Boskamp over Vandenhaute-hetze: "Waardeloos"

1112 stemmen
Boskamp over Vandenhaute-hetze:

Wouter Vandenhaute stond in de voorbije weken onder zware druk bij RSC Anderlecht, maar een explosief en veelbesproken artikel in HUMO deed daar nog een flinke schep bovenop. Al vindt Johan Boskamp dat bewuste artikel, dat voornamelijk gebaseerd is op anonieme bronnen, waardeloos.


Door dat artikel van HUMO staat de positie van Vandenhaute als ‘niet-uitvoerend’ voorzitter zwaarder ter discussie dan ooit, vooral bij de paars-witte supporters. Het belooft alvast onrustig te worden in de wedstrijd van Anderlecht tegen Sint-Truiden deze zondag. De supporters zijn van plan om te protesteren want zij zijn niet tevreden met de gang van zaken binnen de club. Ze richten daarbij hun pijlen op eigenaar Marc Coucke, maar vooral op voorzitter Vandenhaute.

Die kwam deze week opnieuw negatief in het nieuws met een weinig flatterend portret van zijn bewind in HUMO. Vandenhaute laat zich echter niet afschrikken door de aanhoudende kruistocht van de fans, want La Dernière Heure weet dat hij zondag gewoon in de tribune zal zitten tegen STVV. Hij zal dus de protesten trotseren en blijft zijn opwachting maken, ondanks de aanhoudende roep om zijn vertrek. Johan Boskamp denkt er duidelijk het zijne over, want hij loopt niet hoog op met het artikel van HUMO.

“Ik heb het stuk gelezen, maar persoonlijk vind ik het waardeloos dat het gebaseerd is op anonieme bronnen”, zegt de Nederlander aan Het Belang van Limburg. “Als ik iets te zeggen heb over iemand, ook al is het negatief, dan staat mijn naam er altijd bij. Hier worden twee mensen volledig afgemaakt op basis van getuigenissen van mensen die niet eens het lef hebben om hun nek uit te steken. Daar hou ik niet van.”

LEES OOK: Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Heeft Boskamp gelijk?

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

22
22
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

88
88
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

468
468
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

284
284
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

320
320
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

210
210
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

30
30
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

553
553
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

490
490
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

123
123
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

353
353
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

412
412
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

378
378
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

149
149
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

699
699
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

328
328
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

304
304
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws