'Vermeeren lokt de aandacht van twee Engelse topclubs'

435
'Vermeeren lokt de aandacht van twee Engelse topclubs'

Moet Royal Antwerp FC een zomers vertrek vrezen van Arthur Vermeeren? De 18-jarige centrale middenvelder is samen met Bilal El Khannouss dé ontdekking van dit seizoen in de Jupiler Pro League. Het Nieuwsblad weet vanavond te melden dat de Engelse clubs de jongeling al op de radar hebben staan. 


Vermeeren wordt volgens de krant aandachtig in de gaten gehouden door Manchester United en Newcastle United. Bij die eerste club is de Belg Roland Janssen scout en hij kwam de centrale middenvelder al scouten. Antwerp kan alvast hopen op een enorme som, want beide ploegen beschikken over bijzonder veel financiële slagkracht.

NOG EVEN BLIJVEN

Vermeeren zou er echter goed een doen om nog een of twee jaar bij Antwerp te blijven en vooral te bevestigen. Een overstap naar de nummer drie of vier uit de Premier League zou uiteraard nu nog veel te vroeg komen. De technisch vaardige middenvelder speelde nog maar zestien wedstrijden op het hoogste niveau en moet nog de nodige ervaring opdoen. Paul Gheysens zal het alvast graag lezen, want de voorzitter investeerde de afgelopen jaren énorm veel geld in de club.

Deze week geraakte bekend dat de club 31,5 miljoen euro verlies maakte. De Great Old zal de komende jaren de kassa wat moeten gaan vullen met Europese gelden, die er dit jaar niet kwamen vanwege de uitschakeling in de voorrondes, en uitgaande transfers. William Pacho zou voor 16 miljoen euro (inclusief tal van bonussen) naar Eintracht Frankfurt verkassen komende zomer. Gaat Vermeeren in zijn voetsporen treden en de volgende uitgaande toptransfer zijn?

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

Gaat hij Antwerp in de zomer al verlaten?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

57
57
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

151
151
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

139
139
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

301
301
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

278
278
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

222
222
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

185
185
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

255
255
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

315
315
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

997
997

Meer sportnieuws