Barça blijft gaan met zesde zege op rij

97 stemmen
Barça blijft gaan met zesde zege op rij

FC Barcelona lijkt helemaal los te zijn in La Liga. Het boekte zondagavond al zijn zesde overwinning op rij in de competitie door nipt te gaan winnen op het veld van Villarreal. Een 0-1 bleek voldoende om de voorsprong op Real Madrid voorlopig al doen op te lopen tot elf punten.


Barça kon in Villarreal niet rekenen op aanvoerder Sergio Busquets rekenen, waardoor Xavi voor Kessié op het middenveld koos. Hij vormde een driehoek met De Jong en Pedri, waarbij die laatste zich van bij de start liet opmerken. Het megatalent zette al heel snel op geweldige wijze Lewandowski alleen voor doel, maar Pepe Reina (40) bracht nog redding.

Het bleek slechts uitstel, want in de achttiende minuut zorgde Pedri dan maar zelf voor de voorsprong. Een knappe combinatie over verschillende stationnetjes belandde uiteindelijk bij de jonge middenvelder, die Reina wel wist te kloppen. Barça versierde daarna wel kansen om een tweede keer te scoren, maar liet na om de wedstrijd helemaal te beslissen.

AFGEKEURDE GELIJKMAKER
Dat dreigde hen in de slotminuut nog zuur op te breken toen Chukwuemeka plots Villarreal langszij bracht. Barça kon echter opgelucht ademhalen toen de goal alsnog afgekeurd werd. Barça zet zijn aartsrivaal zo nog wat verder weg, al heeft Real wel nog een wedstrijd minder gespeeld. De Koninklijke speelde dit weekend niet in La Liga omdat ze zaterdag de finale van het WK voor clubs afwerkten.

LEES OOK: FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

🚀

Zal Barça dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

137
137
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

91
91
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

240
240
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

103
103
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

81
81
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

277
277
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

32
32
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

403
403
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

75
75
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

270
270
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

492
492
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

62
62
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

205
205
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

101
101
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

336
336
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

538
538
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

430
430
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

180
180
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

89
89
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

426
426
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

217
217
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

513
513
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

144
144
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

356
356

Meer sportnieuws