Sardella looft ploegmaat: "Hij is van wereldklasse"

door
Sardella looft ploegmaat:

Bij RSC Anderlecht kreeg Jesper Fredberg de nodige kritiek na de mercato. Maar de Deen zal zeer tevreden zijn over de impact van de winteraankopen. Zij zijn momenteel heel beslissend voor Paars-Wit en Killian Sardella is onder de indruk geraakt van één aanwinst.


Anders Dreyer laat tot op heden een goede indruk achter. Hij is sterk op de korte ruimte en iemand die een match met een doorsteekpass of schot kan openbreken. De Deen heeft een neus voor goals en staat voor doel vaak op de juiste plaats. Met 2 goals en 1 assist in 5 matchen heeft hij zijn start zeker niet gemist.

INDRUK GEMAAKT

Dat kunnen we ook zeggen van Islam Slimani. Hij doet inzake manier van lopen wat denken aan Aleksandar Mitrovic en het is iemand waar een defensie werk mee heeft. Hij is sterk en een wapen in de lucht. Bovendien voetbalde hij ook zeer goed mee tegen STVV. Sardella geraakte danig onder de indruk van de Algerijnse aanvaller.

"Hij is een spits van wereldklasse. Hij arriveerde en je zag meteen dat hij een meerwaarde ging zijn vanwege zijn ervaring. Slimani kreeg één kans tegen STVV en de bal hing tegen de netten. Hij liet op training al zien dat hij vlot scoort. Islam heeft al een geweldige carrière achter de rug en wij als jonge spelers kijken toch op naar hem. Hij brengt zijn energie en goed humeur over naar de groep. Islam is vriendelijk, nederig en een goed mens", aldus Sardella bij La Dernière Heure.

POLL: Moet Slimani starten tegen Kortrijk?

Meest recent

AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

2
2
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

29
29
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

101
101
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

24
24
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

231
231
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

139
139
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

71
71
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

61
61
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

208
208
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

260
260
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

73
73
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

215
215
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

77
77
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

112
112
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

101
101
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

77
77
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

549
549
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

106
106
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

110
110

Meer sportnieuws