Parker: "We kunnen dit nog geen 90 minuten aan"

door
Parker:

Club Brugge boekte een 1-1-gelijkspel tegen Union SG. Dat is niet genoeg en Scott Parker blijft zo achter met een 8 op 21. Karel Geraerts blijft het geweldig doen met Union SG en zij zijn ondertussen al zeventien wedstrijden ongeslagen. Beide trainers spraken bij Eleven Sports.


"Het was een juiste uitslag. We hadden meer kunnen scoren met Buchanan en Lang, maar al bij al was het een correcte uitslag tegen een zeer sterke ploeg. We begonnen zeer goed aan de match en zo wil ik mijn team zien. Na 15 minuten vielen we wat weg. De tweede helft was terug iets beter, maar we kunnen dat nog geen 90 minuten brengen. Dat is de volgende stap, maar we maken duidelijk progressie", aldus Parker bij Eleven Sports.

VEEL DRAWS

"De vele draws? Uiteraard wil ik winnen en dat gebeurt tot op heden te weinig. We zijn ook een zestal matchen ongeslagen, maar we moeten weer winnen. Ik was tevreden over de fans en ze gingen meteen mee met onze goede start. Als we dat kunnen blijven brengen, dan zullen die overwinningen zeker komen. Of Jutgla en Skov Olsen fit geraken voor Benfica? Dat weet ik niet, dat wordt afwachten", liet de coach weten.

Zijn collega Karel Geraerts kon zich ook vinden met het gelijkspel. "Toch ben ik niet helemaal tevreden, want er zat meer in. Dat klinkt misschien vreemd als je hier komt spelen, maar ik vond dat onze laatste pass vandaag net niet goed genoeg was. We hadden meer kunnen scoren als we meer overzicht hadden in onze acties. Maar al bij al was het een correcte uitslag", zei de trainer van de Brusselaars. 

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

Gaat Club de top twee halen dit seizoen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

9
9
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

9
9
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

42
42
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

117
117
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

261
261
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

611
611
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

108
108
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

73
73
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

77
77
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

100
100
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

436
436
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

255
255
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

404
404
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

581
581
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

322
322
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

135
135
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

104
104
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1468
1468

Meer sportnieuws