TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp noteren we nog de nodige activiteit. De Great Old heeft alvast een gouden zaak gedaan, want het is erin geslaagd goudklompje Arthur Vermeeren langer aan zich te binden. Daags na zijn achttiende verjaardag tekende de middenvelder een nieuw contract tot 2026, waardoor zijn toekomst dus op de Bosuil lijkt te liggen.



Anderzijds laat Antwerp wel nog een speler vertrekken. Het neemt afscheid van Jules-Anthony Vilsaint, die zich niet kon doorzetten. Zelfs bij de Young Reds was de 20-jarige spits vooral invaller. Hij keert nu terug naar Canada, waar Montreal hem gratis mag overnemen. Antwerp bedong wel nog een percentage van een eventuele doorverkoop.

KRC Genk sloeg enkele dagen geleden ook al een belangrijke slag met de contractverlenging van Bilal El Khannouss. Vanuit de club wordt nogmaals duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is dat de 18-jarige middenvelder nog minstens anderhalf jaar in de Cegeka Arena zal blijven. Daarna is een transfer bespreekbaar, maar een afkoopsom werd niet in het contract opgenomen.

BUITENLAND



Het zou zomaar kunnen dat Erling Haaland in de zomer van 2024 alweer vertrekt bij Manchester City. De Noorse spits zou zelfs al een akkoord hebben met Real Madrid om dan naar de Spaanse hoofdstad te verkassen. De voorbije maanden waren al geruchten opgedoken dat er een clausule in het contract van Haaland zou staan waardoor hij voor 200 miljoen euro zou kunnen vertrekken in 2024. Het lijkt er dus op dat de Koninklijke van plan is om daarvan gebruik te maken.

Manchester United is op zoek naar een spits voor volgend seizoen, want Wout Weghorst wordt slechts gehuurd zonder aankoopoptie. Victor Osimhen was de prioriteit van Erik ten Hag, maar de Nigeriaan van Napoli zou te duur uitvallen. United zou daarom werk maken van een verrassend alternatief. Ze zouden namelijk hun oog laten vallen op Tammy Abraham, die het bij AS Roma degelijk doet en een pak goedkoper zou zijn.



Daarnaast wordt United ook gelinkt aan Yannick Carrasco. De Rode Duivel stuurt aan op een vertrek bij Atletico Madrid, omdat een akkoord over een contractverlenging uitblijft. Hij is echter ook één van de prioriteiten van FC Barcelona voor de zomer. De Catalanen wisten eind januari bij de transfer van Memphis Depay al een optie te bedingen waardoor ze Carrasco in de zomer voor 20 miljoen euro kunnen binnenhalen.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Zal Vermeeren echt tot 2026 bij Antwerp blijven?

Meest recent

Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

5
5
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

59
59
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

60
60
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

57
57
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

124
124
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

219
219
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

370
370
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

64
64
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

285
285
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

439
439
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

148
148
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

128
128
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

625
625
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

84
84
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

415
415
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

230
230
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

357
357
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

533
533
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

300
300
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

262
262
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

335
335
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

396
396
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

428
428

Meer sportnieuws