'AA Gent voert een ongelijke strijd'

door
'AA Gent voert een ongelijke strijd'

AA Gent zoekt vers geld. De Buffalo’s zoeken al een geruime tijd naar investeerders en sinds kort is die zoektocht in een stroomversnelling geraakt. En dat is geen moment te vroeg voor de Oost-Vlamingen.


Het Laatste Nieuws stelt namelijk terecht dat het in de voorbije jaren duidelijk is geworden dat AA Gent een ongelijke strijd voert tegen rijke clubs zoals Antwerp (Paul Gheysens) en Union (met moederclub Brighton). Deze clubs kunnen rekenen dat eventuele tekorten worden bijgepast, maar AA Gent is altijd op zichzelf aangewezen. Om de club te laten groeien, is er dus vers kapitaal nodig.

Voorzitter Ivan De Witte gaf reeds aan dat het niet over een verkoop van de club gaat, maar wel om een investering om de groei van AA Gent in België en in Europa, zowel sportief en infrastructureel, moet bevorderen. Een externe investeerder, zoals Club Brugge en het Amerikaanse Orkila, is dus de opzet van de Buffalo’s, maar voorlopig werd er nog geen geschikte kandidaat gevonden. Dat komt ook door het feit dat AA Gent en andere aandeelhouders, redelijk kieskeurig zijn over de nieuwe investeerder.

“KAA Gent zal hierbij altijd vooropstellen dat de waarden van de investeerder bij onze club passen. Het is in dit verband ook belangrijk dat de inbreng van de investeerder vooral de club ten goede zal komen en dat dit ook zo geïnterpreteerd wordt. Met dit proces wil de club ook de financiële gezondheid blijven garanderen en de continuïteit van KAA Gent kunnen waarborgen. We nemen dit met de grootste zorg ter harte, voor al onze supporters en partners”, zei De Witte in een officieel communiqué van de club.

LEES OOK: Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

Zal AA Gent ooit op het niveau van Club Brugge komen?

Meest recent

Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

0
0
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

54
54
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

67
67
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

34
34
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

70
70
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

272
272
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

324
324
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

198
198
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

226
226
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

259
259
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

503
503
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

102
102
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

161
161
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

214
214
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

115
115
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

63
63
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

93
93
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

169
169
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

85
85
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

231
231
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

150
150

Meer sportnieuws