'Europese toptransfer voor Timothy Castagne'

228
'Europese toptransfer voor Timothy Castagne'

De Europese topclubs denken vaak aan Belgische spelers en dat is ook nu het geval. La Dernière Heure komt met een straf transferbericht. Drie grote Europese ploegen zitten volgens hen op het spoor van een ervaren Rode Duivel. Volgt er in de zomer een toptransfer?


Volgens de Waalse krant deed Atlético Madrid in januari een poging om Timothy Castagne op huurbasis met aankoopoptie over te nemen. Leicester City had daar echter geen oren naar. De Belg is een basisspeler bij de Engelse ploeg, dat weliswaar een moeilijk seizoen kent in de Premier League. Maar de Spaanse topclub van Axel Witsel en Yannick Carrasco is niet de enige gegadigde.

Juventus, dat al vaker werd genoemd, zou ook nog interesse tonen. Maar de grootste kandidaat voor komende zomer zou wel eens het Internazionale van Romelu Lukaku kunnen zijn. Zij zien wellicht Denzel Dumfries andere oorden opzoeken en de ex-speler van KRC Genk is een kandidaat om hem op te volgen.

25 MILJOEN EURO

Maar dan zullen ze wel het nodige geld moeten vinden, wat niet makkelijk zal zijn. Inter heeft namelijk financieel geen overschot. Leicester City haalde Castagne in het verleden voor 21 miljoen euro weg bij het Italiaanse Atalanta en zij zouden volgens LDH minstens 25 miljoen euro willen voor de Rode Duivel. Zal Inter of een andere grote club dat bedrag in de zomer op tafel gaan leggen? Leicester City ziet mogelijk ook Dennis Praet (vaak gelinkt aan een terugkeer naar de Serie A) en Youri Tielemans (einde contract) vertrekken.

LEES OOK: Inter en AC Milan pakken uit met nieuw miljardenstadion

Is Castagne klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

26
26
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

287
287
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

55
55
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

46
46
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

50
50
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

245
245
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

306
306
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

197
197
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

268
268
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

225
225
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

67
67
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

298
298
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

123
123
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

287
287
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1156
1156
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws