Boskamp over Vandenhaute-hetze: "Waardeloos"

door
Boskamp over Vandenhaute-hetze:

Wouter Vandenhaute stond in de voorbije weken onder zware druk bij RSC Anderlecht, maar een explosief en veelbesproken artikel in HUMO deed daar nog een flinke schep bovenop. Al vindt Johan Boskamp dat bewuste artikel, dat voornamelijk gebaseerd is op anonieme bronnen, waardeloos.


Door dat artikel van HUMO staat de positie van Vandenhaute als ‘niet-uitvoerend’ voorzitter zwaarder ter discussie dan ooit, vooral bij de paars-witte supporters. Het belooft alvast onrustig te worden in de wedstrijd van Anderlecht tegen Sint-Truiden deze zondag. De supporters zijn van plan om te protesteren want zij zijn niet tevreden met de gang van zaken binnen de club. Ze richten daarbij hun pijlen op eigenaar Marc Coucke, maar vooral op voorzitter Vandenhaute.

Die kwam deze week opnieuw negatief in het nieuws met een weinig flatterend portret van zijn bewind in HUMO. Vandenhaute laat zich echter niet afschrikken door de aanhoudende kruistocht van de fans, want La Dernière Heure weet dat hij zondag gewoon in de tribune zal zitten tegen STVV. Hij zal dus de protesten trotseren en blijft zijn opwachting maken, ondanks de aanhoudende roep om zijn vertrek. Johan Boskamp denkt er duidelijk het zijne over, want hij loopt niet hoog op met het artikel van HUMO.

“Ik heb het stuk gelezen, maar persoonlijk vind ik het waardeloos dat het gebaseerd is op anonieme bronnen”, zegt de Nederlander aan Het Belang van Limburg. “Als ik iets te zeggen heb over iemand, ook al is het negatief, dan staat mijn naam er altijd bij. Hier worden twee mensen volledig afgemaakt op basis van getuigenissen van mensen die niet eens het lef hebben om hun nek uit te steken. Daar hou ik niet van.”

LEES OOK: Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

7
7
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

22
22
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

125
125
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

268
268
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

62
62
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

145
145
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

474
474
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

258
258
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

170
170
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

51
51
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

28
28
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

229
229
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

80
80
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

491
491
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

186
186
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

179
179
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

406
406
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

401
401
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

307
307
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

142
142
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

235
235
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

595
595
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws