Boskamp over Vandenhaute-hetze: "Waardeloos"

door
Boskamp over Vandenhaute-hetze:

Wouter Vandenhaute stond in de voorbije weken onder zware druk bij RSC Anderlecht, maar een explosief en veelbesproken artikel in HUMO deed daar nog een flinke schep bovenop. Al vindt Johan Boskamp dat bewuste artikel, dat voornamelijk gebaseerd is op anonieme bronnen, waardeloos.


Door dat artikel van HUMO staat de positie van Vandenhaute als ‘niet-uitvoerend’ voorzitter zwaarder ter discussie dan ooit, vooral bij de paars-witte supporters. Het belooft alvast onrustig te worden in de wedstrijd van Anderlecht tegen Sint-Truiden deze zondag. De supporters zijn van plan om te protesteren want zij zijn niet tevreden met de gang van zaken binnen de club. Ze richten daarbij hun pijlen op eigenaar Marc Coucke, maar vooral op voorzitter Vandenhaute.

Die kwam deze week opnieuw negatief in het nieuws met een weinig flatterend portret van zijn bewind in HUMO. Vandenhaute laat zich echter niet afschrikken door de aanhoudende kruistocht van de fans, want La Dernière Heure weet dat hij zondag gewoon in de tribune zal zitten tegen STVV. Hij zal dus de protesten trotseren en blijft zijn opwachting maken, ondanks de aanhoudende roep om zijn vertrek. Johan Boskamp denkt er duidelijk het zijne over, want hij loopt niet hoog op met het artikel van HUMO.

“Ik heb het stuk gelezen, maar persoonlijk vind ik het waardeloos dat het gebaseerd is op anonieme bronnen”, zegt de Nederlander aan Het Belang van Limburg. “Als ik iets te zeggen heb over iemand, ook al is het negatief, dan staat mijn naam er altijd bij. Hier worden twee mensen volledig afgemaakt op basis van getuigenissen van mensen die niet eens het lef hebben om hun nek uit te steken. Daar hou ik niet van.”

LEES OOK: 'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

36
36
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

38
38
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

26
26
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

22
22
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

125
125
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

44
44
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

113
113
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

177
177
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

341
341
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

115
115
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

171
171
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

117
117
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

589
589
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

588
588
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

44
44
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

386
386
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

181
181
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

215
215
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

242
242
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

478
478
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

623
623
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

131
131
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

77
77

Meer sportnieuws