Trainer en clubdokter hebben slecht nieuws over Christian Atsu

0 stemmen
Trainer en clubdokter hebben slecht nieuws over Christian Atsu

In Turkije en Syrië wordt nog volop gezocht naar overlevenden van de zware aardbeving die tijdens de nacht van zondag op maandag plaatsvond. Ook Hayatspor-speler Christian Atsu werd getroffen. De Ghanees werd naar verluidt wel al vanonder het puin gehaald.


Een woordvoerder van zijn club bevestigde dat de speler levend en wel gered kon worden, maar dat nieuws bleek voorbarig. Volkan Demirel, de coach van Hayatspor, vraagt aan de krant Hurriyet om voorzichtigheid. "Schrijf alsjeblieft niet dat hij het heeft overleefd, zonder het zeker te weten. Mensen hebben gezinnen, hoop, verdriet en pijn nemen toe", aldus Demirel.

Volgens de ex-international vernam de club nog niets over Atsu. "Er is nog geen nieuws over Atsu en Taner Savut (de technisch directeur van Hayatspor, nvdr.). Mensen werken dag en nacht, hopelijk worden ze allebei gered." Clubarts Gürbey Kahveci bevestigt de woorden van Demirel. "Toen we het nieuws ontvingen dat hij naar het ziekenhuis was gebracht, zijn we speciaal gaan kijken, maar hij was er niet. Helaas moeten we concluderen dat Taner en Christian op dit moment niet gevonden kunnen worden."

ZWARE DODENTOL
De aardbeving eiste een zware dodentol. VRT NWS meldt dat er al meer dan 11.700 slachtoffers geteld werden. De Turkse premier Recep Tayyip Erdogan bezocht ondertussen de getroffen gebieden en pareert de kritiek van de oppositie dat de regering te traag zou hebben gereageerd en amper hulp zou bieden ter plaatse. "Het is niet mogelijk om je voor te bereiden op een ramp van deze omvang", bijt Erdogan van zich af.

Meest recent

'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

31
31
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

38
38
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

186
186
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

166
166
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

136
136
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

47
47
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

323
323
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

18
18
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

143
143
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

76
76
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

904
904
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

736
736
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

246
246
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

398
398
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

382
382
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

522
522
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

379
379
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

433
433
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

53
53
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

187
187
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

585
585
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

262
262
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

121
121

Meer sportnieuws