TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp noteren we nog de nodige activiteit. De Great Old heeft alvast een gouden zaak gedaan, want het is erin geslaagd goudklompje Arthur Vermeeren langer aan zich te binden. Daags na zijn achttiende verjaardag tekende de middenvelder een nieuw contract tot 2026, waardoor zijn toekomst dus op de Bosuil lijkt te liggen.



Anderzijds laat Antwerp wel nog een speler vertrekken. Het neemt afscheid van Jules-Anthony Vilsaint, die zich niet kon doorzetten. Zelfs bij de Young Reds was de 20-jarige spits vooral invaller. Hij keert nu terug naar Canada, waar Montreal hem gratis mag overnemen. Antwerp bedong wel nog een percentage van een eventuele doorverkoop.

KRC Genk sloeg enkele dagen geleden ook al een belangrijke slag met de contractverlenging van Bilal El Khannouss. Vanuit de club wordt nogmaals duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is dat de 18-jarige middenvelder nog minstens anderhalf jaar in de Cegeka Arena zal blijven. Daarna is een transfer bespreekbaar, maar een afkoopsom werd niet in het contract opgenomen.

BUITENLAND



Het zou zomaar kunnen dat Erling Haaland in de zomer van 2024 alweer vertrekt bij Manchester City. De Noorse spits zou zelfs al een akkoord hebben met Real Madrid om dan naar de Spaanse hoofdstad te verkassen. De voorbije maanden waren al geruchten opgedoken dat er een clausule in het contract van Haaland zou staan waardoor hij voor 200 miljoen euro zou kunnen vertrekken in 2024. Het lijkt er dus op dat de Koninklijke van plan is om daarvan gebruik te maken.

Manchester United is op zoek naar een spits voor volgend seizoen, want Wout Weghorst wordt slechts gehuurd zonder aankoopoptie. Victor Osimhen was de prioriteit van Erik ten Hag, maar de Nigeriaan van Napoli zou te duur uitvallen. United zou daarom werk maken van een verrassend alternatief. Ze zouden namelijk hun oog laten vallen op Tammy Abraham, die het bij AS Roma degelijk doet en een pak goedkoper zou zijn.



Daarnaast wordt United ook gelinkt aan Yannick Carrasco. De Rode Duivel stuurt aan op een vertrek bij Atletico Madrid, omdat een akkoord over een contractverlenging uitblijft. Hij is echter ook één van de prioriteiten van FC Barcelona voor de zomer. De Catalanen wisten eind januari bij de transfer van Memphis Depay al een optie te bedingen waardoor ze Carrasco in de zomer voor 20 miljoen euro kunnen binnenhalen.

LEES OOK: Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

Zal Vermeeren echt tot 2026 bij Antwerp blijven?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

97
97
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

201
201
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

103
103
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

25
25
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

186
186
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

97
97
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

85
85
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

163
163
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

64
64
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

274
274
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

259
259
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

274
274
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

624
624
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

97
97
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

338
338
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

468
468
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

104
104
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

360
360
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

245
245
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

598
598
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

320
320
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

452
452
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

414
414
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

328
328
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

68
68

Meer sportnieuws