TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

457 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp noteren we nog de nodige activiteit. De Great Old heeft alvast een gouden zaak gedaan, want het is erin geslaagd goudklompje Arthur Vermeeren langer aan zich te binden. Daags na zijn achttiende verjaardag tekende de middenvelder een nieuw contract tot 2026, waardoor zijn toekomst dus op de Bosuil lijkt te liggen.



Anderzijds laat Antwerp wel nog een speler vertrekken. Het neemt afscheid van Jules-Anthony Vilsaint, die zich niet kon doorzetten. Zelfs bij de Young Reds was de 20-jarige spits vooral invaller. Hij keert nu terug naar Canada, waar Montreal hem gratis mag overnemen. Antwerp bedong wel nog een percentage van een eventuele doorverkoop.

KRC Genk sloeg enkele dagen geleden ook al een belangrijke slag met de contractverlenging van Bilal El Khannouss. Vanuit de club wordt nogmaals duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is dat de 18-jarige middenvelder nog minstens anderhalf jaar in de Cegeka Arena zal blijven. Daarna is een transfer bespreekbaar, maar een afkoopsom werd niet in het contract opgenomen.

BUITENLAND



Het zou zomaar kunnen dat Erling Haaland in de zomer van 2024 alweer vertrekt bij Manchester City. De Noorse spits zou zelfs al een akkoord hebben met Real Madrid om dan naar de Spaanse hoofdstad te verkassen. De voorbije maanden waren al geruchten opgedoken dat er een clausule in het contract van Haaland zou staan waardoor hij voor 200 miljoen euro zou kunnen vertrekken in 2024. Het lijkt er dus op dat de Koninklijke van plan is om daarvan gebruik te maken.

Manchester United is op zoek naar een spits voor volgend seizoen, want Wout Weghorst wordt slechts gehuurd zonder aankoopoptie. Victor Osimhen was de prioriteit van Erik ten Hag, maar de Nigeriaan van Napoli zou te duur uitvallen. United zou daarom werk maken van een verrassend alternatief. Ze zouden namelijk hun oog laten vallen op Tammy Abraham, die het bij AS Roma degelijk doet en een pak goedkoper zou zijn.



Daarnaast wordt United ook gelinkt aan Yannick Carrasco. De Rode Duivel stuurt aan op een vertrek bij Atletico Madrid, omdat een akkoord over een contractverlenging uitblijft. Hij is echter ook één van de prioriteiten van FC Barcelona voor de zomer. De Catalanen wisten eind januari bij de transfer van Memphis Depay al een optie te bedingen waardoor ze Carrasco in de zomer voor 20 miljoen euro kunnen binnenhalen.

LEES OOK: Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Zal Vermeeren echt tot 2026 bij Antwerp blijven?

Meest recent

'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

2
2
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

139
139
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

128
128
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

110
110
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

417
417
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

485
485
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

302
302
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

524
524
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

137
137
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

229
229
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

412
412
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

96
96
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

499
499
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

103
103
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

959
959
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

109
109
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

350
350
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

208
208
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

793
793
Anderlecht benadeeld door arbitrage? De Bilde duidelijk

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League leverde meteen de nodige VAR-interventies op. Ook in ...

430
430
Lotto Park ontdekt potentiële patron: "Echt een topper"

Na drie Europese wedstrijden, is RSC Anderlecht ook aan het nieuwe seizoen begonnen in eigen land. ...

352
352
Transferschreeuw bij KVM: "Was ik sportief directeur of CEO ..."

Bij KV Mechelen is het nieuwe seizoen met een domper van start gegaan. Na een flauwe prestatie ...

209
209
Kampioen nú al gekend? "Club Brugge met 10 punten los"

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, het seizoen 2026-2027 is officieel van start gegaan. Het ...

485
485
Bruno roteert bij Anderlecht: vier wissels in basisploeg

RSC Anderlecht trapt zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League op gang. De recordkampioen ...

150
150
Meteen zware kater voor Genk, rode kaart nekt Simons en co

Zondagnamiddag stonden om 16u twee duels van de openingsspeeldag in de Jupiler Pro League op het ...

265
265

Meer sportnieuws