Vertessen: "Moeilijke match voor mij"

door
Vertessen:

Union SG speelde geen onaardige partij tegen Club Brugge. Het pakte verdiend een punt in Brugge en is zo al 17 matchen op rij ongeslagen. Yorbe Vertessen en Christian Burgess spraken na het gelijkspel met Eleven Sports.


Burgess was tevreden met het gelijkspel, al kreeg Union SG ook de nodige kansen in de tweede helft. “Ik kan ermee leven. Het is hier altijd lastig. Club beleeft misschien een moeilijke periode, maar het blijft een goede ploeg. Het was een wedstrijd met veel intensiteit. Ik denk dat het een goede match voor de neutrale toeschouwer was. Een gelijkspel is een eerlijk resultaat", liet de sterke centrale verdediger weten.

VERTESSEN

In de aanval kende Vertessen geen makkelijke avond. Hij begon zeer goed aan de match, maar deemsterde nadien weg. "Het was voor mij persoonlijk een moeilijke match. Maar de sfeer was goed, dit zijn mooie matchen om te spelen. Dat ik de tweede helft was wegdeemsterde? Het is nog wat zoeken voor mij. Ik ontbreek wedstrijdritme, maar ook de automatismen met de medespelers moet nog beter. Zoals de samenwerking met Boniface. We creëren samen nog te weinig", aldus de huurling van PSV.

Union SG behoudt zo een kloof van 14 punten op Club Brugge. Het zal alvast met de nodige interesse de topper van zondag tussen KRC Genk en Royal Antwerp FC volgen. Wellicht hopen ze in Brugge en Brussel dat de twee een gelijkspel boeken.

LEES OOK: Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

Verdiende Union meer dan een punt?

Meest recent

Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

30
30
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

136
136
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

38
38
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

91
91
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

223
223
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

38
38
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

342
342
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

42
42
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

965
965
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

477
477
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

234
234
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

197
197
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

119
119
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

243
243
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

72
72
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

516
516
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

583
583
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

150
150
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

199
199
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

149
149
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

349
349
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

140
140
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

303
303
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

993
993

Meer sportnieuws