Club Brugge speelde 1-1 tegen Union SG en dat is geen goed resultaat. De landskampioen had grote delen van de match geen controle over het middenveld. Casper Nielsen is onder Scott Parker bankzitter. De Deen sprak na de draw tegen Union SG met de media, net als Bjorn Meijer.
"Het was een logisch resultaat. Er waren veel duels, maar het was een evenwichtige partij. Union is een sterk team, maar ze doen vooral hetzelfde als vorig jaar. Het werkt echter en ze doen het alvast goed dit seizoen. Dat ik invaller ben? Soms gaat het zo in het voetbal. Er is een nieuwe trainer en hij probeert nieuwe zaken uit. Ik moet mij tonen, maar ik ben nog steeds een van de betere middenvelders van de competitie. Wat hij meer van mij verlangt? Dat weet ik niet", aldus een toch wel zichtbaar teleurgestelde middenvelder bij Eleven Sports. Nielsen viel na het uur in voor Mats Rits, die een moeilijke wedstrijd kende.
Meijer baalde ook na al het vijfde gelijkspel op rij in eigen huis van Club Brugge. "We wisten dat het een moeilijke match ging worden, want het is een ploeg die graag in het duel speelt. Of we het moeilijk hadden om echt door te drukken na de 1-1? Union is gewoon een goede ploeg en daardoor is dat lastig. We kregen nog een aantal kansen, maar die maakten we dan ook niet af. Dat we vijf keer op rij gelijkspelen in eigen huis? Dat is lastig, maar we moeten proberen progressie te boeken", aldus Meijer.
LEES OOK: ‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'
Claudio Reulens