'Antwerp en Montreal vinden transferakkoord'

door
'Antwerp en Montreal vinden transferakkoord'

Royal Antwerp FC gaat nog een uitgaande transfer afronden. De Great Old staat volgens Het Nieuwsblad op het punt om een aanvaller te laten vertrekken naar het Canadese Montreal. De speler kwam niet aan de bak op de Bosuil.


Jules-Anthony Vilsaint verlaat Antwerp. De 20-jarige Canadese spits gaat een contract ondertekenen bij Montreal. Bij die club zijn Olivier Renard en Hernan Losada aan de slag. Antwerp laat de aanvaller gratis vertrekken en bedong wel nog een percentage op een eventuele doorverkoop.

Vilsaint kwam in maart 2021 naar Antwerpen, maar hij kon zich nooit helemaal doorzetten in België. Hij kwam nooit in actie voor de eerste ploeg en hij had ook amper uitzicht op meer speelkansen in het team van Mark van Bommel. Meer zelfs, bij de Young Reds in 1ste Nationale was hij dit seizoen vooral invaller. De afgelopen maanden kwam hij ook daar niet meer aan spelen toe en een uitgaande transfer was de beste oplossing voor iedereen. Bij Montreal hoopt hij meer uitzicht te hebben op speelkansen bij het eerste elftal.

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Een goede oplossing?

Meest recent

Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

7
7
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

24
24
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

64
64
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

33
33
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

118
118
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

379
379
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

205
205
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

239
239
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

269
269
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

95
95
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

703
703
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

349
349
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

317
317
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

344
344
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

237
237
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

414
414
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

389
389
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

131
131
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

513
513
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

231
231
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

115
115
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

438
438
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

404
404
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

154
154

Meer sportnieuws