Geraerts stuurt stevige waarschuwing naar Club Brugge

787 stemmen
Geraerts stuurt stevige waarschuwing naar Club Brugge

Hoogspanning in Brugge. Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen Union SG en dat is een partij die de landskampioen moet winnen. De Brusselaars zijn door hun uitstekende vorm misschien wel de favoriet. Karel Geraerts trekt met maar een ambitie naar het Jan Breydelstadion, dat laat hij weten aan Het Nieuwsblad.


"We trekken naar Brugge om te winnen, dat is zeker. De vorige wedstrijden veranderen niets aan onze motivatie om een goed resultaat te behalen", vertelde Geraerts. Union SG heeft nog een rekening te vereffenen met Club Brugge, dat hen vorig jaar de landstitel wist af te snoepen. Momenteel hebben ze bij Union SG maar liefst veertien punten meer dan de Bruggelingen.

FAVORIET?

Ondanks het betere seizoen van Union SG en de toch wel zorgwekkende vorm van Club Brugge, wil Geraerts niet spreken over een favorietenrol. "Of dit het goeie moment is om hen te bekampen? Elke verplaatsing naar Club Brugge is lastig.Het klopt dat ze veel hoogtes en laagtes kennen nu, maar dat kan op een dag allemaal veranderen. Ze spelen morgen voor hun publiek, en ze zullen het stadion in vuur en vlam zetten. We zijn dus zeker geen favoriet."

Scott Parker moet wellicht Ferran Jutgla en Andreas Skov Olsen missen, maar Geraerts ziet zeker genoeg kwaliteit in de ploeg. "We moeten een mature wedstrijd spelen en zullen ook een goeie dag moeten hebben. Club heeft in elke linie beslissende spelers, dus het zal erg lastig worden", besloot hij.

LEES OOK: 'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Gaat Union SG winnen bij Club?

Meest recent

'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

27
27
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

173
173
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

183
183
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

356
356
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

49
49
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

168
168
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

51
51
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

92
92
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

436
436
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

635
635
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

202
202
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

143
143
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

179
179
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

155
155
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

432
432
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

96
96
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

118
118
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

176
176
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

593
593
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

79
79
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

539
539
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

342
342
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

129
129
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

219
219
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

709
709

Meer sportnieuws