Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

door
Liverpool de sterkste in derby, Lukaku ziet Inter falen

In België besliste men al enige tijd om het maandagavondvoetbal af te schaffen. In tal van Europese topcompetities is het echter nog steeds een vast onderdeel van de competitie. Zo waren er vandaag heel wat interessante partijen te volgen. Liverpool nam het in eigen huis op in de stadsderby tegen Everton, en Inter keek met Sampdoria een lastige klant in de ogen. 


De stadions van Liverpool en Everton liggen amper enkele honderden meters van elkaar verwijderd. Vuurwerk verzekerd dus in de Engelse metropool. Bij de bezoekers uit Everton mocht Onana aan de partij beginnen. Jurgen Klopp kon dan weer rekenen op sterren als Salah, Gakpo en Nunez. Na een rustig wedstrijdbegin kwam Everton als eerste dicht bij een treffer. De kopbal van Tarkowski trof de paal, en Liverpool maakte meteen gebruik van de counteropportuniteit door razendsnel om te schakelen. Op enkele seconden waren de Reds aan de overkant, waar Nunez niemand minder dan Mohamed Salah kon bedienen. De Egyptenaar faalde niet en knalde de openingstreffer makkelijk tegen de touwen. 

In de tweede helft trok Liverpool meteen ten aanval. De Reds wilden de partij zo snel mogelijk 'lam leggen', en daar slaagden ze al vrij snel in. Na luttele minuten kon Salah de vrijstaande Gakpo bedienen, en de Nederlander schoof zijn eerste in loondienst van Liverpool makkelijk binnen. Everton probeerde het tij nog te keren,  maar slaagde er niet in om de stadsgenoot te doen kraken. Door de zege wipt Liverpool over Chelsea naar een negende plaats in het klassement. 

Internazionale - met Lukaku - sputtert

Internazionale kon met heel wat vertrouwen richting Genoa trekken na het winnen van de stadsderby tegen Milan vorige week. Bij de Nerazzurri mocht Romelu Lukaku voor een eerste keer dit jaar in de basis beginnen, en de Rode Duivel was meteen de gevaarlijkste man bij de Italianen. Big Rom zag zijn kansen echter steeds gepareerd worden door een sterke Emil Audero. Inter slaagde er niet in om Sampdoria weg te drukken, en de thuisploeg counterde er lustig op los. Na 66' besloot Inzaghi om de Rode Duivel naar de kant te halen voor Edin Dzeko. De Bosniër kon evenmin voor het verschil zorgen, en zag Inter uiteindelijk billijk gelijkspelen tegen de voorlaatste in de Serie A. 

LEES OOK: Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Zal Liverpool nog Europees voetbal behalen dit seizoen?

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

39
39
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

81
81
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

83
83
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

84
84
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

125
125
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

39
39
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

95
95
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

299
299
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

129
129
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

199
199
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

138
138
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

314
314
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

453
453
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws