Olsson spreekt zich uit over terugkeer naar Anderlecht

797 stemmen
Olsson spreekt zich uit over terugkeer naar Anderlecht

Bij Anderlecht ging Jesper Fredberg in januari al een beetje met de bezem door de spelerskern met het vertrek van dure spelers als Wesley Hoedt, Fabio Silva en Sebastiano Esposito. In de zomer gaat de sanering verder met het vertrek van Adrien Trebel en wellicht ook Hendrik Van Crombrugge, terwijl er ook nog enkele twijfelgevallen zijn.


In die laatste categorie zit bijvoorbeeld Kristoffer Olsson. De Zweed was naar het achterplan verdwenen en werd in de zomer verhuurd aan FC Midtjylland, waar hij wel zijn beste niveau teruggevonden heeft. De voorbije weken kwamen daardoor geluiden dat hij volgend seizoen een nieuw kans zou kunnen krijgen in het Lotto Park, terwijl Midtjylland hem ook graag zou willen houden.

"Beide opties voelen goed aan", houdt Olsson bij Fotbollskanalen de kerk in het midden. "Het belangrijkste is dat ik weer mag voetballen in een rol waarin ik plezier heb. Mijn makelaar staat in contact met Anderlecht en ik heb gehoord dat ze tevreden zijn met mijn goede prestaties. Er verandert veel met de komst van een nieuwe sportief directeur en trainer, die de zaken op hun manier willen doen. Ik sta daar ook voor open. Ik heb nog twee jaar contract, dus we zullen zien hoe het afloopt."

AANKOOPOPTIE
Midtjylland beschikt wel over een aankoopoptie op Olsson, al lijkt de kans klein dat de Denen die ook zullen lichten. Ze zijn zeer tevreden over Olsson en willen hem dolgraag definitief overnemen, maar het afgesproken bedrag van 4 miljoen euro vinden ze te gortig. Ze hopen de prijs te kunnen doen zakken tot 3 miljoen, maar het valt af te wachten of Anderlecht daarmee akkoord gaat of het dan liever Olsson een nieuwe kans geeft.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Moet Anderlecht hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

53
53
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

36
36
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

74
74
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

165
165
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

72
72
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

162
162
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

426
426
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

104
104
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

519
519
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

302
302
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

638
638
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

163
163
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

404
404
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

181
181
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

76
76
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

120
120
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

298
298
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

319
319
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

446
446
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

489
489
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

507
507
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

180
180
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

217
217
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws