'Anderlecht-fans plannen groot protest tegen STVV'

907
'Anderlecht-fans plannen groot protest tegen STVV'

RSC Anderlecht opent zondag de poorten van het Lotto Park voor Sint-Truiden. Paars-Wit wil voortborduren op de 7 op 9 die het de afgelopen weken boekte. Toch is de hoogspanning allesbehalve verdwenen in onze hoofdstad.


Een groot deel van de fans heeft het immers helemaal niet begrepen op Wouter Vandenhaute en eiste zijn ontslag. De sterke man van de recordkampioen kreeg bakken kritiek voor de gang van zaken bij Anderlecht en besloot dan maar een stap terug te zetten. Vandenhaute werd niet-uitvoerend voorzitter, maar dat was voor velen niet genoeg. Deze week ontplofte een andere bom. Vandenhaute werd in een stuk in HUMO met de grond gelijk gemaakt. Daardoor blijft de sfeer gespannen.

Volgens Het Nieuwsblad is de politie op zijn hoede voor acties tegen Vandenhaute en ook Marc Coucke. De krant schrijft dat er rekening wordt gehouden met protesten van de RSCA-fans in de wedstrijd tegen STVV. De veiligheidsdiensten zullen dan ook extra op hun hoede zijn om een escalatie van het protest te vermijden. De genoemde krant verwacht echter dat de Anderlecht-fans hun lesje geleerd hebben en hun ploeg niet sportief zullen treffen, zoals ze deden op Standard door de wedstrijd te laten stilleggen.

TIKKENDE TIJDBOM
De relatie tussen de supporters en het bestuur van Anderlecht blijft zo heel erg gespannen. Een zege tegen STVV zou de gemoederen wat kunnen bedaren, maar daarmee zal de ontevredenheid van de fans ook niet verdwijnen. Er lijkt iets grondigs te gaan moeten veranderen in onze hoofdstad om alle neuzen opnieuw in dezelfde richting te krijgen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

Zal Vandenhaute het nog lang uitzingen bij Anderlecht?

Meest recent

Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

5
5
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

15
15
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

23
23
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

31
31
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

48
48
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

7
7
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

40
40
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

268
268
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

161
161
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

63
63
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

119
119
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

81
81
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

62
62
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

124
124
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

284
284
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

197
197
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

127
127
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

467
467
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

315
315
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

117
117

Meer sportnieuws