TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp noteren we nog de nodige activiteit. De Great Old heeft alvast een gouden zaak gedaan, want het is erin geslaagd goudklompje Arthur Vermeeren langer aan zich te binden. Daags na zijn achttiende verjaardag tekende de middenvelder een nieuw contract tot 2026, waardoor zijn toekomst dus op de Bosuil lijkt te liggen.



Anderzijds laat Antwerp wel nog een speler vertrekken. Het neemt afscheid van Jules-Anthony Vilsaint, die zich niet kon doorzetten. Zelfs bij de Young Reds was de 20-jarige spits vooral invaller. Hij keert nu terug naar Canada, waar Montreal hem gratis mag overnemen. Antwerp bedong wel nog een percentage van een eventuele doorverkoop.

KRC Genk sloeg enkele dagen geleden ook al een belangrijke slag met de contractverlenging van Bilal El Khannouss. Vanuit de club wordt nogmaals duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is dat de 18-jarige middenvelder nog minstens anderhalf jaar in de Cegeka Arena zal blijven. Daarna is een transfer bespreekbaar, maar een afkoopsom werd niet in het contract opgenomen.

BUITENLAND



Het zou zomaar kunnen dat Erling Haaland in de zomer van 2024 alweer vertrekt bij Manchester City. De Noorse spits zou zelfs al een akkoord hebben met Real Madrid om dan naar de Spaanse hoofdstad te verkassen. De voorbije maanden waren al geruchten opgedoken dat er een clausule in het contract van Haaland zou staan waardoor hij voor 200 miljoen euro zou kunnen vertrekken in 2024. Het lijkt er dus op dat de Koninklijke van plan is om daarvan gebruik te maken.

Manchester United is op zoek naar een spits voor volgend seizoen, want Wout Weghorst wordt slechts gehuurd zonder aankoopoptie. Victor Osimhen was de prioriteit van Erik ten Hag, maar de Nigeriaan van Napoli zou te duur uitvallen. United zou daarom werk maken van een verrassend alternatief. Ze zouden namelijk hun oog laten vallen op Tammy Abraham, die het bij AS Roma degelijk doet en een pak goedkoper zou zijn.



Daarnaast wordt United ook gelinkt aan Yannick Carrasco. De Rode Duivel stuurt aan op een vertrek bij Atletico Madrid, omdat een akkoord over een contractverlenging uitblijft. Hij is echter ook één van de prioriteiten van FC Barcelona voor de zomer. De Catalanen wisten eind januari bij de transfer van Memphis Depay al een optie te bedingen waardoor ze Carrasco in de zomer voor 20 miljoen euro kunnen binnenhalen.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Zal Vermeeren echt tot 2026 bij Antwerp blijven?

Meest recent

Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

9
9
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

16
16
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

66
66
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

197
197
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

217
217
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

230
230
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

291
291
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

52
52
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

236
236
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

179
179
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

180
180
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

432
432
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

371
371
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

106
106
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

301
301
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

197
197
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

561
561
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

738
738
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

426
426
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

347
347
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

178
178
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

656
656
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

628
628

Meer sportnieuws