Olsson spreekt zich uit over terugkeer naar Anderlecht

797 stemmen
Olsson spreekt zich uit over terugkeer naar Anderlecht

Bij Anderlecht ging Jesper Fredberg in januari al een beetje met de bezem door de spelerskern met het vertrek van dure spelers als Wesley Hoedt, Fabio Silva en Sebastiano Esposito. In de zomer gaat de sanering verder met het vertrek van Adrien Trebel en wellicht ook Hendrik Van Crombrugge, terwijl er ook nog enkele twijfelgevallen zijn.


In die laatste categorie zit bijvoorbeeld Kristoffer Olsson. De Zweed was naar het achterplan verdwenen en werd in de zomer verhuurd aan FC Midtjylland, waar hij wel zijn beste niveau teruggevonden heeft. De voorbije weken kwamen daardoor geluiden dat hij volgend seizoen een nieuw kans zou kunnen krijgen in het Lotto Park, terwijl Midtjylland hem ook graag zou willen houden.

"Beide opties voelen goed aan", houdt Olsson bij Fotbollskanalen de kerk in het midden. "Het belangrijkste is dat ik weer mag voetballen in een rol waarin ik plezier heb. Mijn makelaar staat in contact met Anderlecht en ik heb gehoord dat ze tevreden zijn met mijn goede prestaties. Er verandert veel met de komst van een nieuwe sportief directeur en trainer, die de zaken op hun manier willen doen. Ik sta daar ook voor open. Ik heb nog twee jaar contract, dus we zullen zien hoe het afloopt."

AANKOOPOPTIE
Midtjylland beschikt wel over een aankoopoptie op Olsson, al lijkt de kans klein dat de Denen die ook zullen lichten. Ze zijn zeer tevreden over Olsson en willen hem dolgraag definitief overnemen, maar het afgesproken bedrag van 4 miljoen euro vinden ze te gortig. Ze hopen de prijs te kunnen doen zakken tot 3 miljoen, maar het valt af te wachten of Anderlecht daarmee akkoord gaat of het dan liever Olsson een nieuwe kans geeft.

LEES OOK: Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

Moet Anderlecht hem een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

78
78
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

32
32
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

309
309
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

222
222
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

155
155
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

662
662
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

164
164
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1044
1044
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

665
665
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

832
832
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

826
826
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

134
134
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

487
487
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

393
393

Meer sportnieuws