Nainggolan kon naar 3 Belgische clubs: "Njet door Gheysens"

door
Nainggolan kon naar 3 Belgische clubs:

Radja Nainggolan werd door het bestuur van Royal Antwerp FC naar de uitgang geduwd. Hij werd naar de B-kern gestuurd en uiteindelijk verbraken de twee partijen de samenwerking. De middenvelder tekende nadien bij de Italiaanse tweedeklasser SPAL, maar dat was toch een beetje 'noodgedwongen'.


Nainggolan laat in Het Nieuwblad weten dat Antwerp hem een tekenpremie van 2 miljoen euro moest betalen. Het eerste deel van die tekenpremie (1 miljoen euro) kreeg hij pas enkele weken geleden gestort. Voorzitter en eigenaar Paul Gheysens speelde het spel nadien zeer hard.

GHEYSENS

Nainggolan kreeg zijn vrijheid op voorwaarde dat hij die andere 1 miljoen euro zou laten vallen. De ervaren ex-speler van AS Roma en Inter werd voor het blok gezet en het leven werd hem op de club wat moeilijker gemaakt. Hij moest naar de B-kern en Gheysens had nog een verrassing in petto. Bij het verbreken van het contract werd immers een clausule afgedwongen door de voorzitter, waarbij Nainggolan een zeer stevige som aan Antwerp moest betalen als hij voor een andere Belgische club zou tekenen.

De ex-Rode Duivel was graag in België gebleven, want KV Mechelen, Zulte Waregem en AA Gent polsten naar hem. Maar door die hoge som die hij dan moest betalen, ging dat niet door. Hij had immers voordien dus al 1 miljoen euro laten liggen. SPAL wist hem vast te leggen, nadat er ook contacten waren met Verona, Sampdoria en enkele Turkse clubs. Nainggolan bleef bij Antwerp steken op 55 wedstrijden, waarin hij goed was voor 5 doelpunten en 6 assists.

LEES OOK: Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

Flauw van Gheysens?

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

3
3
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

50
50
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

34
34
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

21
21
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

108
108
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

205
205
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

46
46
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

146
146
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

165
165
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

211
211
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

298
298
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

181
181
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

26
26
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

525
525
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

399
399
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

316
316
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

656
656
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

659
659
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

110
110

Meer sportnieuws