Dender in de wolken met Simons: "Onder de indruk"

139 stemmen
Dender in de wolken met Simons:

FCV Dender stelde vandaag met Timmy Simons zijn nieuwe hoofdtrainer voor. De voormalige trainer van Zulte Waregem moet de Oost-Vlamingen behoeden voor de degradatie richting de 1ste Amateurklasse, en heeft ongetwijfeld een bijzonder moeilijke taak gekregen. Bij de ploeg uit Denderleeuw is men alvast in de wolken met de komst van de 94-voudige Rode Duivel. 

FCV Dender besloot vorige week om afscheid te nemen van Regi Van Acker. De ervaren rot uit het amateurvoetbal slaagde er maar niet in om de Oost-Vlamingen op de rails te krijgen, en een plaats in de play-downs van de Challenger Pro League was dan ook onvermijdelijk geworden voor Dender. Met Timmy Simons wist de club nu alvast een grote naam te strikken als opvolger. Bij de voormalige eersteklasser hoopt men dat Simons meteen een duidelijke invloed heeft op de kleedkamer. 

Belinda Siahaan, de CEO van Dender, was opgetogen bij de aanstelling van Simons. "Naast zijn topprestaties als voetballer ben ik ook onder de indruk van zijn passie, drive, enthousiasme en kennis van het moderne coaching. Dit is precies de nieuwe wind die we zoeken om het seizoen met een positieve noot te beëindigen. Simons begrijpt de visies en ambities van de club, en is uitermate capabel om zijn kennis en ervaring op de spelers over te brengen", klinkt het bij Siahaan op de clubwebstek van Dender. 

Vechten tegen degradatie

Bij Dender mag Timmy Simons zich dus gaan voorbereiden op degradatievoetbal. De Oost-Vlamingen nemen het in de play-downs op tegen Lommel, Deinze, Jong Genk, SL16 en Virton. De ploeg uit Denderleeuw staat momenteel op een vierde plaats in het klassement van zes ploegen. Het telt vijf punten meer dan rode lantaarn Virton. Enkel de laatste in de stand degradeert volgend seizoen rechtstreeks naar de 1ste Amateurliga.  

LEES OOK: 'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Zal Simons zich weten te redden met Dender?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

219
219
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

766
766
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

389
389
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

582
582
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1027
1027
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws