'Vermeeren lokt de aandacht van twee Engelse topclubs'

435
'Vermeeren lokt de aandacht van twee Engelse topclubs'

Moet Royal Antwerp FC een zomers vertrek vrezen van Arthur Vermeeren? De 18-jarige centrale middenvelder is samen met Bilal El Khannouss dé ontdekking van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Het Nieuwsblad weet vanavond te melden dat de Engelse clubs de jongeling al op de radar hebben staan. 


Vermeeren wordt volgens de krant aandachtig in de gaten gehouden door Manchester United en Newcastle United. Bij die eerste club is de Belg Roland Janssen scout en hij kwam de centrale middenvelder al scouten. Antwerp kan alvast hopen op een enorme som, want beide ploegen beschikken over bijzonder veel financiële slagkracht.

NOG EVEN BLIJVEN

Vermeeren zou er echter goed een doen om nog een of twee jaar bij Antwerp te blijven en vooral te bevestigen. Een overstap naar de nummer drie of vier uit de Premier League zou uiteraard nu nog veel te vroeg komen. De technisch vaardige middenvelder speelde nog maar zestien wedstrijden op het hoogste niveau en moet nog de nodige ervaring opdoen. Paul Gheysens zal het alvast graag lezen, want de voorzitter investeerde de afgelopen jaren énorm veel geld in de club.

Deze week geraakte bekend dat de club 31,5 miljoen euro verlies maakte. De Great Old zal de komende jaren de kassa wat moeten gaan vullen met Europese gelden, die er dit jaar niet kwamen vanwege de uitschakeling in de voorrondes, en uitgaande transfers. William Pacho zou voor 16 miljoen euro (inclusief tal van bonussen) naar Eintracht Frankfurt verkassen komende zomer. Gaat Vermeeren in zijn voetsporen treden en de volgende uitgaande toptransfer zijn?

LEES OOK: 'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Gaat hij Antwerp in de zomer al verlaten?

Meest recent

Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

0
0
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

13
13
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

58
58
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

30
30
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

14
14
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

65
65
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

36
36
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

78
78
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

40
40
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

38
38
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

14
14
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

109
109
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

100
100
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

189
189
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

194
194
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

460
460
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

378
378
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

357
357
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

51
51
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

356
356
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

97
97
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

46
46
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

180
180

Meer sportnieuws