggen', en daar slaagden ze al vrij snel in. Na luttele minuten kon Salah de vrijstaande Gakpo bedienen, en de Nederlander schoof zijn eerste in loondienst van Liverpool makkelijk binnen. Everton probeerde het tij nog te keren,  maar slaagde er niet in om de stadsgenoot te doen kraken. Door de zege wipt Liverpool over Chelsea naar een negende plaats in het klassement. 

Internazionale - met Lukaku - sputtert

Internazionale kon met heel wat vertrouwen richting Genoa trekken na het winnen van de stadsderby tegen Milan vorige week. Bij de Nerazzurri mocht Romelu Lukaku voor een eerste keer dit jaar in de basis beginnen, en de Rode Duivel was meteen de gevaarlijkste man bij de Italianen. Big Rom zag zijn kansen echter steeds gepareerd worden door een sterke Emil Audero. Inter slaagde er niet in om Sampdoria weg te drukken, en de thuisploeg counterde er lustig op los. Na 66' besloot Inzaghi om de Rode Duivel naar de kant te halen voor Edin Dzeko. De Bosniër kon evenmin voor het verschil zorgen, en zag Inter uiteindelijk billijk gelijkspelen tegen de voorlaatste in de Serie A. 

LEES OOK: Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Zal Liverpool nog Europees voetbal behalen dit seizoen?

Meest recent

Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

5
5
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

12
12
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

31
31
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

18
18
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

34
34
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

43
43
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

79
79
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

116
116
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

45
45
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

146
146
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

68
68
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

195
195
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

161
161
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

127
127
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

46
46
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

420
420
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

181
181
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

276
276
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

566
566
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

172
172
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

119
119
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

263
263
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

69
69

Meer sportnieuws