Nainggolan kon naar 3 Belgische clubs: "Njet door Gheysens"

door
Nainggolan kon naar 3 Belgische clubs:

Radja Nainggolan werd door het bestuur van Royal Antwerp FC naar de uitgang geduwd. Hij werd naar de B-kern gestuurd en uiteindelijk verbraken de twee partijen de samenwerking. De middenvelder tekende nadien bij de Italiaanse tweedeklasser SPAL, maar dat was toch een beetje 'noodgedwongen'.


Nainggolan laat in Het Nieuwblad weten dat Antwerp hem een tekenpremie van 2 miljoen euro moest betalen. Het eerste deel van die tekenpremie (1 miljoen euro) kreeg hij pas enkele weken geleden gestort. Voorzitter en eigenaar Paul Gheysens speelde het spel nadien zeer hard.

GHEYSENS

Nainggolan kreeg zijn vrijheid op voorwaarde dat hij die andere 1 miljoen euro zou laten vallen. De ervaren ex-speler van AS Roma en Inter werd voor het blok gezet en het leven werd hem op de club wat moeilijker gemaakt. Hij moest naar de B-kern en Gheysens had nog een verrassing in petto. Bij het verbreken van het contract werd immers een clausule afgedwongen door de voorzitter, waarbij Nainggolan een zeer stevige som aan Antwerp moest betalen als hij voor een andere Belgische club zou tekenen.

De ex-Rode Duivel was graag in België gebleven, want KV Mechelen, Zulte Waregem en AA Gent polsten naar hem. Maar door die hoge som die hij dan moest betalen, ging dat niet door. Hij had immers voordien dus al 1 miljoen euro laten liggen. SPAL wist hem vast te leggen, nadat er ook contacten waren met Verona, Sampdoria en enkele Turkse clubs. Nainggolan bleef bij Antwerp steken op 55 wedstrijden, waarin hij goed was voor 5 doelpunten en 6 assists.

LEES OOK: Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Flauw van Gheysens?

Meest recent

STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

1
1
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

3
3
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

28
28
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

112
112
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

78
78
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

32
32
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

253
253
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

207
207
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

510
510
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

66
66
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

135
135
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

388
388
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

320
320
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

181
181
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

138
138
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

106
106
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

482
482
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

93
93
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

350
350
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

897
897
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

466
466
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

147
147

Meer sportnieuws