TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

door
TRANSFERUURTJE: 'Haaland naar Real, Antwerp doet gouden zaak'

De wintermercato is intussen in de meeste competities gesloten, maar in sommige landen kunnen nog transfers gedaan worden. Bovendien lekken ook nog de nodige details uit over deals die in januari gesloten werden en beginnen heel wat clubs ook meteen met het voorbereiden van hun transferactiviteit voor de zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u het belangrijkste nieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp noteren we nog de nodige activiteit. De Great Old heeft alvast een gouden zaak gedaan, want het is erin geslaagd goudklompje Arthur Vermeeren langer aan zich te binden. Daags na zijn achttiende verjaardag tekende de middenvelder een nieuw contract tot 2026, waardoor zijn toekomst dus op de Bosuil lijkt te liggen.



Anderzijds laat Antwerp wel nog een speler vertrekken. Het neemt afscheid van Jules-Anthony Vilsaint, die zich niet kon doorzetten. Zelfs bij de Young Reds was de 20-jarige spits vooral invaller. Hij keert nu terug naar Canada, waar Montreal hem gratis mag overnemen. Antwerp bedong wel nog een percentage van een eventuele doorverkoop.

KRC Genk sloeg enkele dagen geleden ook al een belangrijke slag met de contractverlenging van Bilal El Khannouss. Vanuit de club wordt nogmaals duidelijk gemaakt dat het de bedoeling is dat de 18-jarige middenvelder nog minstens anderhalf jaar in de Cegeka Arena zal blijven. Daarna is een transfer bespreekbaar, maar een afkoopsom werd niet in het contract opgenomen.

BUITENLAND



Het zou zomaar kunnen dat Erling Haaland in de zomer van 2024 alweer vertrekt bij Manchester City. De Noorse spits zou zelfs al een akkoord hebben met Real Madrid om dan naar de Spaanse hoofdstad te verkassen. De voorbije maanden waren al geruchten opgedoken dat er een clausule in het contract van Haaland zou staan waardoor hij voor 200 miljoen euro zou kunnen vertrekken in 2024. Het lijkt er dus op dat de Koninklijke van plan is om daarvan gebruik te maken.

Manchester United is op zoek naar een spits voor volgend seizoen, want Wout Weghorst wordt slechts gehuurd zonder aankoopoptie. Victor Osimhen was de prioriteit van Erik ten Hag, maar de Nigeriaan van Napoli zou te duur uitvallen. United zou daarom werk maken van een verrassend alternatief. Ze zouden namelijk hun oog laten vallen op Tammy Abraham, die het bij AS Roma degelijk doet en een pak goedkoper zou zijn.



Daarnaast wordt United ook gelinkt aan Yannick Carrasco. De Rode Duivel stuurt aan op een vertrek bij Atletico Madrid, omdat een akkoord over een contractverlenging uitblijft. Hij is echter ook één van de prioriteiten van FC Barcelona voor de zomer. De Catalanen wisten eind januari bij de transfer van Memphis Depay al een optie te bedingen waardoor ze Carrasco in de zomer voor 20 miljoen euro kunnen binnenhalen.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Zal Vermeeren echt tot 2026 bij Antwerp blijven?

Meest recent

Red Flames zien na 122 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

1
1
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

20
20
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

11
11
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

25
25
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

55
55
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

112
112
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

52
52
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

74
74
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

74
74
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

372
372
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

118
118
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

181
181
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

298
298
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

386
386
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

137
137
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

556
556
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

151
151
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105

Meer sportnieuws