Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

56 stemmen
Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

In België besliste men al enige tijd om het maandagavondvoetbal af te schaffen. In tal van Europese topcompetities is het echter nog steeds een vast onderdeel van de competitie. Zo waren er vandaag heel wat interessante partijen te volgen. Liverpool nam het in eigen huis op in de stadsderby tegen Everton, en Inter keek met Sampdoria een lastige klant in de ogen. 


De stadions van Liverpool en Everton liggen amper enkele honderden meters van elkaar verwijderd. Vuurwerk verzekerd dus in de Engelse metropool. Bij de bezoekers uit Everton mocht Onana aan de partij beginnen. Jurgen Klopp kon dan weer rekenen op sterren als Salah, Gakpo en Nunez. Na een rustig wedstrijdbegin kwam Everton als eerste dicht bij een treffer. De kopbal van Tarkowski trof de paal, en Liverpool maakte meteen gebruik van de counteropportuniteit door razendsnel om te schakelen. Op enkele seconden waren de Reds aan de overkant, waar Nunez niemand minder dan Mohamed Salah kon bedienen. De Egyptenaar faalde niet en knalde de openingstreffer makkelijk tegen de touwen. 

In de tweede helft trok Liverpool meteen ten aanval. De Reds wilden de partij zo snel mogelijk 'lam leggen', en daar slaagden ze al vrij snel in. Na luttele minuten kon Salah de vrijstaande Gakpo bedienen, en de Nederlander schoof zijn eerste in loondienst van Liverpool makkelijk binnen. Everton probeerde het tij nog te keren,  maar slaagde er niet in om de stadsgenoot te doen kraken. Door de zege wipt Liverpool over Chelsea naar een negende plaats in het klassement. 

Internazionale - met Lukaku - sputtert

Internazionale kon met heel wat vertrouwen richting Genoa trekken na het winnen van de stadsderby tegen Milan vorige week. Bij de Nerazzurri mocht Romelu Lukaku voor een eerste keer dit jaar in de basis beginnen, en de Rode Duivel was meteen de gevaarlijkste man bij de Italianen. Big Rom zag zijn kansen echter steeds gepareerd worden door een sterke Emil Audero. Inter slaagde er niet in om Sampdoria weg te drukken, en de thuisploeg counterde er lustig op los. Na 66' besloot Inzaghi om de Rode Duivel naar de kant te halen voor Edin Dzeko. De Bosniër kon evenmin voor het verschil zorgen, en zag Inter uiteindelijk billijk gelijkspelen tegen de voorlaatste in de Serie A. 

Zal Liverpool nog Europees voetbal behalen dit seizoen?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

17
17
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

101
101
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

84
84
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

173
173
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

170
170
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

334
334
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

327
327
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

237
237
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

53
53
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

61
61
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

502
502
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

919
919
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

98
98
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

252
252
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

375
375
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws