'Anderlecht-fans plannen groot protest tegen STVV'

door
'Anderlecht-fans plannen groot protest tegen STVV'

RSC Anderlecht opent zondag de poorten van het Lotto Park voor Sint-Truiden. Paars-Wit wil voortborduren op de 7 op 9 die het de afgelopen weken boekte. Toch is de hoogspanning allesbehalve verdwenen in onze hoofdstad.


Een groot deel van de fans heeft het immers helemaal niet begrepen op Wouter Vandenhaute en eiste zijn ontslag. De sterke man van de recordkampioen kreeg bakken kritiek voor de gang van zaken bij Anderlecht en besloot dan maar een stap terug te zetten. Vandenhaute werd niet-uitvoerend voorzitter, maar dat was voor velen niet genoeg. Deze week ontplofte een andere bom. Vandenhaute werd in een stuk in HUMO met de grond gelijk gemaakt. Daardoor blijft de sfeer gespannen.

Volgens Het Nieuwsblad is de politie op zijn hoede voor acties tegen Vandenhaute en ook Marc Coucke. De krant schrijft dat er rekening wordt gehouden met protesten van de RSCA-fans in de wedstrijd tegen STVV. De veiligheidsdiensten zullen dan ook extra op hun hoede zijn om een escalatie van het protest te vermijden. De genoemde krant verwacht echter dat de Anderlecht-fans hun lesje geleerd hebben en hun ploeg niet sportief zullen treffen, zoals ze deden op Standard door de wedstrijd te laten stilleggen.

TIKKENDE TIJDBOM
De relatie tussen de supporters en het bestuur van Anderlecht blijft zo heel erg gespannen. Een zege tegen STVV zou de gemoederen wat kunnen bedaren, maar daarmee zal de ontevredenheid van de fans ook niet verdwijnen. Er lijkt iets grondigs te gaan moeten veranderen in onze hoofdstad om alle neuzen opnieuw in dezelfde richting te krijgen.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Zal Vandenhaute het nog lang uitzingen bij Anderlecht?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

173
173
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

73
73
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

74
74
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

35
35
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

170
170
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

263
263
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

158
158
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

497
497
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

121
121
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

214
214
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

267
267
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

268
268
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

530
530
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

92
92
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws