'AA Gent voert een ongelijke strijd'

door
'AA Gent voert een ongelijke strijd'

AA Gent zoekt vers geld. De Buffalo’s zoeken al een geruime tijd naar investeerders en sinds kort is die zoektocht in een stroomversnelling geraakt. En dat is geen moment te vroeg voor de Oost-Vlamingen.


Het Laatste Nieuws stelt namelijk terecht dat het in de voorbije jaren duidelijk is geworden dat AA Gent een ongelijke strijd voert tegen rijke clubs zoals Antwerp (Paul Gheysens) en Union (met moederclub Brighton). Deze clubs kunnen rekenen dat eventuele tekorten worden bijgepast, maar AA Gent is altijd op zichzelf aangewezen. Om de club te laten groeien, is er dus vers kapitaal nodig.

Voorzitter Ivan De Witte gaf reeds aan dat het niet over een verkoop van de club gaat, maar wel om een investering om de groei van AA Gent in België en in Europa, zowel sportief en infrastructureel, moet bevorderen. Een externe investeerder, zoals Club Brugge en het Amerikaanse Orkila, is dus de opzet van de Buffalo’s, maar voorlopig werd er nog geen geschikte kandidaat gevonden. Dat komt ook door het feit dat AA Gent en andere aandeelhouders, redelijk kieskeurig zijn over de nieuwe investeerder.

“KAA Gent zal hierbij altijd vooropstellen dat de waarden van de investeerder bij onze club passen. Het is in dit verband ook belangrijk dat de inbreng van de investeerder vooral de club ten goede zal komen en dat dit ook zo geïnterpreteerd wordt. Met dit proces wil de club ook de financiële gezondheid blijven garanderen en de continuïteit van KAA Gent kunnen waarborgen. We nemen dit met de grootste zorg ter harte, voor al onze supporters en partners”, zei De Witte in een officieel communiqué van de club.

LEES OOK: JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Zal AA Gent ooit op het niveau van Club Brugge komen?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

137
137
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

16
16
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

28
28
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

70
70
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

37
37
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

116
116
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

348
348
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

29
29
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

155
155
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

232
232
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

431
431
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

175
175
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

156
156
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

86
86
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

71
71
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

367
367
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

89
89
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws